укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки

Особлива увага приділяється новим, перспективним підприємствам-членам палати.

 4 серпня 2020 року відбулася зустріч українських підприємців - членів КТПП з представником ТПП України в ОАЄ паном Бахтарі Хедіятолахом.

Відділом підтримки експорту КТПП було розповсюджено інформацію щодо експортних можливостей українських підприємців, зокрема підприємства – виробника антисептичної продукції ТОВ "Він Стрім" та Фермерського господарства "Агроравлик". 

Оперативна реакція з боку представника ТППУ в ОАЄ дозволила у короткий час організувати зустріч підприємців. Начальником відділу підтримки експорту  КТПП пані Ромашко А.А організовано ділові поїздки, під час яких керівники цих українських підприємств ознайомили пана Хедіятолаха з виробництвом,  існуючим асортиментом продукції та надали відповіді на всі запитання. Також сторони обговорили можливі шляхи виходу вітчизняної продукції на арабський ринок і заручилися підтримкою пана Бахтарі, якій сказав, що у запропонованих проектах є всі шанси на життя.

Варто зазначити, що ці українські підприємства нещодавно стали членами КТПП, вони дуже молоді як за віком своїх засновників, так і за часом свого існування, але любов до своєї справи є такою великою, що за короткий час було зроблено неможливе. Це дуже помітно і це також відзначив пан Хедіятолах. 

Саме такі підприємці і потребують нашої максимальної уваги та допомоги.

Сподіваємось, що найближчим часом можна буде побачити на полицях арабських торговельних закладів цю корисну і сучасну  українську продукцію.

Читайте також:Конкурс «Кращий експортер року» 2020Вийшов онлайн-журнал, присвячений Місяцю кібербезпеки в Україні 2020 «The CyberSecurity Review»Співпраця з Італією як інструмент пошуку успіхуСтартував четвертий навчальний модуль за програмою EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)»Поділяємо горе рідних, сумуємо разом з вамиПрактичні кроки в реалізації співпраці із УзбекистаномЕфективний нетворкінг - запорука успіху в бізнесіКібербезпека підприємства – потреба сьогоденняС глибоким сумом повідомляємо, що обірвалося життя людини, яка активно захищала інтереси людей, сприяла розвитку економіки нашої країни Валерія Георгійовича БабичаЗ сумом повідомляємо про передчасну смерть вельми шановного Бондаренка Олега Анатолійовича

Календар подій

Листопад 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis