укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»

1 липня 2020 року у Київській ТПП стартував курс «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер». Представники провідних виробничих підприємств України вперше за історію проєкту розпочали навчання в онлайн-режимі.

EUREM – визнана у світі програма підвищення кваліфікації  у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги.

Провайдером курсу EUREM в Україні є Київська торгово-промислова палата, яка діє за ліцензійною угодою з Торгово-промисловою Палатою міста Нюрнберг (Німеччина) за підтримки  GIZ GmbH, що виконується проєктом «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Цьогорічних учасників курсу привітав Голова проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ GmbH пан Рікардо Кюльхайм. «Не зважаючи на непрості часи для країни та світу, учасники обрали вірний шлях – зробити інвестицію в навчання. Зараз найкращий час отримувати нові знання та зайнятись саморозвитком з користю для себе та країни».

«Ми вже четвертий раз проводимо тренінг-курс у Київській торгово-промисловій палаті. Його цінність полягає в тому, що у нас працюють висококваліфіковані тренери, які пройшли сертифікацію німецькими партнерами, а програма навчання поєднує теорію та практику енергоменеджменту. Випускники, які успішно складуть письмовий іспит та захистять проєктну роботу, отримають сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)», що чинний у країнах-партнерах EUREM», - зазначив віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко.

Для програми EUREM характерно те, що всі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Таким чином, кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, які потім буде реалізовувати на практиці у проєктах з енергоефективності.

Читайте також:Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки"Беремо та робимо! - рецепт успішної роботи "ПриватБанку" - Богдан Дубенський10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиЗапрошуємо взяти участь у заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»Київська торгово-промислова палата надала допомогу пораненим бійцям з ДонбасуДругий випуск онлайн–журналу The Chamber ReviewКиївська ТПП підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним відділенням Фонду державного майна УкраїниМіхеіл Саакашвілі під час зустрічі з бізнесом підтримав позицію необхідності реформування судової системи УкраїниФорум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей УкраїниЯк забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусу

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis