укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Південно-Африканська Республіка чекає пропозицій від українських експортерів

14 серпня відбулась робоча зустріч із новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні паном Андре Йоганнесом Гроеневальдом.

Було обговорено низку питань, пов’язаних з налагодженням ділових контактів між представниками бізнесу Київщини та ПАР, а також представлені пропозиції про перспективи та напрямки подальшої співпраці.
Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський ознайомив поважного гостя з роботою палати та надав інформаційно-презентаційні матеріали про членів Київської ТПП.


«Розвиток економічних відносин з ПАР є одним з пріоритетних напрямків зовнішньої політики України в Африці. Південно-Африканська Республіка - безсумнівний економічний лідер Африканського континенту. Достатньо зазначити, що на ПАР припадає біля половини всього промислового виробництва усіх країн Африки. Проте, співпраця з українськими підприємствами досі не набула системного характеру», - повідомив Микола Засульський.

Посол зазначив, що Південно-Африканська Республіка цікавиться українським машинобудуванням, агротрейдерами, експортом з України зерна і зернових виробів, олії, масла та горіхів. Ще одним пріоритетним напрямком співпраці є двосторонній туризм, адже ПАР відвідує до 10 млн туристів щорічно.

Пан Андре Гроеневальд відзначив важливість енергетичної складової двостороннього економічного співробітництва, у контексті відновлення поставок вугілля в Україну, а також спільних зусиль для залучення інвестицій для розвитку інфраструктури в Україні.

Сторони домовилися про організацію спільних заходів для посилення співпраці з Південно-Африканською Республікою. Адже за словами Надзвичайного та Поважного Посла Південно-Африканської Республіки в Україні, ПАР чекає пропозицій від  українських експортерів.

Читайте також:Запрошуємо вас на круглий стіл для обговорення законодавчих ініціатив (законопроекти №1210, 1073 і 1053-1)Місяць кібербезпеки в УкраїніКурс підвищення кваліфікації бізнес-тренерів у сфері управління фінансамиБІЗНЕС - ФОРУМ “Інноваційні енергоефективні технології та обладнання”Жінки-підприємниці будуть обмінюватися досвідом з КанадоюТоргово-промислова палата активно лобіює інтереси українського бізнесу в Європейському СоюзіВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 38Прапор Київської торгово-промислової палати замайорів на Говерлі в День НезалежностіНовий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринку

Календар подій

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis