укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Тренінг Центру медіації Київської торгово-промислової палати: «Переговори – ефективний шлях до контракту»

Домовся або програєш - це нова реальність бізнесу

Конфлікти з клієнтами та деструктивна комунікація всередині команди гальмують розвиток нових проектів і реалізацію вже існуючих та можуть призвести до багаточисельних збитків.

Без налагодженої комунікації в команді реалізація стратегії компанії неможлива.

Вміння провести переговори з урахуванням інтересів всіх учасників необхідно для побудови довгострокових стосунків з зовнішніми та внутрішніми  клієнтами та здобуття взаємовигідних контрактів. А вміння попереджати та вирішувати виникаючі конфлікти є абсолютно необхідними для збереження цих стосунків.

Побудова довгострокових стосунків - це шлях підвищення ефективності бізнесу.

Саме вміння комунікувати та вести переговори стають тією рішучою перевагою, що дозволяє обійти конкурентів, отримати клієнтів  та перемогти на ринку.

ТРЕНІНГ РЕКОМЕНДОВАНИЙ ТИМ, ХТО:

●       має на меті сфокусувати свої дії та дії компанії на побудові міцних, а отже на взаємовигідних та довгострокових відносинах з внутрішніми і зовнішніми клієнтами  та контрагентами;

●       бажає удосконалити свої навички перемовника та розширити арсенал новими моделями переговорів;

●       розуміє, що запорука успіху компанії – довготривала співпраця та репутація;

●       розуміє, що розвиток компанії потребує змін в корпоративній культурі, які в свою чергу неможливі без зміни культури комунікації та переговорів.

МЕТА ТРЕНІНГУ:

●      ознайомити з моделями переговорів, надати та відпрацювати з учасниками навички переговорів, в тому числі за інтересами, які дозволять відбудувати конструктивні відносини та досягнути взаємовигідних результатів для всіх учасників бізнес-процесів;

●       надати інструменти та техніки, завдяки яким учасники посилять свої сильні сторони та пропрацюють зони розвитку переговорних навичок.

СТРУКТУРА ТРЕНІНГУ:

Тренінг складається з 2-х модулів, по 3 сесії в кожному модулі (всього 25 годин), та кожна сесія поглиблює знання та удосконалює навички, отримані на попередній сесії.

В модулях:

●       співвідношення теорії та практики 40/60 відсотків;

●       теорія викладена в інтерактивному та дискусійному форматі міні лекцій, з активним залученням учасників техніками фасилітації, візуалізації, використання відеоматеріалів;

●       кожний набутий навик учасники відпрацьовують роботою в парах, малих групах та закріплюють симуляцією процесу переговорів або вирішення конфлікту;

●       рольові ігри та симуляції для відпрацювання практичних навиків розроблені тренерами у відповідності з потребами компанії та максимально наближені до реальних завдань, які ставляться компанією для своїх працівників.

ПІД ЧАС ПЕРШОГО МОДУЛЯ УЧАСНИКИ:

●       ознайомляться з моделями переговорів, моделлю переговорів за інтересами, їх етапами;

●       актуалізують переваги та способи впровадження зазначеної моделі в поточній діяльності учасників тренінгу;

●       засвоять базові навички та техніки переговорного процесу;

●       відпрацюють навички досягнення взаємовигідних результатів;

●       відпрацюють навички відбудови довготривалих стосунків;

ПІД ЧАС ДРУГОГО МОДУЛЯ УЧАСНИКИ:

●       відпрацюють навички управління процесом переговорів;

●       підвищать емоційний інтелект, як навик, що суттєво впливає на можливість управління переговорами та попередження і вирішення конфліктів;

●       відпрацюють навички роботи зі складними емоціями в переговорах та конфліктах; 

●       відпрацюють та закріплять всі навики, що отримані на попередніх сесіях.

ПРОПОНОВАНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ ГРУПИ: до 24 осіб

ФОРМАТ: можливий формат онлайн та оффлайн в залежності від запиту замовника.

ВАРТІСТЬ ТРЕНІНГУ: вартість залежить від формату тренінгу та кількості учасників. Для корпоративних клієнтів існує програма лояльності.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА за посиланням: https://forms.gle/WcS9QVZm1kAcykad8

Програма тренінгу у вкладенні

Про тренерів:

Анна Зубачова – бізнес-медіатор, тренер, Голова правління Ліги Медіаторів України співзасновник та керуючий партнер Агентства Медіації UwinAgency, запрошений викладач програми «Магістр медіації і менеджмента конфліктів» КRОК BUSINESS SCHOOL, Автор тренінгу та тренер курсу «Медіація. Базовий курс для адвокатів та юристів» у Вищій школі адвокатури НААУпрактикуючий психотерапевт, психолог, Бізнес-медіатор Торгово-промислової Палати Мюнхена и Верхньої Баварії, Бізнес-медіатор Київської Торгово-промислової Палати.
Як медіатор – кожного дня має справу з вирішенням конфліктів та знає, що необхідно для побудови ефективної комунікації в команді, як звернути конфлікт на користь компанії та що необхідно для відбудови довгострокових відносин.
Експерт-практик в переговорах, медіації, управління змінами, лідерства та менеджмента, навчання та розвитку персонала.

Детальніше про тренера тут

Анжела Кричина - бізнес медіатор сертифікований ТПП Мюнхену та Верхньої Баварії (Німеччина); запрошений викладач програми «Магістр медіації і менеджмента конфліктів» Бізнес школи «КРОК».; бізнес медіатор Центру медіації Київської Торгово-промислової палати , бізнес тренер; член правління та співзасновник Асоціація Сімейних Медіаторів України: afmu.org.uaСпівзасновник, член правління Ліга медіаторів України; адвокат з 13–річним досвідом роботи суддею загальної юрисдикції.

Детальніше про тренера тут

Створіть свою високопрофесійну команду, що досконало володіє техніками  ведення переговорів!

Центр медіації Київської торгово-промислової палати  адреса сайту -https://mediation-center.org.ua/ має Пул бізнес медіаторів – що є професійними сертифікованими за європейськими стандартами  посередниками у вирішені бізнес конфліктів.

Для контакту: 

 email:  lsiz@kcci.org.ua   тел  0444820917, +38 050461819

krychyna@ukr.net   +380504696549

anna.zubachova@gmail.com   +380677561548

https://forms.gle/WcS9QVZm1kAcykad8

Читайте також:У Києві офіційно зареєстрували громадську спілку «МІЖНАРОДНИЙ КИЇВСЬКИЙ КЛУБ ПАРТНЕРСЬКИХ ПАЛАТ»Форс-мажор! Мега-тема в бізнес-середовищі під час дії карантину!Влада презентує оновлену Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у КиєвіThe Chamber Review – новий on-line журнал Київської ТППКиївській торгово-промисловій палаті виповнилося 25 років з дня заснування!Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарівВітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризи

Календар подій

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis