укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Сотні студентів, аспірантів та викладачів дізналися про передовий досвід забезпечення кібербезпеки у рамках Всеукраїнського Місячника кібербезпеки

27 вересня Всеукраїнський Місячник кібербезпеки стартував із конференції “День інформаційних технологій та кібербезпеки”, що проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики.

Сотні студентів, аспірантів та викладачів дізналися про передовий досвід забезпечення кібербезпеки в умовах глобального інформаційного суспільства, обговорили світові тренди освіти та реальні кейси.

Організаторами заходу виступили Торгово-промислова палата України, Київська торгово-промислова палата та компанія Training Center Softprom by ERC.

Роботу конференції урочисто відкрив декан факультету комп'ютерних наук та кібернетики, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України Анатолій Анасімов. Він підкреслив виняткове значення питань кібергігієни у кіберпросторі та зазначив, що КНУ ім. Т. Шевченка сьогодні є найбільшим центром підготовки фахівців комп'ютерних наук та кібернетики.

Володимир Коляденко, віце-президент Київської ТПП, голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України, голова Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України виступив з вітальним словом. За його словами, 95% інцидентів в сфері інформаційної безпеки викликані людським фактором, тому обов’язково потрібно дотримуватися кібергігієни та відпрацьовувати навички роботи з цифровими носіями. Він також повідомив присутнім про Всеукраїнський Місячник кібербезпеки та окреслив заходи, які будуть проводитися у його рамках.

Фахові спікери-практики від Training Center Softprom by ERC, громадської спілки Кіберковчег та АТ “Кредобанк” назвали всесвітні тренди у навчанні та сертифікації, розповіли про шахрайства з кредитними картками в сфері E-Commerce, навчили як отримати «своє» на всесвітньому ринку кібербезпеки, а також розіграли цікави призи серед найактивніших студентів.

Захід продемонстрував прогрес серед молоді у зміцненні системи кібербезпеки, розуміння сучасних викликів та зацікавленість у виробленні спільних дій для подальшого зміцнення кібербезпеки.

Читайте також:Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки"Беремо та робимо! - рецепт успішної роботи "ПриватБанку" - Богдан Дубенський10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиЗапрошуємо взяти участь у заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»Київська торгово-промислова палата надала допомогу пораненим бійцям з ДонбасуДругий випуск онлайн–журналу The Chamber ReviewКиївська ТПП підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним відділенням Фонду державного майна УкраїниМіхеіл Саакашвілі під час зустрічі з бізнесом підтримав позицію необхідності реформування судової системи УкраїниФорум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей УкраїниЯк забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусу

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis