укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Як забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусу

Успішно завершилася онлайн-конференція ««Безпечне online середовище - короновірусний досвід», організаторами якої були Комітет з електронних комунікацій при ТПП України за підтримки РНБО України та CIS Events Group.

Пандемія COVID-19 не тільки внесла корективи в наші плани, але й відкрила нові проблеми безпечного ведення бізнесу. COVID-19  продовжує поширюватися в різних географічних точках, постійно змінюється і робить істотний вплив на стан безпеки бізнесу.

Для деяких організацій віддалена робота триває вже кілька років, і новий поштовх - це просто питання розширення існуючих рішень і політик. Але для багатьох інших  умови віддаленої роботи є невідомою концепцією; технології, операції і політика не підготовлені до цієї нової реальності.

Саме тому проведення конференції на дану тематику стало необхідністю.

За два дні заходу учасники дізнались:

  • про актуальний стан кібербезпеки в країні;
  • про діяльність Національного координаційного центру кібербезпеки;
  • про безпеку онлайн-сервіс державних послуг «Дія»;
  • як розробити поточну політику кібербезпеки організації дистанційної роботи ваших співробітників;
  • як забезпечити безпечність і безперервність бізнесу;
  • які технології і ПО найкраще використати;
  • які правила кібергігієни повинні виконувати ваші співробітники та інші.

Спікерами конференції були:

Іван Пєтухов - засновик груп компаній «Адамант»; Олександр Галущенко - провідний інспектор управління забезпечення діяльності НКЦК при РНБО; Юрій Прокопенко - директор з кібербезпеки, Кyivstar; Володимир Звєрєв - заступник керівника служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки - керівник управління інформаційної безпеки апарату РНБО України; Сергій Прокопенко - заступник керівника служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки - керівник управління забезпечення діяльності НКЦК апарату РНБО України; Юрій Козлов - Дп Дія; Олександр Іллюша - керівник служби технічної підтримки, ESET в Україні; Максим Порицький - системний інженер, Fortinet; Олександр Рапп - системний інженер, Palo Alto Networks; Олексій Лукін - начальник підрозділу інформаційної безпеки Vodafone Україна; Костянтин Жданов - експерт з кібербезпеки компанії FS GROUP; Володимир Ілібман - керівник напрямку кібербезпеки CISCO SYSTEMS; Олександр Ткаченко - начальник центру супроводу інформаційних систем, ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки»; Даніїла Олійник - начальник відділу, Інститут стратегічних досліджень; Олег Гайдук - громадська спілка Кіберковчег, перший заступник голови.

Ця і інші проблеми безпеки, в умовах поширення COVID-19,  стануть тематикою подальших дій у підготовці до Місяця кібербезпеки в Україні 2020, який відбудеться 1-31 жовтня, форуму і виставки що відбудуться 7 і 8 жовтня 2020 року.

Зі статистикою конференції ви можете ознайомитись тут.

Вашій увазі пропонується запис конференції.

Перший день:

https://youtu.be/s-pEAdb7vJQ

Другий день:

https://youtu.be/RXppN6varRA

Читайте також:Розпочався третій навчальний модуль курсу EUREMШановні працівники та ветерани харчової промисловості!Не словом, а діломНовий імпульс розвитку традиційного українсько-узбецького співробітництваОнлайн-конференція "Нетворкінг. Як викликати ВАУ-ефект при знайомстві та монетизувати 8 з 10 контактів"Успішно стартував перший онлайн проект «Зробимо світ чистішим!»Премія «Крило Гермеса-2020» - ініціатива ТПП України, спрямована на підтримку вітчизняного бізнесуТемпи поширення кіберпандемії швидші, ніж пандемії Covid – ТПП УкраїниВ Україні розпочався Місяць кібербезпеки 2020У Київській торгово-промисловій палаті фінішував другий навчальний модуль за програмою EUREM – "Європейський енергоменеджер (ТПП)"

Календар подій

Жовтень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis