укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Форум «Бізнес кейс-стаді» об’єднав сотні підприємців з різних куточків України

2-3 жовтня представники малого та середнього бізнесу взяли участь у форумі «Бізнес кейс-стаді», під час якого розглядали реальні кейси, генерували цікаві ідеї, винаходили нові підходи у веденні бізнесу та вирішували складні бізнес-задачі. 

Організаторами форуму спільно виступили 3 Центри інформаційної підтримки бізнесу, основані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Київської торгово-промислової палати та Вінницького клубу ділових людей, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

 Учасники форуму навчалися вирішувати конкретні задачі, щоб у подальшому правильно оцінювати ризики та знаходити ефективні рішення. Теорія, підкріплена практикою, завжди запам’ятовується найкраще, тому під час роботи над реальними бізнес-задачами підприємці, під керівництвом професійних фасилітаторів, генерували креативні ідеї, винаходили кардинально інші підходи, вирішували цікаві бізнес-головоломки.

Захід зібрав сотні підприємців, серед яких керівники і власники МСБ, консультанти, експерти та фасилітатори з різних куточків України.

Спікерами заходу були сертифіковані експерти та підприємці, які досягли  вражаючих результатів у бізнесі на вітчизняному та міжнародному ринках:

  • Ігор ГУТ - системний дослідник бізнесу, провідний український експерт з бізнес-моделювання та стратегічного маркетингу. Керуючий партнер шведсько-українського проекту DYB | Develop Your Business.
  • Анастасія ВЛАДИЧИНСЬКА - сертифікований консультант з сервісу в Східній Європі, а також партнер компанії TheDijulius Group. 
  • Володимир ПАВЕЛКО - експерт з проведення організаційних трансформацій. Незалежний Член Спостережної Ради банку Credit Agricole Ukraine та низки українських компаній.
  • Андрій ЄЛІСЄЄВ - власник мережі "This is Пивбар", випускник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS).
  • Ваче ДАВТЯН - засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства LеaderWay, засновник компанії  електротехнічного обладнання «Промкабель Електрика» та мережі магазинів «Пан Електро».

Експерти ділилися власним досвідом та дієвими бізнес-інструментами, а також давали поради підприємцям та відповідали на питання аудиторії.

 Під час бізнес-нетворкінг учасники заходу мали змогу поспілкуватися, обмінятися візитками та налагодити ділові контакти з потенційними партнерами.

Віце-президент Київської торгово-промислової палати Віталій Майстренко, голова Клубу Ділових Людей Україна Микола Савуляк та президент Вінницького Клубу Ділових Людей Надія Лисецька презентували присутнім можливості мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу (http://www.bisc.org.ua/), що працюють у 15 регіонах України, за підтримки ЄБРР  у рамках  ініціативи ( ЄС EU4Business.

Загалом учасники форуму потренували стратегічне мислення, обмінялись досвідом у вирішенні проблемних питань та здобули інформацію про перспективи розвитку бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку.


Читайте також:Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарівВітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттюSchneider Electric відкриває доступ до знань та експертизи

Календар подій

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis