укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Практичні кроки в реалізації співпраці із Узбекистаном

 На прохання представників Посольства Республіки Узбекистан в Україні, 3 листопада у Київській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч віце-президента КТПП Володимира Коляденко та начальника відділу підтримки експорту Алли Ромашко з Першим секретарем Посольства Республіки Узбекистан паном Абдурахмоном Махмудовим і Радником з торгово-економічних питань паном Бабуром Расуловим.

Передумовою цієї зустрічі послужив дуже теплий і обнадійливий, щодо посилення  двосторонньої співпраці між підприємцями обох країн, візит до Київської палати 13 жовтня Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні, пана Алішера Курманова.

Учасники зустрічі обговорили розширені можливості посилення двосторонньої співпраці, навіть в умовах, пов'язаних  з вірусною пандемією, які змушують сьогодні дистанціюватися і застосовувати різні форми онлайн-комунікації. Саме реалізацію важливих проектів у напрямку забезпечення безпеки і надійності роботи у режимах онлайн було однією з пропозицій, яку Київська палата запропонувала узбекистанським друзям, маючи позитивний досвід реалізації подібних проектів у країнах, які межують з Узбекистаном.

Також сторони обговорили можливості співпраці у аграрному та сільскогосподарському секторах. Були озвучені наявні інвестиційні проекти. Представники Посольства Узбекистану повідомили про Постанову про приватизацію, яку найближчим часом буде оприлюднено.

Володимир Коляденко запропонував розглянути можливість візиту української делегації підприємців до Узбекистану навесні 2021 року.

Нагадаємо, 13 жовтня у Київській торгово-промисловій палаті  відбулася робоча зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим. Сторони зустрілися з метою налагодити активну взаємодію між Посольством Республіки Узбекистан в Україні й Київською торгово-промисловою палатою та її членами, а також визначити перспективи розвитку торгово-економічних відносин між двома країнами.

Новий імпульс розвитку традиційного українсько-узбецького співробітництва

Читайте також:Підприємці отримали знання з питань управління фінансами від ЦІПБ м. КиївЗвіт за результатами проведеного анкетного опитування серед членів Київської ТПП22 компанії стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКонкурс «Кращий експортер року» 2020Вийшов онлайн-журнал, присвячений Місяцю кібербезпеки в Україні 2020 «The CyberSecurity Review»Співпраця з Італією як інструмент пошуку успіхуСтартував четвертий навчальний модуль за програмою EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)»Поділяємо горе рідних, сумуємо разом з вамиЕфективний нетворкінг - запорука успіху в бізнесіКібербезпека підприємства – потреба сьогодення

Календар подій

Грудень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis