укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Міжнародний промисловий форум продемонстрував новітні промислові технології, обладнання та інструменти

У Міжнародному Виставковому Центрі стартував XVIII Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2002 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання.

19 листопада найкращі вітчизняні та зарубіжні представники промислової індустрії зібрались на величезному виставковому майданчику, щоб вразити новітніми розробками у сферах металообробки, машинобудування, гідравліки, пневматики, безпеки та автоматизації виробництва.

Керівники Київської торгово-промислової палати Микола Засульський та Віталій Майстренко під час форуму провели плідні переговори з генеральним директором ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Анатолієм Ткаченко щодо подальшої співпраці для забезпечення підтримки розвитку вітчизняних підприємств. Виставкова діяльність є одним з найважливіших інструментів активізації торгово-економічних відносин і розвитку зовнішньоекономічних зв'язків, сприяє залученню іноземних інвестицій, створенню високотехнологічних виробництв, зміцненню економічного потенціалу.

Вже протягом багатьох років Київська ТПП здійснює інформаційну та організаційну підтримку виставково-ярмаркових заходів. Сторони домовились про підписання меморандуму, стосовно лобіювання створення у Києві структури для організації виставкових заходів у місті, а також залучення до різноманітних виставок членів Київської торгово-промислової палати та інформування закордонних партнерів. Київська ТПП планує залучати МВЦ до всіх знакових заходів, які проводяться Палатою, інформувати членів Палати та партнерів про виставкові заходи МВЦ, а також опрацювати план спільних заходів для підприємців міста.

Президент Київської ТПП Микола Засульський, віце-президент Віталій Майстренко та начальник відділу взаємодії з членами палати Микола Рудя ознайомились із експозиціями, провели переговори із заступником міністра промисловості і торгівлі Чехії Мартіном Поспішилем, а також зустрілись із багатьма членами Палати, які теж брали участь у виставці, серед яких «Абпланалп Україна», «Демікс», Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона, Київський політехнічний інститут НТУУ, «КТ-Україна», «Кранкомплект Завод», «Навко‑Тех» та інші.

XVIII Міжнародний промисловий форум має насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій. Учасниками виставки були провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя.

Читайте також:Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарівВітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттюSchneider Electric відкриває доступ до знань та експертизи

Календар подій

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis