укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Південно-Африканська Республіка чекає пропозицій від українських експортерів

14 серпня відбулась робоча зустріч із новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні паном Андре Йоганнесом Гроеневальдом.

Було обговорено низку питань, пов’язаних з налагодженням ділових контактів між представниками бізнесу Київщини та ПАР, а також представлені пропозиції про перспективи та напрямки подальшої співпраці.
Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський ознайомив поважного гостя з роботою палати та надав інформаційно-презентаційні матеріали про членів Київської ТПП.


«Розвиток економічних відносин з ПАР є одним з пріоритетних напрямків зовнішньої політики України в Африці. Південно-Африканська Республіка - безсумнівний економічний лідер Африканського континенту. Достатньо зазначити, що на ПАР припадає біля половини всього промислового виробництва усіх країн Африки. Проте, співпраця з українськими підприємствами досі не набула системного характеру», - повідомив Микола Засульський.

Посол зазначив, що Південно-Африканська Республіка цікавиться українським машинобудуванням, агротрейдерами, експортом з України зерна і зернових виробів, олії, масла та горіхів. Ще одним пріоритетним напрямком співпраці є двосторонній туризм, адже ПАР відвідує до 10 млн туристів щорічно.

Пан Андре Гроеневальд відзначив важливість енергетичної складової двостороннього економічного співробітництва, у контексті відновлення поставок вугілля в Україну, а також спільних зусиль для залучення інвестицій для розвитку інфраструктури в Україні.

Сторони домовилися про організацію спільних заходів для посилення співпраці з Південно-Африканською Республікою. Адже за словами Надзвичайного та Поважного Посла Південно-Африканської Республіки в Україні, ПАР чекає пропозицій від  українських експортерів.

Читайте також:Виїзне засідання комітету жінок-підприємниць Київської ТПП на компанію ТОВ «РЕМОС»Робоча зустріч бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНРСтабільність – ознака класу!Запрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Скарбниця найкращих бізнес-тренерів України поповнилася 13-ма новими фахівцямиВшанування пам’яті Петра Балабуєва – гордості міжнародної авіаціїВітаємо у великій родині торгово-промислової палати нові компанії!Комітет жінок-підприємниць при КТПП - майданчик для нетворкінгу і просування власного бізнесуІзраїльський досвід є прийнятним для імплементації на українських теренахУкраїнський ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики

Календар подій

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis