укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!

З‘їзд Торгово-промислової палати України, який відбувся 19 травня у режимі відеоконференції, переобрав Геннадія Чижикова президентом організації на наступний 5-річний термін. Таке рішення було ухвалено одноголосно 91 членом новообраної Ради Торгово-промислової палати України, до якої увійшли керівники підприємств, актив регіональних торгово-промислових палат.

"Торгово-промислова палата України має найбільшу регіональну та міжнародну присутність серед організацій, які представляють інтереси українського бізнесу. ТПП має великий потенціал для розвитку. Кілька поколінь підприємств стали успішними, а їхній бізнес процвітає завдяки вкладу системи торгово-промислових палат", – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Делегати затвердили місію організації: створення умов для розвитку бізнесу, відкриття нових ринків для українського експорту, сприяння інтеграції українського бізнесу у світову економіку.

Торгово-промислова палата України об‘єднує понад 8 тисяч українських підприємств, які забезпечують надходження 70% експортної виручки України. Система ТПП об‘єднує 25 регіональних палат, має представництва у 55 країнах на 5 континентах.

Свої вітання делегатам з’їзду ТПП України передали президент України, міжнародні та національні партнери – керівники Європалати, Всесвітньої федерації палат, Американської торгової палати, Європейської бізнес-асоціації, бізнес-омбудсмен, посольства Аргентини, Хорватії, Чехії, В’єтнаму та інші.

"Ваша робота заслуговує на велику повагу, адже підтримка національних товаровиробників, просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки, участь у міжнародних виставково-ярмаркових заходах гідно представляють нашу країну у світі. Упевнений, що співробітництво між державними органами влади та Торгово-промисловою палатою України й надалі сприятиме ефективному втіленню наших спільних планів щодо розвитку національної економіки", – відзначив у вітальному листі на адресу ТПП України президент України Володимир Зеленський.

Делегатів з'їзду також привітав голова Верховної Ради України та Прем'єр-міністр України

Шановний Геннадію Дмитровичу! У таку приємну мить колектив Київської торгово-промислової палати висловлює вам щиру повагу і радіє разом з вами! За час роботи на посаді Президента Торгово-промислової палати Ви здобули велику шану й незаперечний авторитет як у колег, так й в українських та іноземних бізнес-партнерів, які вважають Вас сильним лідером і мудрим керівником. Стояти на чолі великої організації – тонке мистецтво і щоденна складна робота

Завдяки Вам Торгово-промислова палата України щорічно набуває все більшу значущість в створенні сприятливого ділового середовища в країні, забезпеченні конструктивної взаємодії підприємництва і влади, зміцненні міжнародних торгово-економічних зв’язків. Сьогодні система ТПП – це потужна ділова асоціація, важлива складова економічного життя країни, один з ефективних важелів її розбудови.

Тож хай притаманний Вам професіоналізм, життєвий досвід, талант керівника і організатора й надалі сприятимуть розвитку та удосконаленню Торгово-промислової палати! Міцного здоров'я, благополуччя, миру, добра, щастя!

Читайте також:Вітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониZAMMLER запрошує на Логістичний ONLINE МарафонЯк перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхПеріод напіврозпаду: як продовжити подих своєї компаніїЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттюSchneider Electric відкриває доступ до знань та експертизи

Календар подій

Травень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis