укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»

1 липня 2020 року у Київській ТПП стартував курс «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер». Представники провідних виробничих підприємств України вперше за історію проєкту розпочали навчання в онлайн-режимі.

EUREM – визнана у світі програма підвищення кваліфікації  у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги.

Провайдером курсу EUREM в Україні є Київська торгово-промислова палата, яка діє за ліцензійною угодою з Торгово-промисловою Палатою міста Нюрнберг (Німеччина) за підтримки  GIZ GmbH, що виконується проєктом «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Цьогорічних учасників курсу привітав Голова проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ GmbH пан Рікардо Кюльхайм. «Не зважаючи на непрості часи для країни та світу, учасники обрали вірний шлях – зробити інвестицію в навчання. Зараз найкращий час отримувати нові знання та зайнятись саморозвитком з користю для себе та країни».

«Ми вже четвертий раз проводимо тренінг-курс у Київській торгово-промисловій палаті. Його цінність полягає в тому, що у нас працюють висококваліфіковані тренери, які пройшли сертифікацію німецькими партнерами, а програма навчання поєднує теорію та практику енергоменеджменту. Випускники, які успішно складуть письмовий іспит та захистять проєктну роботу, отримають сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)», що чинний у країнах-партнерах EUREM», - зазначив віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко.

Для програми EUREM характерно те, що всі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Таким чином, кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, які потім буде реалізовувати на практиці у проєктах з енергоефективності.

Читайте також:Запрошуємо взяти участь у діловому візиті до м. Дубай, ОАЕ, що приурочений до головної продовольчої виставки Близького Сходу - Gulfood 2021ТРЕНІНГ: Ресурсний стан. Як жінці залишатися повною сил в сучасному світіДо уваги підприємців і фахівців з розвитку підприємництваТОП-8 важливих законодавчих змін січня для представників МСБКомітет підтримки експорту та інвестицій: подальші кроки задля просування експортного потенціалуДопомога землякам “всупереч випробуванню”Добірка з ТОП-20 важливих новин для бізнесу в 2021: найважливіші зміни у новому році17 київських компаній отримали нагороди «Кращий експортер року»Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС УкраїниНові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 році

Календар подій

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis