укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Кібербезпека підприємства – потреба сьогодення

Проведення Місяця кібербезпеки в Україні в 2020 році має важливе значення для кожного підприємства України в цілому. Адже всі ми стали заручниками світової пандемії COVID-19, через що активно працюємо через інтернет.

Саме тому 30 жовтня 2020 року в рамках Місяця кібербезпеки в Україні був проведений онлайн круглий стіл «КІБЕРБЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА – ПОТРЕБА СЬОГОДЕННЯ» Сумською ТПП спільно з провідними спеціалістами з питань Кібербезпеки в Україні:

 • Володимиром Коляденком (голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України, Голова Антикризового центру кіберзахисту бізнесу при ТПП України, віцепрезидент Київської ТПП).
 • Володимиром Звєрєвим (заступник керівника служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки – керівник управління інформаційної безпеки Апарату РНБО України, кандидат технічних наук).
 • Анатолієм Довбишем (завідувач кафедри комп’ютерних наук СумДУ, завідувач лабораторії інтелектуальних систем, доктор технічних наук, професор).
 • Ігорем Шелеховим (доцент, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук СумДУ).
 • Артемом Бухтіаровим (старший інспектор Відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України).
 • Олександром Погребним (Solution Manager в GTB Technologies).
 • Юрієм Гришаном (директор «Оукшотт Британское Страховое агентство», член Комітету з електронних комунікацій при ТПП України).
 • Андрієм Слободяником (директор з розвитку партнерства у Східній та Центральній Європі компанії «ImmuniWeb»).

«Місяць кібербезпеки, який три роки поспіль проводиться в Україні, грає важливу роль у розбудові безпечного кіберпростору. Невидима кібервійна розгорнулася в сучасному світі, де випробовується сучасна кіберзброя та можливості українських мереж...» – відмітила у вступному зверненні Євгенія Білан – віцепрезидент Сумської ТПП.

Зазначимо, що до даного заходу долучилися понад 20 учасників, серед яких малі та середні підприємства, банківські установи, державні структури Сумщини.

В ході конструктивного діалогу розглянули безліч важливих питань:

 • Сутність кібербезпеки та шляхи її забезпечення на рівні підприємства.
 • Основні аспекти державної політики України у сфері боротьби з кіберзлочинністю та нова кібербезпекова стратегія держави.
 • Досвід розкриття кіберзлочинів вітчизняною Кіберполіцією.
 • Схема поведінки підприємства при кібератаках.
 • Найнеочікуваніші точки витоку інформації.
 • Можливості освітньої програми «Кібербезпека» СумДУ щодо забезпечення суб’єктів господарювання Сумщини кадрами.
 • Міжнародні продукти по комплексному захисту підприємств від кіберризиків, втрати даних, втрати прибутку та ділової репутації.
 • Використання штучного інтелекту для захисту підприємства.

За результатами круглого столу всі учасники продемонстрували свою рішучість співпрацювати в повній взаємодоповнюваності для підвищення рівня цифрової безпеки компаній, організацій і громадян.

Текст Сумської ТПП

Читайте також:ТРЕНІНГ: Ресурсний стан. Як жінці залишатися повною сил в сучасному світіДо уваги підприємців і фахівців з розвитку підприємництваТОП-8 важливих законодавчих змін січня для представників МСБКомітет підтримки експорту та інвестицій: подальші кроки задля просування експортного потенціалуДопомога землякам “всупереч випробуванню”Добірка з ТОП-20 важливих новин для бізнесу в 2021: найважливіші зміни у новому році17 київських компаній отримали нагороди «Кращий експортер року»Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС УкраїниНові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 роціКомітет підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП – як практичний інструмент для українських експортерів

Календар подій

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis