укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Центр інформаційної підтримки м. Київ вперше провів виїзну конференцію для бізнесу в Черкасах

26 вересня 2019 року у місті Черкаси відбулась конференція на тему «Експорт товарів та послуг:  Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки». Захід проводив Центр інформаційної підтримки м. Київ, заснований на базі Київської торгово-промислової палати спільно із Черкаським інститутом ДВНЗ «Університет банківської справи».

Такий перший міжрегіональний формат конференції проходив за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Захід зібрав київських та черкаських власників, керівників, фахівців малого та середнього бізнесу.

Учасники конференції розглянули механізми державної підтримки експорту, актуальні тенденції формування товарної та географічної структури експорту в Україні, базові параметри експорту України, комплексну оцінку ризиків по країні при виході на новий ринок та комплаєнс-перевірку контрагентів за кордоном, а також вивчили як інвестпроект на основі маркетингу дозволяє шукати партнерів для створення міжнародного бізнесу, освоєння нових ринків збуту і забезпечення тривалих продажів тощо.

Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко розповів присутнім про діяльність Центру інформаційної підтримки м. Київ та зазначив, що це перша наша виїзна конференція за межами Києва.

«Чому ми обрали таку тематику конференції? Сьогодні Україна переживає переломні часи. Наш бізнес змушений змінювати вектор напрямку. Якщо раніше більше 60% експорту з України йшло в країни СНД, то зараз експорт направлений на країни Європейського Союзу, Азії, Африки і США. За перше півріччя 2019 року експорт товарів та послуг склав 29,5 млрд дол., а імпорт – 31,1 млрд. дол. Порівняно з минулим роком, наш експорт збільшився на 5,9%, імпорт на 7,9%», - прокоментував Віталій Майстренко.

З вітальним словом виступили віце-президент Черкаської ТПП Сергій Корнієнко, директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік та ректор ДВНЗ «Університет банківської справи» Анжела Кузнєцова.

Володимир Хоманець, начальник Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України окреслив нові механізми державної підтримки експорту. Він назвав основні пріоритети економічної діяльності МЗС, а саме: лобіювання зовнішньоекономічних інтересів за кордоном, просування продукції вітчизняних експортерів, залучення іноземних інвестицій та використання світового досвіду інституційного зміцнення ЗЕД. Володимир Хоманець закликав бізнес звертатися до Ради експортерів та інвесторів (РЕІ), яка допоможе знайти цільові ринки для експорту.

Сергій Колодій, професор кафедри менеджменту та ІТ Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», доктор економічних наук виступив з доповіддю «Актуальні тенденції формування товарної та географічної структури експорту в Україні».

Іван Закревський, засновник і акціонер Allbiz, кандидат фізико-математичних наук, експерт з питань залучення клієнтів для експорту в країни СНД, Європи, Азії, Америки та Африки поділився досвідом про базові параметри експорту України та практичним кейсом як знайти закордонного партнера.

Павло Верхняцький, засновник і генеральний директор COSA INTELLIGENCE SOLUTIONS, представник у Антикорупційній робочій групі та Комплаєнс Клубі Американської торговельної палати, розповів про комплексну оцінку ризиків по країні при виході на новий ринок та комплаєнс-перевірки контрагентів за кордоном. Ключовими тезами його виступу було те, що перевірка контрагентів за кордоном – це необхідність, яка продиктована принципами безпечного ведення бізнесу та новими правилами гри глобального масштабу, а системна оцінка ризиків дозволяє не тільки вийти на новий ринок, але й закріпитись на ньому.

Вадим Берецький, ТОВ «Зернозбуд» з власного досвіду поділився з присутніми як знайти клієнтів, з чого почати та як це працює.

Дмитро Сосновський, директор AMGC Right Decision, експерт з питань фінансів резюмував про те, як інвестпроект на основі маркетингу дозволяє шукати партнерів для створення міжнародного бізнесу, освоєння нових ринків збуту і забезпечення тривалих продажів.

Слідкуйте за новинами та анонсами Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Київ та беріть участь у наших заходах!

Читайте також:Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарівВітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттюSchneider Electric відкриває доступ до знань та експертизи

Календар подій

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis