укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ключові тези підсумкового засідання Президії Київської ТПП у 2020 році

 16 грудня 2020 року відбулось засідання Президії Київської торгово-промислової палати, під час якого вирішили першочергові питання в роботі Палати.

Найголовніші тези по результату засідання:

 • Президія затвердила Стратегію розвитку Київської торгово – промислової палати на 2020 – 2025 роки.
 • Відзвітовано про підсумки фінансово-господарської діяльності Палати в 2020 році.
 • Доповіли про фінансовий план економічних показників діяльності Київської ТПП на 2021 рік.
 • Проінформували про  зміни до тарифів на послуги, що надають структурні підрозділи, та прейскурант на послуги з експертизи товарів Палати.
 • Відзвітували про онлайн-опитування членів Палати, анкетування шодо надання послуг.
 • Прийняли в члени Київської ТПП  4 підприємства:
 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «МД ЄВРОТРЕЙД»
 2. Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів»
 3. ТОВ «ЛЕГАЛ ФОРС» РІ ГРУП
 4. ТОВ «БЕТТЕРФЛАЙ»
 • Затвердили голову Комітету експорту та інвестицій Київської ТПП - Шевченко В.М. – генерального директора ТОВ «ЗАММЛЕР Україна».

«В Україні надзвичайно багатий експортний потенціал і можливості, для залучення інвестицій. В той же час дуже багато проблем та стримуючих факторів. У мене, як у бізнесмена-практика, завжди була позиція, що мені, як власнику бізнесу, не потрібна підтримка держави - тільки б не заважали. Але мушу визнати, що для розвитку бізнесу, для створення інвестиційно привабливої країни, бізнес і держава не можуть йти порізно - нам потрібна, якщо не взаємопідтримка, то спільний вектор і розуміння. Я дуже сподіваюсь, що силами Комітету, завдяки потужному досвіду та рушійній силі Київської торгово-промислової палати ми зможемо цей спільний вектор вибудовувати, об’єднуючи зусилля бізнесу, держави, експертного середовища», - зазначив Віктор Шевченко під час засідання Президії.

Отже, у 2021 Київська торгово-промислова палата приготувала багато нових проектів та ініціатив з метою сприяти економічному та соціальному розвитку Київського регіону, допомагати столичним підприємствам і бізнес-структурам інтегруватися в європейську систему через створення сприятливих умов для підприємницької діяльності в Києві.

Читайте також:ТОП-8 важливих законодавчих змін січня для представників МСБКомітет підтримки експорту та інвестицій: подальші кроки задля просування експортного потенціалуДопомога землякам “всупереч випробуванню”Добірка з ТОП-20 важливих новин для бізнесу в 2021: найважливіші зміни у новому році17 київських компаній отримали нагороди «Кращий експортер року»Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС УкраїниНові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 роціКомітет підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП – як практичний інструмент для українських експортерівФахівці Київської ТПП провели для Спілки жінок - фермерів України вебінар з питань експортуПерспективи розвитку ринку металобрухту визначили на IV міжнародній Науково-технічній конференції «Український ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики»

Календар подій

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis