укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП сприяє поглибленню українсько-малазійських бізнес-відносин

14 серпня у Київській ТПП відбулась робоча зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні паном Дато Раджа Реза Раджа Заіб Шахом. Під час зустрічі були обговорені питання щодо стану і перспектив поглиблення двостороннього співробітництва між діловими колами України та  Малайзії.

«Дружні відносини між Київською торгово-промисловою палатою та Малайзією мають давню історію і постійно розвиваються, однак величезний потенціал обох країн дозволяє поглибити і розширити двостороннє співробітництво в усіх сферах, зокрема, торгово-економічній», - відзначив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.

Зі свого боку пан Посол виступив з промовою, в якій представив економічний потенціал Малайзії і шляхи його реалізації в контексті малазійсько-української співпраці, наголосивши при цьому на позитивній динаміці зростання обсягу двостороннього товарообігу, який за перший квартал 2019 року складає 22,41 млн. дол. США.

Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні повідомив, що Малайзія вже підписала меморандуми про співпрацю з 2 українськими компаніями. Пан Посол також виявив інтерес до членів Київської ТПП, які працюють в авіакосмічній сфері, обороні та в продуктах переробки, а також до підприємств, що займаються імпортом харчових продуктів з України.

Сторони вирішили продовжувати рух по шляху розвитку взаємовигідного співробітництва та запланували найближчим часом провести семінар на тему бізнес-можливостей Малайзії.

Читайте також:Виїзне засідання комітету жінок-підприємниць Київської ТПП на компанію ТОВ «РЕМОС»Робоча зустріч бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНРСтабільність – ознака класу!Запрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Скарбниця найкращих бізнес-тренерів України поповнилася 13-ма новими фахівцямиВшанування пам’яті Петра Балабуєва – гордості міжнародної авіаціїВітаємо у великій родині торгово-промислової палати нові компанії!Комітет жінок-підприємниць при КТПП - майданчик для нетворкінгу і просування власного бізнесуІзраїльський досвід є прийнятним для імплементації на українських теренахУкраїнський ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики

Календар подій

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis