укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!

З‘їзд Торгово-промислової палати України, який відбувся 19 травня у режимі відеоконференції, переобрав Геннадія Чижикова президентом організації на наступний 5-річний термін. Таке рішення було ухвалено одноголосно 91 членом новообраної Ради Торгово-промислової палати України, до якої увійшли керівники підприємств, актив регіональних торгово-промислових палат.

"Торгово-промислова палата України має найбільшу регіональну та міжнародну присутність серед організацій, які представляють інтереси українського бізнесу. ТПП має великий потенціал для розвитку. Кілька поколінь підприємств стали успішними, а їхній бізнес процвітає завдяки вкладу системи торгово-промислових палат", – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Делегати затвердили місію організації: створення умов для розвитку бізнесу, відкриття нових ринків для українського експорту, сприяння інтеграції українського бізнесу у світову економіку.

Торгово-промислова палата України об‘єднує понад 8 тисяч українських підприємств, які забезпечують надходження 70% експортної виручки України. Система ТПП об‘єднує 25 регіональних палат, має представництва у 55 країнах на 5 континентах.

Свої вітання делегатам з’їзду ТПП України передали президент України, міжнародні та національні партнери – керівники Європалати, Всесвітньої федерації палат, Американської торгової палати, Європейської бізнес-асоціації, бізнес-омбудсмен, посольства Аргентини, Хорватії, Чехії, В’єтнаму та інші.

"Ваша робота заслуговує на велику повагу, адже підтримка національних товаровиробників, просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки, участь у міжнародних виставково-ярмаркових заходах гідно представляють нашу країну у світі. Упевнений, що співробітництво між державними органами влади та Торгово-промисловою палатою України й надалі сприятиме ефективному втіленню наших спільних планів щодо розвитку національної економіки", – відзначив у вітальному листі на адресу ТПП України президент України Володимир Зеленський.

Делегатів з'їзду також привітав голова Верховної Ради України та Прем'єр-міністр України

Шановний Геннадію Дмитровичу! У таку приємну мить колектив Київської торгово-промислової палати висловлює вам щиру повагу і радіє разом з вами! За час роботи на посаді Президента Торгово-промислової палати Ви здобули велику шану й незаперечний авторитет як у колег, так й в українських та іноземних бізнес-партнерів, які вважають Вас сильним лідером і мудрим керівником. Стояти на чолі великої організації – тонке мистецтво і щоденна складна робота

Завдяки Вам Торгово-промислова палата України щорічно набуває все більшу значущість в створенні сприятливого ділового середовища в країні, забезпеченні конструктивної взаємодії підприємництва і влади, зміцненні міжнародних торгово-економічних зв’язків. Сьогодні система ТПП – це потужна ділова асоціація, важлива складова економічного життя країни, один з ефективних важелів її розбудови.

Тож хай притаманний Вам професіоналізм, життєвий досвід, талант керівника і організатора й надалі сприятимуть розвитку та удосконаленню Торгово-промислової палати! Міцного здоров'я, благополуччя, миру, добра, щастя!

Читайте також:ТРЕНІНГ: Ресурсний стан. Як жінці залишатися повною сил в сучасному світіДо уваги підприємців і фахівців з розвитку підприємництваТОП-8 важливих законодавчих змін січня для представників МСБКомітет підтримки експорту та інвестицій: подальші кроки задля просування експортного потенціалуДопомога землякам “всупереч випробуванню”Добірка з ТОП-20 важливих новин для бізнесу в 2021: найважливіші зміни у новому році17 київських компаній отримали нагороди «Кращий експортер року»Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС УкраїниНові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 роціКомітет підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП – як практичний інструмент для українських експортерів

Календар подій

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis