укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Місія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринку

16 серпня відбулася виїзна нарада Київської ТПП на підприємстві ТОВ «Арсенал Центр», яке стало новим членом палати у травні 2019 року.

Промислова група «Арсенал Центр» - найбільша в Україні компанія, що спеціалізується на виробництві покрівельних та фасадних матеріалів з тонколистової сталі, вогнестійких мінераловатних сендвіч-панелей, водостічних систем.

Засновник ТОВ «Арсенал Центр» Віктор Федоров, з метою надання максимального обсягу інформації учасникам виїзної наради, особисто провів детальну презентацію і оглядову екскурсію по київському промисловому майданчику компанії.

Продукція ТОВ «Арсенал Центр» займає більше 15% у своєму сегменті ринку України. «Чесність - наша конкурентна перевага на ринку», - зазначає Віктор Федоров.

 Вибір підприємства в якості місця проведення виїзного заходу Київської ТПП не випадковий. ТОВ «Арсенал Центр» сьогодні - це 11 підприємств у різних регіонах України із загальною площею критих виробничих приміщень більше 70 000 кв. м.

Високий рівень організації виробництва та оснащеність якісним імпортним обладнанням виробництва Італії, Фінляндії та Польщі дозволяють переробляти понад 2000 т рулонної сталі на місяць. Компанія має 40 торгових представництв, власний автопарк, 400 кваліфікованих працівників. Нещодавно відкрито два заводи в Білій Церкві та Умані, закуплено і встановлено нове обладнання. Сумарний обсяг інвестицій за 2017 рік склав понад один мільйон євро.

Підприємство постійно проводить навчання та підвищення кваліфікації своїх співробітників. Компанія активно бере участь в різних виставках, за що нагороджена численними дипломами.

Метою виїзної наради було безпосереднє ознайомлення з процесом виробництва, обговорення існуючих проблем і шляхів їх вирішення. Президент Київської ТПП Микола Засульський розповів про діяльність Палати і зазначив, що Київська торгово-промислова палата - це перш за все комунікаційна платформа для бізнесу, яка допомагає компаніям виходити на зовнішній ринок і дає поради для вирішення проблем на внутрішньому ринку.

Керівники підприємства ТОВ «Арсенал Центр» підготували і передали Київській торгово-промисловій палаті свої побажання від бізнесу до влади. Основний їх меседж - вивести економіку з тіні, щоб українському виробникові було легше чесно працювати. Боротьба з тіньовою економікою повинна початися з тотальної ліквідації конвертаційних центрів.

Для поліпшення оподаткування в Україні пропонується детінізація трудових відносин, оптимізація адміністрування ПДВ, посилення відповідальності за завдану шкоду бізнесу і впровадження податку на виведений капітал.

Спеціально до зустрічі з новим головою Державної митної служби України Максимом Нефьодовим підприємством підготовлено пропозиції, які стосуються спрощення ведення бізнесу, зокрема шляхом скорочення часу митного оформлення та перегляду вартості логістики при експортно-імпортних операціях.

Київська ТПП докладе максимум зусиль для того, щоб всі пропозиції та побажання членів палати було розглянуто владними структурами, що дозволить полегшити роботу українського виробника на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Читайте також:Виїзне засідання комітету жінок-підприємниць Київської ТПП на компанію ТОВ «РЕМОС»Робоча зустріч бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНРСтабільність – ознака класу!Запрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Скарбниця найкращих бізнес-тренерів України поповнилася 13-ма новими фахівцямиВшанування пам’яті Петра Балабуєва – гордості міжнародної авіаціїВітаємо у великій родині торгово-промислової палати нові компанії!Комітет жінок-підприємниць при КТПП - майданчик для нетворкінгу і просування власного бізнесуІзраїльський досвід є прийнятним для імплементації на українських теренахУкраїнський ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики

Календар подій

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis