укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Підприємці ознайомились із тонкощами ефективного управління платоспроможністю бізнесу

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ для власників та топ-менеджерів підприємств провів  тренінг на тему "Як ефективно управляти платоспроможністю бізнесу".

На заході були присутні власники, топ-менеджери та керівники функціональних бізнес-підрозділів, економісти та бухгалтери компанії.

Спікером була Яна Терехова - керуючий партнер «School for Financial Managers»; практикуючий консультант з управлінського обліку; спікер з питань управління фінансами, управлінського обліку і фінансового планування (бюджетування); практикуючий консультант EBC*L level A. З 2014 року Яна проводить  вебінари із фінансово-економічних питань для власників малого та середнього бізнесу (МСБ).

Учасники отримали фахові знання з технології управління грошовими потоками, навчилися проводити аналіз грошових коштів та розраховувати грошовий потік прямим та непрямим методом.

Навчання проходило у форматі практикуму, учасники працювали як в групах так і індивідуально. Для закріплення матеріалу тренер використовувала практичні завдання і кейси, завдяки чому слухачі не тільки дізналися про порядок дій при управлінні грошовими потоками, але й одразу відпрацювали отримані навички.

Всі учасники розглянули роль управлінського та фінансового обліку витрат, ознайомилися із новими методами і принципами цінової політики, отримали прості інструменти для прийняття рішень на основі маржинального аналізу.Захід відбувся за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку  в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу www.eu4business.eu/uk/ukraine.

Читайте також:Незалежна атестація з метою отримання підтвердження кваліфікації і сертифікату «Бізнес-тренер (ТПП)»Енергоефективність на підприємствах: можливості та рішенняСемінар "Аспекти внутрішнього аудиту систем менеджменту"Засідання Комітету жінок-підприємницьСила земляцтва – в єдностіКруглий стіл «Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту»Посилення палати як голосу бізнесу – основна стратегічна ціль на 2020 рікКиївська торгово-промислова палата вітає нових членів!Члени Київської ТПП працюють над торговельно-економічним співробітництвом із ЯпонієюПобудова спільного бізнесу: німецькі підприємці цікавляться українським ринком

Календар подій

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis