укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Українські вчені продемонстрували інноваційне обладнання для профілактики і реабілітації в боротьбі з COVID

Українські вчені продемонстрували інноваційне обладнання для профілактики і реабілітації в боротьбі з COVID

Лінійку приладів для економної безпечної дезінфекції людей, приміщень та обладнання представили медики, розробники та науковці під час круглого столу, що відбувся з ініціативи Київської торгово-промислової палати.

Новий апарат для приготування збагачення озоном парової суміші ПОС-1 представив Микола Чухраєв – кандидат технічних наук, доктор наук в області медичної психології, директор «НМЦ Медичні Інноваційні Технології». За його словами, апаратом виробляється пароводяна суміш, яка містить озон, нейтралізує активність всіх видів бактерій, вірусів, грибів і найпростіших.

“Ми його розробили ще 2 роки тому для профілактики та лікування ГРВІ у випадку масового зараження чи епідемії. Зараз він виявився найбільш затребуваним, так як дозволяє в домашніх умовах найбільш ефективно компенсувати рівень вірусного зараження. Він не лікує, але робить дуже ефективну дезінфекцію носоглотки, верхніх дихальних шляхів, що дозволяє знизити рівень вірусів в організмі людини. І що найважливіше - він дозволяє знизити активність вірусів” - розповів директор «НМЦ Медичні Інноваційні Технології». 

Він також нагадав, що серед їх винаходів є синглетно-кисневий апарат МІТ-С, який вже використовується близько 20 років в програмі по збереженню здоров'я дітей в умовах пандемії або ГРВІ. “ Цей апарат може виступати і в якості профілактики, і в якості лікування верхніх та нижніх дихальних шляхів. Але найголовніше - це відновлення бронхолегеневих шляхів після захворювання”, - поділився Микола Чухраєв.

Під час пандемії важливо підтримувати двосторонню комунікацію, - вважає голова наглядової ради ГО “Український Альянс” Володимир Юрченко. Він представив свої напрацювання з платформи антикризових дій, проект якої передбачає окреслені проблеми і їх професійні рішення. 

“ Ми також пропонуємо заснувати фонд розробок та ідей, де можна представляти свої розробки в галузі медицини та й не тільки. Більше того, планується залучати молодих фахівців. У нас в Україні понад 150 університетів, багато талановитої молоді, але їм не дають можливостей”, - підкреслив Володимир Юрченко. 

Унікальну українську маску, яка здатна побороти пандемію коронавірусу, продемонстрував підприємець Костянтин Клімашенко. Свою розробку він створив зі звичайної маски для астми та переробив її на антимікробний та знезаражувальний захист. Виріб уже пройшов перевірку від Інституту дослідження вірусології НАН та підтвердив свою ефективність для запобігання розповсюдженню коронавірусу. За словами підприємця, уже ведуться перемовини з 10 країнами світу, з Європою, США, Еміратами. 

 Українська академія наук України не залишилась осторонь проблеми поширення COVID-19. Президент академії Олексій Оніпко зазначив, що вони об'єднали свої зусилля з зарубіжними вченими та вже мають конкретні розробки для дезінфікування медичних інструментів, приміщень і транспортних засобів. 

Участь у круглому столі також взяв секретар МГО «Рада з екологічної безпеки» Валерій Цибух, який розповів, що Рада спільно з науковцями Київського політехнічного інституту та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб започаткували проект «Форсайт Covid-19», де досліджують вплив розвитку епідемії на всі сфери життя.

Медики, розробники, науковці вирішили спільними зусиллями боротися з пандемією та за допомоги Київської торгово-промислової палати, Української академії наук, Ради з екологічної безпеки й ГО “Український Альянс” продовжувати партнерство.

Читайте також:ТОП-8 важливих законодавчих змін січня для представників МСБКомітет підтримки експорту та інвестицій: подальші кроки задля просування експортного потенціалуДопомога землякам “всупереч випробуванню”Добірка з ТОП-20 важливих новин для бізнесу в 2021: найважливіші зміни у новому році17 київських компаній отримали нагороди «Кращий експортер року»Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС УкраїниНові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 роціКомітет підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП – як практичний інструмент для українських експортерівФахівці Київської ТПП провели для Спілки жінок - фермерів України вебінар з питань експортуПерспективи розвитку ринку металобрухту визначили на IV міжнародній Науково-технічній конференції «Український ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики»

Календар подій

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis