укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки

Особлива увага приділяється новим, перспективним підприємствам-членам палати.

 4 серпня 2020 року відбулася зустріч українських підприємців - членів КТПП з представником ТПП України в ОАЄ паном Бахтарі Хедіятолахом.

Відділом підтримки експорту КТПП було розповсюджено інформацію щодо експортних можливостей українських підприємців, зокрема підприємства – виробника антисептичної продукції ТОВ "Він Стрім" та Фермерського господарства "Агроравлик". 

Оперативна реакція з боку представника ТППУ в ОАЄ дозволила у короткий час організувати зустріч підприємців. Начальником відділу підтримки експорту  КТПП пані Ромашко А.А організовано ділові поїздки, під час яких керівники цих українських підприємств ознайомили пана Хедіятолаха з виробництвом,  існуючим асортиментом продукції та надали відповіді на всі запитання. Також сторони обговорили можливі шляхи виходу вітчизняної продукції на арабський ринок і заручилися підтримкою пана Бахтарі, якій сказав, що у запропонованих проектах є всі шанси на життя.

Варто зазначити, що ці українські підприємства нещодавно стали членами КТПП, вони дуже молоді як за віком своїх засновників, так і за часом свого існування, але любов до своєї справи є такою великою, що за короткий час було зроблено неможливе. Це дуже помітно і це також відзначив пан Хедіятолах. 

Саме такі підприємці і потребують нашої максимальної уваги та допомоги.

Сподіваємось, що найближчим часом можна буде побачити на полицях арабських торговельних закладів цю корисну і сучасну  українську продукцію.

Читайте також:Пріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021On-line інфосемінар "Тренінг курс EUREM - Європейський ЕнергоМенеджер в Україні та світі"Наші "Кращі експортери" - КП СПБ «Арсенал»

Календар подій

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis