укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Підбили підсумки, визначили цілі: засідання Президії ТПП України

17.09.2020

В Торгово-промисловій палаті України відбулось друге засідання Президії ТПП України.

У ході засідання членами Президії була розглянута низка питань, які є пріоритетними для координації подальшої діяльності системи торгово-промислових палат. Одним з таких питань є участь системи ТПП в Україні в консультаціях стосовно оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Учасники засідання також затвердили зміни до Регламентів МКАС і МАК при ТПП України, які в подальшому можуть підвищити ефективність вирішення спорів, переданих на розгляд до арбітражних інститутів при ТПП України, зокрема в період введення в Україні та світі карантинних обмежувальних заходів у зв’язку із пандемією COVID-19.

Окрему увагу було приділено Місяцю кібербезпеки у жовтні. Комітет з електронних комунікацій при ТПП України планує з 1 до 31 жовтня в рамках Місяця кібербезпеки в Україні проведення заходів, зокрема форуму «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу» і виставки «Кібербезпека 2020».

Віце-президент Київської торгово-промислової палати, голова Антикризового центру кіберзахисту бізнесу та комітету з електронних комунікацій Володимир Коляденко поділився вже напрацьованими планами щодо майбутніх заходів. Протягом місяця планується проведення 3 форумів, 2 міжнародних науково-практичних конференцій, тренінгів, навчальних семінарів, 2 круглих столів, очікується участь понад 200 державних і приватних суб’єктів, які продемонструють свою рішучість співпрацювати в повній взаємодоповнюваності для підвищення рівня цифрової безпеки компаній, організацій і громадян.

Головними особливостями цьогорічного проведення Місячника будуть:

  • Умови посилення карантину. Covid-19 не тільки вніс корективи в плани, але й відкрив нові проблеми ведення безпечного бізнесу, продемонстрував нові виклики переходу на віддалену роботу online. Тому всі заходи будуть проходити в комбінуванні on-off-line форматів.
  • Сьогодні ТПП України стала одним із основних центрів притягання різноманітних ініціатив та активностей в сфері кібербезпеки бізнесу: зростає кількість партнерів, які зацікавлені просувати спільно в рамках проголошеного Місяця.

 Це підтверджує правильність політики керівництва ТПП та регіональних палат щодо розширення поля діяльності палати в нових формах та форматах.

Членами Президії було призначено нових представників ТПП України за кордоном: пана Артура Фархутдінова в Киргизькій Республіці, пана Ніомана Астаму в Індонезії та пана Геннінга Фінка в Північній Німеччині.

Серед інших питань, які були обговорені, взаємодія з Фондом державного майна України та його регіональних відділень у контексті реалізації державної програми по приватизації на 2020 – 2021 роки. Під час засідання президент ТПП України Геннадій Чижиков і голова Фонду Дмитро Сенниченко підписали меморандум про співробітництво щодо залучення інвесторів.

Більше про укладення меморандуму на сайті Фонду державного майна України.

Текст і фото ТПП України

Читайте також:Розпочався третій навчальний модуль курсу EUREMШановні працівники та ветерани харчової промисловості!Не словом, а діломНовий імпульс розвитку традиційного українсько-узбецького співробітництваОнлайн-конференція "Нетворкінг. Як викликати ВАУ-ефект при знайомстві та монетизувати 8 з 10 контактів"Успішно стартував перший онлайн проект «Зробимо світ чистішим!»Премія «Крило Гермеса-2020» - ініціатива ТПП України, спрямована на підтримку вітчизняного бізнесуТемпи поширення кіберпандемії швидші, ніж пандемії Covid – ТПП УкраїниВ Україні розпочався Місяць кібербезпеки 2020У Київській торгово-промисловій палаті фінішував другий навчальний модуль за програмою EUREM – "Європейський енергоменеджер (ТПП)"

Календар подій

Жовтень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis