укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Форум «Бізнес кейс-стаді» об’єднав сотні підприємців з різних куточків України

2-3 жовтня представники малого та середнього бізнесу взяли участь у форумі «Бізнес кейс-стаді», під час якого розглядали реальні кейси, генерували цікаві ідеї, винаходили нові підходи у веденні бізнесу та вирішували складні бізнес-задачі. 

Організаторами форуму спільно виступили 3 Центри інформаційної підтримки бізнесу, основані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Київської торгово-промислової палати та Вінницького клубу ділових людей, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

 Учасники форуму навчалися вирішувати конкретні задачі, щоб у подальшому правильно оцінювати ризики та знаходити ефективні рішення. Теорія, підкріплена практикою, завжди запам’ятовується найкраще, тому під час роботи над реальними бізнес-задачами підприємці, під керівництвом професійних фасилітаторів, генерували креативні ідеї, винаходили кардинально інші підходи, вирішували цікаві бізнес-головоломки.

Захід зібрав сотні підприємців, серед яких керівники і власники МСБ, консультанти, експерти та фасилітатори з різних куточків України.

Спікерами заходу були сертифіковані експерти та підприємці, які досягли  вражаючих результатів у бізнесі на вітчизняному та міжнародному ринках:

  • Ігор ГУТ - системний дослідник бізнесу, провідний український експерт з бізнес-моделювання та стратегічного маркетингу. Керуючий партнер шведсько-українського проекту DYB | Develop Your Business.
  • Анастасія ВЛАДИЧИНСЬКА - сертифікований консультант з сервісу в Східній Європі, а також партнер компанії TheDijulius Group. 
  • Володимир ПАВЕЛКО - експерт з проведення організаційних трансформацій. Незалежний Член Спостережної Ради банку Credit Agricole Ukraine та низки українських компаній.
  • Андрій ЄЛІСЄЄВ - власник мережі "This is Пивбар", випускник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS).
  • Ваче ДАВТЯН - засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства LеaderWay, засновник компанії  електротехнічного обладнання «Промкабель Електрика» та мережі магазинів «Пан Електро».

Експерти ділилися власним досвідом та дієвими бізнес-інструментами, а також давали поради підприємцям та відповідали на питання аудиторії.

 Під час бізнес-нетворкінг учасники заходу мали змогу поспілкуватися, обмінятися візитками та налагодити ділові контакти з потенційними партнерами.

Віце-президент Київської торгово-промислової палати Віталій Майстренко, голова Клубу Ділових Людей Україна Микола Савуляк та президент Вінницького Клубу Ділових Людей Надія Лисецька презентували присутнім можливості мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу (http://www.bisc.org.ua/), що працюють у 15 регіонах України, за підтримки ЄБРР  у рамках  ініціативи ( ЄС EU4Business.

Загалом учасники форуму потренували стратегічне мислення, обмінялись досвідом у вирішенні проблемних питань та здобули інформацію про перспективи розвитку бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку.


Читайте також:Бізнесвумен з Німеччини Корнелія Янель поділилась секретами успіху з жінками-підприємницямиІнновації в малому та середньому бізнесі: створення і просуванняВітчизняне жіноче підприємництво розвивається в світовому трендіУкраїнські індустріальні дніПитання підприємців міста Києва повинні вирішуватись разом з київської владоюВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 40Підприємці ознайомились із тонкощами ефективного управління платоспроможністю бізнесуУ Київській ТПП роз’яснили основні вимоги харчового законодавства УкраїниКиївська ТПП посилює співпрацю з міжнародними партнерськими палатами60% компаній малого і середнього бізнесу закриваються після однієї успішної кібератаки

Календар подій

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis