укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Міжнародний промисловий форум продемонстрував новітні промислові технології, обладнання та інструменти

У Міжнародному Виставковому Центрі стартував XVIII Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2002 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання.

19 листопада найкращі вітчизняні та зарубіжні представники промислової індустрії зібрались на величезному виставковому майданчику, щоб вразити новітніми розробками у сферах металообробки, машинобудування, гідравліки, пневматики, безпеки та автоматизації виробництва.

Керівники Київської торгово-промислової палати Микола Засульський та Віталій Майстренко під час форуму провели плідні переговори з генеральним директором ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Анатолієм Ткаченко щодо подальшої співпраці для забезпечення підтримки розвитку вітчизняних підприємств. Виставкова діяльність є одним з найважливіших інструментів активізації торгово-економічних відносин і розвитку зовнішньоекономічних зв'язків, сприяє залученню іноземних інвестицій, створенню високотехнологічних виробництв, зміцненню економічного потенціалу.

Вже протягом багатьох років Київська ТПП здійснює інформаційну та організаційну підтримку виставково-ярмаркових заходів. Сторони домовились про підписання меморандуму, стосовно лобіювання створення у Києві структури для організації виставкових заходів у місті, а також залучення до різноманітних виставок членів Київської торгово-промислової палати та інформування закордонних партнерів. Київська ТПП планує залучати МВЦ до всіх знакових заходів, які проводяться Палатою, інформувати членів Палати та партнерів про виставкові заходи МВЦ, а також опрацювати план спільних заходів для підприємців міста.

Президент Київської ТПП Микола Засульський, віце-президент Віталій Майстренко та начальник відділу взаємодії з членами палати Микола Рудя ознайомились із експозиціями, провели переговори із заступником міністра промисловості і торгівлі Чехії Мартіном Поспішилем, а також зустрілись із багатьма членами Палати, які теж брали участь у виставці, серед яких «Абпланалп Україна», «Демікс», Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона, Київський політехнічний інститут НТУУ, «КТ-Україна», «Кранкомплект Завод», «Навко‑Тех» та інші.

XVIII Міжнародний промисловий форум має насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій. Учасниками виставки були провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя.

Читайте також:Незалежна атестація з метою отримання підтвердження кваліфікації і сертифікату «Бізнес-тренер (ТПП)»Енергоефективність на підприємствах: можливості та рішенняСемінар "Аспекти внутрішнього аудиту систем менеджменту"Засідання Комітету жінок-підприємницьСила земляцтва – в єдностіКруглий стіл «Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту»Посилення палати як голосу бізнесу – основна стратегічна ціль на 2020 рікКиївська торгово-промислова палата вітає нових членів!Члени Київської ТПП працюють над торговельно-економічним співробітництвом із ЯпонієюПобудова спільного бізнесу: німецькі підприємці цікавляться українським ринком

Календар подій

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis