укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ефективний нетворкінг - запорука успіху в бізнесі

28 жовтня відбулась онлайн-конференція «Нетворкінг. Як викликати ВАУ-ефект при знайомстві й монетизувати 8 з 10 контактів», яку організував Центр інформаційної підтримки бізнесу Київської ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

         Вперше захід був проведений в онлайн-форматі. До роботи конференції долучились 78 учасників, більшість з яких це власники, керівники або ж топ-менеджери малих та середніх підприємств.

         Розпочав онлайн-захід віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко, який привітав учасників та наголосив на цінності й необхідності підтримки бізнесу загалом, а особливо в умовах пандемії. Він висловив подяку Європейському Банку Реконструкції та Розвитку за те, що вони дають можливість проводити навчання для українських підприємців та допомагати їм розвиватися.

         Наступною виступила координаторка проєкту Групи з фінансування та розвитку МСБ (ЄБРР) – Ольга Іванченко. У своєму виступі вона зазначила наскільки важливою для них є залученість представників малого та середнього бізнесу в заходах за підтримки ЄБРР, їхня зацікавленість у подальшому розвитку та співпраці, розповіла про нові тенденції та проєкти за підтримки Європейського Союзу.

         Модератором конференції був незалежний фінансовий консультант - Юрій Лященко, який із власного досвіду ділився порадами щодо нетворкінгу та його успішного впровадження та застосування у бізнесі. Спікерами на заході виступили практики-експерти: Катерина Вишневецька, Катерина Нарусевіч, Олександр Луценко, Кирил Костюченко, Андрій Онопка та Марія Мекка. Усі експерти досягли успіху в своїх галузях саме завдяки успішно нагалодженому нетворкінгу, тому вони мають професійні навички та практичні поради, якими поділились із учасниками.

         Під час конференції було організовано фасилітований нетворкінг серед самих учасників: усі мали змогу познайомитись, обмінятись контактами та представити власне підприємство, знайти нових партнерів та клієнтів. Це і було головною метою заходу – сприяти розвитку та ефективному будуванню особистої «соціальної мережі», знайомству з потрібними, впливовими та корисними людьми, навіть у часи пандемії. Згідно з відгуками після конференції – усі учасники високо оцінили рівень організації та проведення заходу, отримали професійні знання та нові навички нетворкінгу, які в подальшому планують імплементувати задля розвитку та розбудови власного бізнесу.

Читайте також:Онлайн конференція «Новий час»Київська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021On-line інфосемінар "Тренінг курс EUREM - Європейський ЕнергоМенеджер в Україні та світі"Наші "Кращі експортери" - КП СПБ «Арсенал»Торгово-промислові палати Києва та Тирани активізують співробітництво

Календар подій

Лютий 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis