укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Взаємне прагнення до розширення співпраці: у Київській ТПП відбулась зустріч з почесним президентом ТПП Лейпцига

8 серпня до Київської торгово-промислової палати з діловим візитом завітав почесний президент Торгово-промислової палати Лейпцига (Німеччина) Вольфганг Топф.

Президент Київської ТПП Микола Засульський ознайомив з історією розвитку співпраці між двома палатами: «Співробітництво з Торгово-промисловою палатою Лейпцига розпочалося ще з далекого 1993 року. Ми високо цінуємо наші зв’язки. За роки двосторонньої співпраці організовано цілу низку заходів, спрямованих на розвиток ділових контактів між нашими підприємцями. Це і обмін бізнес-місіями, проведення ділових форумів, виставок, міжнародних проектів і багато іншого.
Одним з перших наших спільних проектів стала організація стажування українських фахівців. Київська ТПП була відповідальною організацією з української сторони за реалізацію Міжурядової програми «Україна - Саксонія» по стажуванню та підвищенню кваліфікації українських фахівців. Понад 900 українських фахівців пройшли стажування в Саксонії. Партнером по цій програмі, серед інших організацій була і ТПП Лейпцига», - розповів президент Київської ТПП.

Також протягом багатьох років Київська та Лейпцизька ТПП спільно організовували Дні економіки Києва в Лейпцигу і Дні економіки Лейпцига в Києві.

«Багато в чому завдяки тісній співпраці з Палатою Лейпцига ми активно беремо участь у виставках на Лейпцизькому ярмарку, - зауважив Микола Засульський, - з 2005 року ми брали участь у виставках субконтрактинга в промисловості «ZulieferMesse/INTEC». За сприяння ТПП Лейпцига ми отримали преференційні умови участі. Крім того, там підписали відповідний меморандум з Лейпцизького ТПП, де записані обов'язки ТПП по просуванню інтересів учасників виставки, а значить, і наших підприємців на німецькому ринку», - підкреслив президент КТПП.

 «В цілому ми дуже задоволені нашою співпрацею. Дуже плідна, різнобічна і найголовніше - ми бачимо, що результати нашої роботи реально допомагають українським підприємцям. Але зупинятися на досягнутому ми не збираємося», - сказав Микола Засульський.

Почесний президент Торгово-промислової палати Лейпцига Вольфганг Топф підтвердив, що співпраця з Київською ТПП є важливою. «За 20 років нашого співробітництва політична ситуація в Україні дуже змінилася і не стала простішою. В той же час, незважаючи на всі труднощі, ми спільно продовжували допомагати нашим підприємствам». Почесний Президент розповів про можливості Німеччини для українського бізнесу та відповів на безліч запитань від підприємців, які були запрошені на зустріч.

В результаті переговорів обидві сторони висловили впевненість у необхідності нарощення тісної економічної співпраці і регулярних зустрічах між Київською та Лейпцизькою торгово-промисловими палатами. Адже це перспективні можливості для підприємців і вихід на зарубіжні ринки.

Варто відзначити, що у січні-липні 2018 року обсяг товарообігу з Німеччиною займає 3 місце серед 216 країн-торговельних партнерів. Товарообіг складає 4 млрд грн, що на 15% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Читайте також:Запрошуємо на круглий стіл «Наскільки ефективні засоби протидії Кіберполіції, судової системи, законодавства, бізнесу, кібершахрайству»Вітання з Днем працівників харчової промисловості!Перша міжнародна Конференція жінок-підприємниць м. Києва УСПІХ В ТОБІ!ВОРКШОП «НА ПОДІУМІ ПІДПРИЄМНИЦТВА– ШЛЯХ ДО УСПІХУ»Вітаємо у команді Київської торгово-промислової палати 22 нових члени!Як ефективно управляти платоспроможністю бізнесуСвітовий бізнес у 2021 році може понести збитки на суму 6 трильйонів доларів від кібератак"Obozrevatel" опублікувало спростування на недостовірну інформацію про Київську торгово-промислову палатуФорум «Бізнес кейс-стаді» об’єднав сотні підприємців з різних куточків УкраїниВітчизняні науковці презентували новітні розробки у сфері енергоефективних технологій потенційним інвесторам

Календар подій

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis