укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

17 київських компаній отримали нагороди «Кращий експортер року»

На ринках зарубіжних країн все більше з’являється київська продукція. Кращих виробників-експортерів нагородили на урочистій церемонії в Київській торгово-промисловій палаті.

 «Біля 1200 підприємств та організацій міста Києва експортували продукцію до 218 країн світу на суму майже 29 млрд доларів. Тобто Київ – це не тільки фінансовий, політичний й аналітичний центр, але й місто з потужним промисловим, торговельним, індустріальним потенціалом», - підкреслив Микола Засульський, президент Київської торгово-промислової палати, який привітав переможців.  

Конкурс «Кращий експортер року», який щорічно проводить Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації, Київська торгово-промислова палата та Рада директорів підприємств, установ та організацій м.Києва, традиційно є своєрідним підсумком роботи столичних компаній на зарубіжних ринках. Це відзнака потужності столичних підприємств, засвідчення їхнього вагомого внеску у розвиток економіки міста Києва.

 Переможці визначалися за показниками приросту обсягів експорту, питомої ваги експортної продукції у загальному валовому продукті підприємства, питомої ваги на кожного працюючого на підприємстві, участі у міжнародних виставках та форумах за попередній 2019 рік.

Олександр Харченко, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, зазначив, що столичний бізнес для влади є надзвичайно важливим. «Ми, як адміністрація міста, намагаємося спростити життя під час сьогоднішньої складної ситуації, пов’язаної з пандемією коронавірусу. Протягом цього поточного року КМДА ухвалила найбільший комплекс заходів із усіх місцевих органів влади, спрямованих на підтримку малого, середнього і великого бізнесу. Ми завжди відкриті до конкретних пропозицій», - повідомив Олександр Харченко. Він наголосив, що  Київська торгово-промислова палата та Рада директорів та установ міста Києва є лобістами, які можуть безпосередньо на рівні з керівництвами профільних департаментів допомагати вирішувати питання, які знаходяться в компетенції міської ради.

Для Торгово-промислової палати України експорт – один з головних напрямів роботи. Президент ТПП України Геннадій Чижиков зауважив: «З більш ніж 8 тисяч наших членів, 80% - це експортери. Тому допомога нашим підприємствам у виході на іноземні ринки дуже важлива. Ми цінуємо роботу, яку проводить Київська торгово-промислова палата разом з Київською міською державною адміністрацією задля нарощування експорту київських підприємств. Ваша діяльність значуща для всієї країни!».

Переможці конкурсу отримали диплом «Кращий експортер року», а також право використання спеціального знаку  для маркування продукції та у своїх рекламних і презентаційних матеріалах.

Нагадуємо, переможцями стали: 

 1. АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів»
 2. ПрАТ «ОБОЛОНЬ»Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів»
 3.  ПП «ЯРОСЛАВ», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів»
 4.  ТОВ «РІФ-1», Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів»
 5.   Науково-виробниче приватне підприємство «АНЄГ», Кращий експортер року серед малих підприємств міста Києва в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність»
 6. ТОВ «Новий Друк», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність»
 7. ПП «Руслан і Людмила»Кращий експортер року серед  малих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції»
 8. ТОВ «Пролог Семікор», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції»
 9. ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів»
 10. АТ «Фармак», Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів»
 11.  ТОВ «АТЕМ ГРУП», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції»
 12. ТОВ «ЛІМ», Кращий експортер року серед малих підприємств міста Києва в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування»
 13. ВАТ «МЕРИДІАН» ім. С.П. Корольова, Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування»
 14.   Казенне підприємство спеціального приладобудування  «Арсенал», Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції»
 15. ТОВ «Науково-виробниче Товариство «ДНІПРО-МТО», Кращий експортер року серед малих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво електричного устаткування»
 16. ПрАТ  «УХЛ – МАШ», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво машин і устаткування»

ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР»за особливі результати діяльності з експорту товарів в конкурсі «Кращий експортер року»

Читайте також:Державно-приватна взаємодія в сфері кібербезпеки: нова стратегія та плани на 2021 рікКиївська торгово-промислова палата відзначає 40-річчя успішної діяльності Миколи Засульського у системі торгово-промислових палат!Людмила Сізікова: «Жіноче підприємництво і лідерство – світовий тренд!»Торгово-промислова палата України відзвітувала про досягнення 2020 року та визначила пріоритети на 2021Англомовні послуги для бізнесуЧлен Ради КТПП вручив відзнаки Київського міського голови польським партнерамФахівці брухтопереробної галузі обговорили актуальні проблеми та перспективи реалізації металобрухту у 2021 роціUkraineInvest та торгово-промислові палати планують об’єднати зусилля для залучення інвестицій в УкраїнуКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиДо уваги членів Комітету сприяння МСБ КТПП: важливі новини, аналітика та анонси для підприємців

Календар подій

Квітень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis