укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС України

Київська торгово-промислова палата активно просуває український експорт. За рекомендацією та сприяння Київської ТПП, ТОВ «Центр підтримки експорту КТПП», ТОВ «ЗАММЛЕР Україна», ПрАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» ввійшли до складу Ради експортерів та інвесторів (РЕІ) при МЗС України, що відкриває нові можливості для просування української продукції.

24 грудня віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко зустрівся із заступником міністра закордонних справ МЗС України Дмитром Сеніком з питань спільної взаємодії Київської торгово-промислової палати та Міністерства. Під час переговорів було прийнято рішення про розробку спільної анкети для експортерів, а на основі її відповідей буде розроблена подальша стратегія роботи спільно з Радою експортерів та імпортерів.

РЕІ, в свою чергу, з допомогою можливостей закордонних дипломатичних установ, забезпечить сприяння у просуванні продукції за кордоном, пошуку партнерів, розповсюдженні інформації про продукцію українських виробників; сприяння в організації та участі у виставкових заходах та форумах за кордоном; інформування про пропозиції іноземних компаній, виставки, форуми, бізнес заходи тощо.

Київська торгово-промислова палата також спільно з Радою експортерів та інвесторів працює над створенням каталогу експортерів спеціально до виставки Gulfood-2021 - однієї з найвпливовіших міжнародних спеціалізованих виставок продуктів харчування та напоїв у світі, що відбудеться у лютому.

Рада експортерів та інвесторів -  нараховує понад 300 компаній та створена з метою дипломатичної підтримки вітчизняних експортерів, розширення географії ринків збуту та забезпечення галузевої диверсифікації вітчизняного експорту.

У рамках РЕІ на постійній основі здійснюється моніторинг та оперативне інформування національних виробників стосовно потенційних можливостей розширення української присутності на світових ринках, зацікавленості іноземних компаній у налагодженні контактів з вітчизняними партнерами.

При цьому одним із ключових завдань роботи РЕІ є сприяння участі українських підприємств і компаній у тендерах та конкурсах, реалізації інфраструктурних та інвестиційних проектів за кордоном, участі у виставкових заходах та форумах. В цьому плані, закордонні дипломатичні установи України в рамках роботи РЕІ забезпечують необхідний інформаційний супровід участі вітчизняних компаній в міжнародних проектах.

Читайте також:Державно-приватна взаємодія в сфері кібербезпеки: нова стратегія та плани на 2021 рікКиївська торгово-промислова палата відзначає 40-річчя успішної діяльності Миколи Засульського у системі торгово-промислових палат!Людмила Сізікова: «Жіноче підприємництво і лідерство – світовий тренд!»Торгово-промислова палата України відзвітувала про досягнення 2020 року та визначила пріоритети на 2021Англомовні послуги для бізнесуЧлен Ради КТПП вручив відзнаки Київського міського голови польським партнерамФахівці брухтопереробної галузі обговорили актуальні проблеми та перспективи реалізації металобрухту у 2021 роціUkraineInvest та торгово-промислові палати планують об’єднати зусилля для залучення інвестицій в УкраїнуКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиДо уваги членів Комітету сприяння МСБ КТПП: важливі новини, аналітика та анонси для підприємців

Календар подій

Квітень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis