укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

The Chamber Review – новий on-line журнал Київської ТПП

On-line журнал the Chamber Review – новий проект Палати, який народився під час форс-мажорних обставин пандемії covid-19. The Chаmber Review – це інтерактивний майданчик для розміщення інформації з актуальних питань та її обговорення.

Всі члени Київської ТПП, інших регіонах палат, взагалі широке коло підприємців, зможуть користуватися послугами Центру медіа, реклами та інтернет просування Київської ТПП. Центр використовує власні ресурси для просування інформації та The Chаmber Review:
   × сайт Київської ТПП –  http://kcci.org.ua/

   × системою поштової розсилки (більше 1300 адрес членів та понад 8 членів системи торгово=промислових палат в України)

   × бази даних з усіх профільних заходів організації за останні 10 років

    × бази даних членів «Київського Клубу» Партнерських палат» (створений у червні 2019 р.). Члени «Клубу» – керівництво та компанії  із 13 зарубіжних торгових палат –  Австрії, Білорусі, Грузії, Італії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Словаччини, Угорщини, Хорватії, ОАЕ та України

    × канали розповсюдження інформації двосторонніх Ділових рад та представаників ТПП у різних країнах світу.

Виступивши на сторінках журналу, ви отримуєте підтримку завдяки високому статусу системи торгово-промислових палат.

The Chamber Review – проєкт «швидкого реагування». Виходити він буде щомісяця та досягати читачів у різних регіонах України та за кордоном.

Публікуючи про себе матеріали англійською мовою, компанії полегшать процес пошуку партнерів за кордоном.

З журналом ви можете ознайомитись за посиланням https://bit.ly/3e4Rb2C

Головний редактор – Наталія Копецька-Деньга, kopetska@kcci.org.ua  

Читайте також:У Києві офіційно зареєстрували громадську спілку «МІЖНАРОДНИЙ КИЇВСЬКИЙ КЛУБ ПАРТНЕРСЬКИХ ПАЛАТ»Тренінг Центру медіації Київської торгово-промислової палати: «Переговори – ефективний шлях до контракту»Влада презентує оновлену Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у КиєвіФорс-мажор! Мега-тема в бізнес-середовищі під час дії карантину!Київській торгово-промисловій палаті виповнилося 25 років з дня заснування!Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарівВітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризи

Календар подій

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis