укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»

1 липня 2020 року у Київській ТПП стартував курс «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер». Представники провідних виробничих підприємств України вперше за історію проєкту розпочали навчання в онлайн-режимі.

EUREM – визнана у світі програма підвищення кваліфікації  у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги.

Провайдером курсу EUREM в Україні є Київська торгово-промислова палата, яка діє за ліцензійною угодою з Торгово-промисловою Палатою міста Нюрнберг (Німеччина) за підтримки  GIZ GmbH, що виконується проєктом «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Цьогорічних учасників курсу привітав Голова проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ GmbH пан Рікардо Кюльхайм. «Не зважаючи на непрості часи для країни та світу, учасники обрали вірний шлях – зробити інвестицію в навчання. Зараз найкращий час отримувати нові знання та зайнятись саморозвитком з користю для себе та країни».

«Ми вже четвертий раз проводимо тренінг-курс у Київській торгово-промисловій палаті. Його цінність полягає в тому, що у нас працюють висококваліфіковані тренери, які пройшли сертифікацію німецькими партнерами, а програма навчання поєднує теорію та практику енергоменеджменту. Випускники, які успішно складуть письмовий іспит та захистять проєктну роботу, отримають сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)», що чинний у країнах-партнерах EUREM», - зазначив віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко.

Для програми EUREM характерно те, що всі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Таким чином, кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, які потім буде реалізовувати на практиці у проєктах з енергоефективності.

Читайте також:Розпочався третій навчальний модуль курсу EUREMШановні працівники та ветерани харчової промисловості!Не словом, а діломНовий імпульс розвитку традиційного українсько-узбецького співробітництваОнлайн-конференція "Нетворкінг. Як викликати ВАУ-ефект при знайомстві та монетизувати 8 з 10 контактів"Успішно стартував перший онлайн проект «Зробимо світ чистішим!»Премія «Крило Гермеса-2020» - ініціатива ТПП України, спрямована на підтримку вітчизняного бізнесуТемпи поширення кіберпандемії швидші, ніж пандемії Covid – ТПП УкраїниВ Україні розпочався Місяць кібербезпеки 2020У Київській торгово-промисловій палаті фінішував другий навчальний модуль за програмою EUREM – "Європейський енергоменеджер (ТПП)"

Календар подій

Жовтень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis