укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ефективний нетворкінг - запорука успіху в бізнесі

28 жовтня відбулась онлайн-конференція «Нетворкінг. Як викликати ВАУ-ефект при знайомстві й монетизувати 8 з 10 контактів», яку організував Центр інформаційної підтримки бізнесу Київської ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

         Вперше захід був проведений в онлайн-форматі. До роботи конференції долучились 78 учасників, більшість з яких це власники, керівники або ж топ-менеджери малих та середніх підприємств.

         Розпочав онлайн-захід віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко, який привітав учасників та наголосив на цінності й необхідності підтримки бізнесу загалом, а особливо в умовах пандемії. Він висловив подяку Європейському Банку Реконструкції та Розвитку за те, що вони дають можливість проводити навчання для українських підприємців та допомагати їм розвиватися.

         Наступною виступила координаторка проєкту Групи з фінансування та розвитку МСБ (ЄБРР) – Ольга Іванченко. У своєму виступі вона зазначила наскільки важливою для них є залученість представників малого та середнього бізнесу в заходах за підтримки ЄБРР, їхня зацікавленість у подальшому розвитку та співпраці, розповіла про нові тенденції та проєкти за підтримки Європейського Союзу.

         Модератором конференції був незалежний фінансовий консультант - Юрій Лященко, який із власного досвіду ділився порадами щодо нетворкінгу та його успішного впровадження та застосування у бізнесі. Спікерами на заході виступили практики-експерти: Катерина Вишневецька, Катерина Нарусевіч, Олександр Луценко, Кирил Костюченко, Андрій Онопка та Марія Мекка. Усі експерти досягли успіху в своїх галузях саме завдяки успішно нагалодженому нетворкінгу, тому вони мають професійні навички та практичні поради, якими поділились із учасниками.

         Під час конференції було організовано фасилітований нетворкінг серед самих учасників: усі мали змогу познайомитись, обмінятись контактами та представити власне підприємство, знайти нових партнерів та клієнтів. Це і було головною метою заходу – сприяти розвитку та ефективному будуванню особистої «соціальної мережі», знайомству з потрібними, впливовими та корисними людьми, навіть у часи пандемії. Згідно з відгуками після конференції – усі учасники високо оцінили рівень організації та проведення заходу, отримали професійні знання та нові навички нетворкінгу, які в подальшому планують імплементувати задля розвитку та розбудови власного бізнесу.

Читайте також:Підприємці отримали знання з питань управління фінансами від ЦІПБ м. КиївЗвіт за результатами проведеного анкетного опитування серед членів Київської ТПП22 компанії стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКонкурс «Кращий експортер року» 2020Вийшов онлайн-журнал, присвячений Місяцю кібербезпеки в Україні 2020 «The CyberSecurity Review»Співпраця з Італією як інструмент пошуку успіхуСтартував четвертий навчальний модуль за програмою EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)»Поділяємо горе рідних, сумуємо разом з вамиПрактичні кроки в реалізації співпраці із УзбекистаномКібербезпека підприємства – потреба сьогодення

Календар подій

Грудень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis