укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Співпраця з Італією як інструмент пошуку успіху

Відділом підтримки експорту Київської торгово-промислової палати було організовано і проведено 12 листопада он-лайн зустріч між українськими підприємцями аграрного сектору та керівництвом італійської компанії – виробником обладнання для харчової промисловості «Ingegneria Alimentare». Компанія у 2020 році стала членом палати і має намір розбудовувати відносини з українськими підприємцями.

Учасників зустрічі привітав віце-президент КТПП В.А. Коляденко і зробив акцент на тому, що палата завжди підтримуватиме ініціативи малого і середнього бізнесу, допомагатиме у розвитку нових напрямків і вирішуванні існуючих проблемних питань.

У зустрічі брали участь 11 українських підприємств з різних регіонів України, зокрема з Кіровоградщини товариства «Ніва», «Серпантин», «Україна», «Джеовіт» та «ХлібоДар», з Житомирщини «Термоуніверсал» та «Станішівка», з Рівненщини «Агропереробка», з Одещини «Союз жінок фермерів», з Чернігівщини « Агропартнер» та з Київщини «Фавор Ама».

Під час презентації можливостей італійської компанії українські підприємці ознайомились з вже реалізованими проектами щодо модернізації і автоматизації ліній з переробки сільськогосподарської продукції, з новітніми технологіями, які дозволяють досягнути високої якості і безвідходного виробництва з мінімальними витратами. Були надані відповіді на запитання і зроблені пропозиції щодо створення спільних підприємств. Учасники домовились налагодити прямий контакт для подальшого спілкування і, у разі необхідності, звертатися за допомогою до Київської ТПП.

Читайте також:Онлайн конференція «Новий час»Київська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021On-line інфосемінар "Тренінг курс EUREM - Європейський ЕнергоМенеджер в Україні та світі"Наші "Кращі експортери" - КП СПБ «Арсенал»Торгово-промислові палати Києва та Тирани активізують співробітництво

Календар подій

Лютий 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis