укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Інновації в малому та середньому бізнесі: створення і просування

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати, 11 листопада провів конференцію «Створення та просування інноваційних продуктів». Захід проходив за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

Консультанти різних галузей економіки ознайомилися із життєвим циклом продукту, управлінням портфелем продуктів, інноваціями в розробці продукту, новітніми європейськими тенденціями в вимогах до бізнесу, а також зрозуміли місце, роль і можливі варіанти інновацій в просуванні продуктів.

Збільшення прибутковості виробництва вітчизняних підприємств вирішально залежить від інновацій. В сучасних мінливих ринкових умовах передумовою виживання підприємств є нові та удосконалені товари та послуги. Просування інноваційних продуктів має значні відмінності, які слід враховувати. Про це говорили спікери конференції – фахівці з реального бізнесу:

Роман Колядюк, кандидат технічних наук, експерт в стратегічному і антикризисному маркетингу AMGC Right Decision LLC; Юрій Лященко, незалежний фінансовий консультант; Наталія Рязанова, кандидат юридичних наук, керуючий партнер міжнародної патентно-юридичної компанії «SION», партнер британського венчурного акселератора EX1P; Олександр Нікішев, директор з економіки Whirl Ukraine; Ірина Нікітіна, міжнародний консультант з питань стратегії та розвитку партнерства.

Конференція забезпечила налагодження ділових контактів, корисний обмін думками щодо сучасних тенденцій розвитку інновацій як у світовій, так і вітчизняній практиці, а також надала можливість використати кращі надбання для практичної реалізації інноваційних проектів і програм у секторах економіки.

Нагадуємо, в рамках ініціативи EU4Business ЄБРР допомагає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати їх консалтингових послуг.

Читайте також:Незалежна атестація з метою отримання підтвердження кваліфікації і сертифікату «Бізнес-тренер (ТПП)»Енергоефективність на підприємствах: можливості та рішенняСемінар "Аспекти внутрішнього аудиту систем менеджменту"Засідання Комітету жінок-підприємницьСила земляцтва – в єдностіКруглий стіл «Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту»Посилення палати як голосу бізнесу – основна стратегічна ціль на 2020 рікКиївська торгово-промислова палата вітає нових членів!Члени Київської ТПП працюють над торговельно-економічним співробітництвом із ЯпонієюПобудова спільного бізнесу: німецькі підприємці цікавляться українським ринком

Календар подій

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis