укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Взаємне прагнення до розширення співпраці: у Київській ТПП відбулась зустріч з почесним президентом ТПП Лейпцига

8 серпня до Київської торгово-промислової палати з діловим візитом завітав почесний президент Торгово-промислової палати Лейпцига (Німеччина) Вольфганг Топф.

Президент Київської ТПП Микола Засульський ознайомив з історією розвитку співпраці між двома палатами: «Співробітництво з Торгово-промисловою палатою Лейпцига розпочалося ще з далекого 1993 року. Ми високо цінуємо наші зв’язки. За роки двосторонньої співпраці організовано цілу низку заходів, спрямованих на розвиток ділових контактів між нашими підприємцями. Це і обмін бізнес-місіями, проведення ділових форумів, виставок, міжнародних проектів і багато іншого.
Одним з перших наших спільних проектів стала організація стажування українських фахівців. Київська ТПП була відповідальною організацією з української сторони за реалізацію Міжурядової програми «Україна - Саксонія» по стажуванню та підвищенню кваліфікації українських фахівців. Понад 900 українських фахівців пройшли стажування в Саксонії. Партнером по цій програмі, серед інших організацій була і ТПП Лейпцига», - розповів президент Київської ТПП.

Також протягом багатьох років Київська та Лейпцизька ТПП спільно організовували Дні економіки Києва в Лейпцигу і Дні економіки Лейпцига в Києві.

«Багато в чому завдяки тісній співпраці з Палатою Лейпцига ми активно беремо участь у виставках на Лейпцизькому ярмарку, - зауважив Микола Засульський, - з 2005 року ми брали участь у виставках субконтрактинга в промисловості «ZulieferMesse/INTEC». За сприяння ТПП Лейпцига ми отримали преференційні умови участі. Крім того, там підписали відповідний меморандум з Лейпцизького ТПП, де записані обов'язки ТПП по просуванню інтересів учасників виставки, а значить, і наших підприємців на німецькому ринку», - підкреслив президент КТПП.

 «В цілому ми дуже задоволені нашою співпрацею. Дуже плідна, різнобічна і найголовніше - ми бачимо, що результати нашої роботи реально допомагають українським підприємцям. Але зупинятися на досягнутому ми не збираємося», - сказав Микола Засульський.

Почесний президент Торгово-промислової палати Лейпцига Вольфганг Топф підтвердив, що співпраця з Київською ТПП є важливою. «За 20 років нашого співробітництва політична ситуація в Україні дуже змінилася і не стала простішою. В той же час, незважаючи на всі труднощі, ми спільно продовжували допомагати нашим підприємствам». Почесний Президент розповів про можливості Німеччини для українського бізнесу та відповів на безліч запитань від підприємців, які були запрошені на зустріч.

В результаті переговорів обидві сторони висловили впевненість у необхідності нарощення тісної економічної співпраці і регулярних зустрічах між Київською та Лейпцизькою торгово-промисловими палатами. Адже це перспективні можливості для підприємців і вихід на зарубіжні ринки.

Варто відзначити, що у січні-липні 2018 року обсяг товарообігу з Німеччиною займає 3 місце серед 216 країн-торговельних партнерів. Товарообіг складає 4 млрд грн, що на 15% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Читайте також:Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарівВітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттюSchneider Electric відкриває доступ до знань та експертизи

Календар подій

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis