укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!

З‘їзд Торгово-промислової палати України, який відбувся 19 травня у режимі відеоконференції, переобрав Геннадія Чижикова президентом організації на наступний 5-річний термін. Таке рішення було ухвалено одноголосно 91 членом новообраної Ради Торгово-промислової палати України, до якої увійшли керівники підприємств, актив регіональних торгово-промислових палат.

"Торгово-промислова палата України має найбільшу регіональну та міжнародну присутність серед організацій, які представляють інтереси українського бізнесу. ТПП має великий потенціал для розвитку. Кілька поколінь підприємств стали успішними, а їхній бізнес процвітає завдяки вкладу системи торгово-промислових палат", – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Делегати затвердили місію організації: створення умов для розвитку бізнесу, відкриття нових ринків для українського експорту, сприяння інтеграції українського бізнесу у світову економіку.

Торгово-промислова палата України об‘єднує понад 8 тисяч українських підприємств, які забезпечують надходження 70% експортної виручки України. Система ТПП об‘єднує 25 регіональних палат, має представництва у 55 країнах на 5 континентах.

Свої вітання делегатам з’їзду ТПП України передали президент України, міжнародні та національні партнери – керівники Європалати, Всесвітньої федерації палат, Американської торгової палати, Європейської бізнес-асоціації, бізнес-омбудсмен, посольства Аргентини, Хорватії, Чехії, В’єтнаму та інші.

"Ваша робота заслуговує на велику повагу, адже підтримка національних товаровиробників, просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки, участь у міжнародних виставково-ярмаркових заходах гідно представляють нашу країну у світі. Упевнений, що співробітництво між державними органами влади та Торгово-промисловою палатою України й надалі сприятиме ефективному втіленню наших спільних планів щодо розвитку національної економіки", – відзначив у вітальному листі на адресу ТПП України президент України Володимир Зеленський.

Делегатів з'їзду також привітав голова Верховної Ради України та Прем'єр-міністр України

Шановний Геннадію Дмитровичу! У таку приємну мить колектив Київської торгово-промислової палати висловлює вам щиру повагу і радіє разом з вами! За час роботи на посаді Президента Торгово-промислової палати Ви здобули велику шану й незаперечний авторитет як у колег, так й в українських та іноземних бізнес-партнерів, які вважають Вас сильним лідером і мудрим керівником. Стояти на чолі великої організації – тонке мистецтво і щоденна складна робота

Завдяки Вам Торгово-промислова палата України щорічно набуває все більшу значущість в створенні сприятливого ділового середовища в країні, забезпеченні конструктивної взаємодії підприємництва і влади, зміцненні міжнародних торгово-економічних зв’язків. Сьогодні система ТПП – це потужна ділова асоціація, важлива складова економічного життя країни, один з ефективних важелів її розбудови.

Тож хай притаманний Вам професіоналізм, життєвий досвід, талант керівника і організатора й надалі сприятимуть розвитку та удосконаленню Торгово-промислової палати! Міцного здоров'я, благополуччя, миру, добра, щастя!

Читайте також:Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки"Беремо та робимо! - рецепт успішної роботи "ПриватБанку" - Богдан Дубенський10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиЗапрошуємо взяти участь у заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»Київська торгово-промислова палата надала допомогу пораненим бійцям з ДонбасуДругий випуск онлайн–журналу The Chamber ReviewКиївська ТПП підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним відділенням Фонду державного майна УкраїниМіхеіл Саакашвілі під час зустрічі з бізнесом підтримав позицію необхідності реформування судової системи УкраїниФорум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей УкраїниЯк забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусу

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis