укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ключові тези підсумкового засідання Президії Київської ТПП у 2020 році

 16 грудня 2020 року відбулось засідання Президії Київської торгово-промислової палати, під час якого вирішили першочергові питання в роботі Палати.

Найголовніші тези по результату засідання:

 • Президія затвердила Стратегію розвитку Київської торгово – промислової палати на 2020 – 2025 роки.
 • Відзвітовано про підсумки фінансово-господарської діяльності Палати в 2020 році.
 • Доповіли про фінансовий план економічних показників діяльності Київської ТПП на 2021 рік.
 • Проінформували про  зміни до тарифів на послуги, що надають структурні підрозділи, та прейскурант на послуги з експертизи товарів Палати.
 • Відзвітували про онлайн-опитування членів Палати, анкетування шодо надання послуг.
 • Прийняли в члени Київської ТПП  4 підприємства:
 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «МД ЄВРОТРЕЙД»
 2. Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів»
 3. ТОВ «ЛЕГАЛ ФОРС» РІ ГРУП
 4. ТОВ «БЕТТЕРФЛАЙ»
 • Затвердили голову Комітету експорту та інвестицій Київської ТПП - Шевченко В.М. – генерального директора ТОВ «ЗАММЛЕР Україна».

«В Україні надзвичайно багатий експортний потенціал і можливості, для залучення інвестицій. В той же час дуже багато проблем та стримуючих факторів. У мене, як у бізнесмена-практика, завжди була позиція, що мені, як власнику бізнесу, не потрібна підтримка держави - тільки б не заважали. Але мушу визнати, що для розвитку бізнесу, для створення інвестиційно привабливої країни, бізнес і держава не можуть йти порізно - нам потрібна, якщо не взаємопідтримка, то спільний вектор і розуміння. Я дуже сподіваюсь, що силами Комітету, завдяки потужному досвіду та рушійній силі Київської торгово-промислової палати ми зможемо цей спільний вектор вибудовувати, об’єднуючи зусилля бізнесу, держави, експертного середовища», - зазначив Віктор Шевченко під час засідання Президії.

Отже, у 2021 Київська торгово-промислова палата приготувала багато нових проектів та ініціатив з метою сприяти економічному та соціальному розвитку Київського регіону, допомагати столичним підприємствам і бізнес-структурам інтегруватися в європейську систему через створення сприятливих умов для підприємницької діяльності в Києві.

Читайте також:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціВлада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19Опитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитування

Календар подій

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis