укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Інновації в малому та середньому бізнесі: створення і просування

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати, 11 листопада провів конференцію «Створення та просування інноваційних продуктів». Захід проходив за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

Консультанти різних галузей економіки ознайомилися із життєвим циклом продукту, управлінням портфелем продуктів, інноваціями в розробці продукту, новітніми європейськими тенденціями в вимогах до бізнесу, а також зрозуміли місце, роль і можливі варіанти інновацій в просуванні продуктів.

Збільшення прибутковості виробництва вітчизняних підприємств вирішально залежить від інновацій. В сучасних мінливих ринкових умовах передумовою виживання підприємств є нові та удосконалені товари та послуги. Просування інноваційних продуктів має значні відмінності, які слід враховувати. Про це говорили спікери конференції – фахівці з реального бізнесу:

Роман Колядюк, кандидат технічних наук, експерт в стратегічному і антикризисному маркетингу AMGC Right Decision LLC; Юрій Лященко, незалежний фінансовий консультант; Наталія Рязанова, кандидат юридичних наук, керуючий партнер міжнародної патентно-юридичної компанії «SION», партнер британського венчурного акселератора EX1P; Олександр Нікішев, директор з економіки Whirl Ukraine; Ірина Нікітіна, міжнародний консультант з питань стратегії та розвитку партнерства.

Конференція забезпечила налагодження ділових контактів, корисний обмін думками щодо сучасних тенденцій розвитку інновацій як у світовій, так і вітчизняній практиці, а також надала можливість використати кращі надбання для практичної реалізації інноваційних проектів і програм у секторах економіки.

Нагадуємо, в рамках ініціативи EU4Business ЄБРР допомагає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати їх консалтингових послуг.

Читайте також:Ближче знайомимося із тренерами!Нові можливості від Центру бізнес-медіації Київської ТПП!Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»У Києві офіційно зареєстрували громадську спілку «МІЖНАРОДНИЙ КИЇВСЬКИЙ КЛУБ ПАРТНЕРСЬКИХ ПАЛАТ»Тренінг Центру медіації Київської торгово-промислової палати: «Переговори – ефективний шлях до контракту»Форс-мажор! Мега-тема в бізнес-середовищі під час дії карантину!Влада презентує оновлену Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у КиєвіThe Chamber Review – новий on-line журнал Київської ТППКиївській торгово-промисловій палаті виповнилося 25 років з дня заснування!Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарів

Календар подій

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis