укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Форум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей України

16 липня успішно відбувся Форум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу", зібравши на одній онлайн-платформі близько 150 власників і керівників малого та середнього бізнесу із 19 областей України. Учасники форуму дискутували на тему ділової репутації, обговорювали інструменти її побудови, ділились досвідом ведення репутаційного бізнесу тощо.

Захід організували Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна та Київської торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Одним зі спікерів форуму був Володимир Коляденко - віце-президент Київської Торгово-промислової палати:

«Ім’я та імідж компанії набувається дуже важко. Про це добре знають власники бізнесу. Щоденна праця, постійні зусилля, виснажлива праця... А втратити це можна за 1 день. Часом з необережності, а деколи зумисно. Особливо у час розвитку цифрових технологій та інтернету. Тому завданням керівника є не лише здобуття, а й підтримка репутації, постійна рука на пульсі, щоб команда поділяла і втілювала ті цінності, як в основу заклав власник».

Також в рамках форуму відбулася презентація Універсальних принципів етики бізнесу. Під час динамічного онлайн-нетворкінгу учасники налагодили ділові контакти, обмінялися досвідом та практичними рекомендаціями.

Дякуємо нашим експертам за яскраві виступи, ефективні інструменти, корисні рекомендації та цінні поради, що допоможуть в побудові та розвитку ділової репутації і впровадженню принципів етики бізнесу. Учасникам спасибі за те, що активно ставили питання, долучались до дискусій та ділились власним досвідом та ідеями.

Читайте також:Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки"Беремо та робимо! - рецепт успішної роботи "ПриватБанку" - Богдан Дубенський10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиЗапрошуємо взяти участь у заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»Київська торгово-промислова палата надала допомогу пораненим бійцям з ДонбасуДругий випуск онлайн–журналу The Chamber ReviewКиївська ТПП підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним відділенням Фонду державного майна УкраїниМіхеіл Саакашвілі під час зустрічі з бізнесом підтримав позицію необхідності реформування судової системи УкраїниЯк забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусуМінекономіки посилює співпрацю з системою Торгово-промислових палат України

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis