укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київській торгово-промисловій палаті виповнилося 25 років з дня заснування!

Це більше тисячі успішних підприємств і організацій, сотні працівників, клієнтів та партнерів, які допомагали створювати нас. За ці 25 років, починаючи із заснування організації, її розвитку, відносин із членами, клієнтами, партнерами, Київська торгово-промислова палата, як і наша країна, переживала різні часи.

Всі 25 років найважливішим пріоритетним завданням для нас завжди залишалося створення потужної ділової регіональної структури для підтримки та відстоювання інтересів бізнесу, сприяння ділового партнерства і взаємовигідної співпраці  з нашими членами. Головна мета – бути затребуваними і корисними для бізнесу в ролі надійного партнера. І все це ми робили й робимо відкрито та чесно. Завдяки цьому нам вдалося згуртувати навколо себе десятки тисяч людей.

Цінність для нас — це люди! Люди, які працювали й працюють у нас, та люди, з якими працюємо ми.

Без вас, наших членів та партнерів, навряд чи можна було б досягти успіху. Великого, міцного, стабільного. Саме завдяки вашій партнерській довірі й підтримці можливий і наш подальший розвиток. Навіть у кризові часи. І ювілей Палати по праву можна вважати ювілеєм наших численних партнерів.

Ваші довіра та рекомендації — наш головний і безцінний капітал. І це величезна відповідальність. Відповідальність жити та працювати чесно й прозоро.

Тому ми щиро вдячні кожному, хто підтримує нас, хто допомагає розвиватися нам, хто будує своє майбутнє разом із нами.

І нехай наше життя й робота завжди будуть ефективними та радісними! А це робить щасливим кожного з нас, наші компанії, наше місто і країну!

Читайте також:Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки"Беремо та робимо! - рецепт успішної роботи "ПриватБанку" - Богдан Дубенський10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиЗапрошуємо взяти участь у заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»Київська торгово-промислова палата надала допомогу пораненим бійцям з ДонбасуДругий випуск онлайн–журналу The Chamber ReviewКиївська ТПП підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним відділенням Фонду державного майна УкраїниМіхеіл Саакашвілі під час зустрічі з бізнесом підтримав позицію необхідності реформування судової системи УкраїниФорум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей УкраїниЯк забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусу

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis