укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Успішно стартував перший онлайн проект «Зробимо світ чистішим!»

7 жовтня у Київській торгово-промисловій палаті пройшла перша онлайн-конференція з реалізації міжнародного проекту «Зробимо світ чистішим!», яка проводилася спільно з італійською палатою «Італія для Балкан і України».

Українське підприємство ТОВ «ДСЛ-2010» презентувало керівникам 22 італійських компаній, зацікавлених у співпраці, свої потужні можливості з утилізації різних видів відходів.

Учасниками конференції були представники органів державної влади Італії, Президенти італійських Палат у Болгарії, Румунії та Марокко. З вітальним словом виступили Микола Засульський - президент Київської ТПП; Олена Іщенко - заступник начальника Державної екологічної інспекції Столичного округу; Дмитро Воловників - радник-посланник Посольства України в Італії; Паоло ді Лулло – президент палати «Італія для Балкан і України»; Жемона Васіле - генеральний директор Палати «Італія для Балкан і України» та представник Київської ТПП в Італії.

Наміри підприємців різних країн реалізувати такий проект свідчить тільки про те, що людство нарешті зрозуміло яку небезпеку несуть хаотичні звалища і забруднене повітря.

«У ці складні часи ми разом маємо докладати всіх зусиль для збереження екології не тільки окремої країни, а Планети в цілому. Мені, як керівнику Київської ТПП, дуже приємно, що українська компанія, що надає такі важливі послуги, є членом нашої Палати. Ми завжди готові сприяти у будь-яких питаннях, пов’язаних з реалізацією даного проекту», - повідомив Микола Засульський і додав: «Саме цей проект, зі знаковою назвою «Зробимо світ чистішим», ми розпочинаємо з представниками країни, яка першою прийняла на себе потужний удар вірусної атаки Covid19 і яка дуже добре відчула на собі цінність  чистого, неінфікованого і нетоксичного повітря».

Окрім цього, Італія є одним з головних партнерів України. За даними митної статистики України, за обсягом товарообігу України з країнами Європи, Італія посідає третє місце, поступаючись Німеччині та Польщі. За перше півріччя 2020 року товарообіг між Україною та Італією склав 1,7 млрд. дол. США. Експорт товарів склав 943,3 млн. дол. США (збільшився на 6,4%), а імпорт товарів склав 844,6 млн. дол. США (зріс на 23,6%). Позитивне для України сальдо торгівлі товарами склало 98,7 млн. доларів США.

«Україна для Італії має значний невикористаний потенціал в економічній сфері і проект з такою “чистою” назвою має право на життя, бо світ сьогодні дуже цього потребує. Я особисто переконаний, що саме Україна та Італія покликані об’єднати зусилля, аби дійсно зробити наш світ чистішим», - вважає радник-посланник Посольства України в Італії, Дмитро Воловників.

За результатами презентації можливостей компанії «ДСЛ-2010» учасники домовились продовжити індивідуальні спілкування, обговорити умови створення спільного підприємства і італійська сторона запросила керівників української компанії відвідати їхні виробничі площі.

Читайте також:Розпочався третій навчальний модуль курсу EUREMШановні працівники та ветерани харчової промисловості!Не словом, а діломНовий імпульс розвитку традиційного українсько-узбецького співробітництваОнлайн-конференція "Нетворкінг. Як викликати ВАУ-ефект при знайомстві та монетизувати 8 з 10 контактів"Премія «Крило Гермеса-2020» - ініціатива ТПП України, спрямована на підтримку вітчизняного бізнесуТемпи поширення кіберпандемії швидші, ніж пандемії Covid – ТПП УкраїниВ Україні розпочався Місяць кібербезпеки 2020У Київській торгово-промисловій палаті фінішував другий навчальний модуль за програмою EUREM – "Європейський енергоменеджер (ТПП)"Місяць кібербезпеки в Україні 2020

Календар подій

Жовтень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis