укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Підприємці ознайомились із тонкощами ефективного управління платоспроможністю бізнесу

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ для власників та топ-менеджерів підприємств провів  тренінг на тему "Як ефективно управляти платоспроможністю бізнесу".

На заході були присутні власники, топ-менеджери та керівники функціональних бізнес-підрозділів, економісти та бухгалтери компанії.

Спікером була Яна Терехова - керуючий партнер «School for Financial Managers»; практикуючий консультант з управлінського обліку; спікер з питань управління фінансами, управлінського обліку і фінансового планування (бюджетування); практикуючий консультант EBC*L level A. З 2014 року Яна проводить  вебінари із фінансово-економічних питань для власників малого та середнього бізнесу (МСБ).

Учасники отримали фахові знання з технології управління грошовими потоками, навчилися проводити аналіз грошових коштів та розраховувати грошовий потік прямим та непрямим методом.

Навчання проходило у форматі практикуму, учасники працювали як в групах так і індивідуально. Для закріплення матеріалу тренер використовувала практичні завдання і кейси, завдяки чому слухачі не тільки дізналися про порядок дій при управлінні грошовими потоками, але й одразу відпрацювали отримані навички.

Всі учасники розглянули роль управлінського та фінансового обліку витрат, ознайомилися із новими методами і принципами цінової політики, отримали прості інструменти для прийняття рішень на основі маржинального аналізу.Захід відбувся за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку  в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу www.eu4business.eu/uk/ukraine.

Читайте також:Ближче знайомимося із тренерами!Нові можливості від Центру бізнес-медіації Київської ТПП!Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»У Києві офіційно зареєстрували громадську спілку «МІЖНАРОДНИЙ КИЇВСЬКИЙ КЛУБ ПАРТНЕРСЬКИХ ПАЛАТ»Тренінг Центру медіації Київської торгово-промислової палати: «Переговори – ефективний шлях до контракту»Форс-мажор! Мега-тема в бізнес-середовищі під час дії карантину!Влада презентує оновлену Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у КиєвіThe Chamber Review – новий on-line журнал Київської ТППКиївській торгово-промисловій палаті виповнилося 25 років з дня заснування!Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарів

Календар подій

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis