укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарів

У період пандемії вітчизняний виробник виготовляє медичний одяг, що відповідає європейським стандартам якості.

Передбачаючи невідкладну потребу лікарів у високоякісному захисному одязі, ще до початку введення карантину, ТОВ «Київгума» (Україна, м. Бровари) реанімувала власні потужності з виробництва цього продукту, адже у 80-х роках минулого століття виготовляла протичумні костюми. Тепер метою було розробити біологічний захист, який відповідав би українським та гармонізованим європейським стандартам.


Використовуючи свій досвід та сучасні європейські технології, в співпраці з військовими фахівцями, епідеміологами та вірусологами, в найкоротші терміни ТОВ «Київгума» розробила та запустила у виробництво інноваційний матеріал GumaTexTM , унікально стійкий до просочення рідин, біологічних речовин та багаторазової дезінфекції. На його основі були виготовлені нові моделі захисного одягу багаторазового використання для запобігання розповсюдження інфекцій при лікуванні хворих та для захисту медперсоналу при епідеміях і пандеміях.

Була підібрана оптимальна рецептура та запроваджена німецька технологія виготовлення тканини, розроблені нормативна, конструкторська та технологічна документації, виготовлені оснастка та пристрої, виконаний комплекс необхідних тестувань, придбано додаткове обладнання для герметизації швів. У власній лабораторії, акредитованій НААУ за стандартом ДСТУ ISO/IEC, були проведені випробування тканини GumaTexTM і виробів із неї.Під час незалежних доклінічних та клінічних випробувань, було встановлено, що захисні костюми ТОВ «Київгума», завдяки унікальній тканині, елементам конструкції та запатентованій технології виготовлення, має найвищий рівень біологічного захисту, повністю відповідає сучасним вимогам міжнародної медичної практики та своєму призначенню. Запроваджена на підприємстві система управляння якістю, відповідає вимогам українського стандарту ДСТУ EN ISO 13485:2015, а також вимогам європейського стандарту EN ISO 13485:2016, що підтверджується сертифікацією від нотифікованого європейського органу TÜV AUSTRIA.

Важливо відзначити, що з точки зору раціонального використання ЗІЗ, багаторазові захисні костюми більш доцільні, ніж одноразові, оскільки мають тривалий термін використання та витримують більше 100 циклів дезінфекції найпоширенішими засобами.

Завдяки допомозі військових лікарів та волонтерів, які приймали безпосередню участь в розробці та польових випробуваннях, ТОВ «Київгума» в найкоротші терміни налагодила виробництво, а завдяки підтримці благодійних фондів, серійні партії захисного одягу вже використовуються у регіонах.
В підсумку, Україна має власний високоякісний медичний одяг біологічного захисту, з вітчизняної сировини, виготовлений вітчизняним виробником і якій відповідає європейським стандартам якості.

Більш детальну інформацію про захисні костюми виробництва ТОВ «Київгума» можна переглянути за посиланням:
https://kievguma.ua/ua/komplekt-zahisnij-1-kombinezon-zahisnij-z-bahilami-z-pvh-tkanini/

Читайте також:Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки"Беремо та робимо! - рецепт успішної роботи "ПриватБанку" - Богдан Дубенський10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиЗапрошуємо взяти участь у заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»Київська торгово-промислова палата надала допомогу пораненим бійцям з ДонбасуДругий випуск онлайн–журналу The Chamber ReviewКиївська ТПП підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним відділенням Фонду державного майна УкраїниМіхеіл Саакашвілі під час зустрічі з бізнесом підтримав позицію необхідності реформування судової системи УкраїниФорум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей УкраїниЯк забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусу

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis