укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Сотні студентів, аспірантів та викладачів дізналися про передовий досвід забезпечення кібербезпеки у рамках Всеукраїнського Місячника кібербезпеки

27 вересня Всеукраїнський Місячник кібербезпеки стартував із конференції “День інформаційних технологій та кібербезпеки”, що проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики.

Сотні студентів, аспірантів та викладачів дізналися про передовий досвід забезпечення кібербезпеки в умовах глобального інформаційного суспільства, обговорили світові тренди освіти та реальні кейси.

Організаторами заходу виступили Торгово-промислова палата України, Київська торгово-промислова палата та компанія Training Center Softprom by ERC.

Роботу конференції урочисто відкрив декан факультету комп'ютерних наук та кібернетики, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України Анатолій Анасімов. Він підкреслив виняткове значення питань кібергігієни у кіберпросторі та зазначив, що КНУ ім. Т. Шевченка сьогодні є найбільшим центром підготовки фахівців комп'ютерних наук та кібернетики.

Володимир Коляденко, віце-президент Київської ТПП, голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України, голова Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України виступив з вітальним словом. За його словами, 95% інцидентів в сфері інформаційної безпеки викликані людським фактором, тому обов’язково потрібно дотримуватися кібергігієни та відпрацьовувати навички роботи з цифровими носіями. Він також повідомив присутнім про Всеукраїнський Місячник кібербезпеки та окреслив заходи, які будуть проводитися у його рамках.

Фахові спікери-практики від Training Center Softprom by ERC, громадської спілки Кіберковчег та АТ “Кредобанк” назвали всесвітні тренди у навчанні та сертифікації, розповіли про шахрайства з кредитними картками в сфері E-Commerce, навчили як отримати «своє» на всесвітньому ринку кібербезпеки, а також розіграли цікави призи серед найактивніших студентів.

Захід продемонстрував прогрес серед молоді у зміцненні системи кібербезпеки, розуміння сучасних викликів та зацікавленість у виробленні спільних дій для подальшого зміцнення кібербезпеки.

Читайте також:Запрошуємо на круглий стіл «Наскільки ефективні засоби протидії Кіберполіції, судової системи, законодавства, бізнесу, кібершахрайству»Вітання з Днем працівників харчової промисловості!Перша міжнародна Конференція жінок-підприємниць м. Києва УСПІХ В ТОБІ!ВОРКШОП «НА ПОДІУМІ ПІДПРИЄМНИЦТВА– ШЛЯХ ДО УСПІХУ»Вітаємо у команді Київської торгово-промислової палати 22 нових члени!Як ефективно управляти платоспроможністю бізнесуСвітовий бізнес у 2021 році може понести збитки на суму 6 трильйонів доларів від кібератак"Obozrevatel" опублікувало спростування на недостовірну інформацію про Київську торгово-промислову палатуФорум «Бізнес кейс-стаді» об’єднав сотні підприємців з різних куточків УкраїниВітчизняні науковці презентували новітні розробки у сфері енергоефективних технологій потенційним інвесторам

Календар подій

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis