укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Запрошуємо на конференцію «Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки»

Центр інформаційної підтримки м. Київ, заснований на базі Київської торгово-промислової палати, запрошує власників, керівників та фахівців малого та середнього бізнесу на конференцію «Експорт товарів та послуг:  Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки». Захід відбудеться  26 вересня 2019 р., в м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 164.

Конференція проходитиме за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Учасники конференції розглянуть механізми державної підтримки експорту, актуальні тенденції формування товарної та географічної структури експорту в Україні, базові параметри експорту України, комплексну оцінку ризиків по країні при виході на новий ринок та комплаєнс-перевірку контрагентів за кордоном, а також вивчать як інвестпроект на основі маркетингу дозволяє шукати партнерів для створення міжнародного бізнесу, освоєння нових ринків збуту і забезпечення тривалих продажів тощо.

Спікерами на конференції будуть кваліфіковані фахівці-практики:

Володимир Хоманець, начальник Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України.

Сергій Колодій, професор кафедри менеджменту та ІТ Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», доктор економічних наук.

Іван Закревський, засновник і акціонер Allbiz, кандидат фізико-математичних наук, експерт з питань залучення клієнтів для експорту в країни СНД, Європи, Азії, Америки та Африки.

Павло Верхняцький, засновник і генеральний директор COSA INTELLIGENCE SOLUTIONS, представник у Антикорупційній робочій групі та Комплаєнс Клубі Американської торговельної палати.

Юрій Лященко, незалежний фінансовий консультант з експорту.

Дмитро Сосновський, директор AMGC Right Decision, експерт з питань фінансів.

Семінар відбудеться 26 вересня 2019 р., за адресою: актова зала на 1-му поверсі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 164

Програма заходу

Реєстрація за посиланням https://form.jotformeu.com/91991259367371

Додаткова інформація за тел.: (044) 482-04-40, 482-39-87,
e-mail: kyiv@bisc.org.ua; lugina@kcci.org.ua, а також на сайті ЦІПБ: http://www.bisc.org.ua/centers/kyiv

Ми у Facebook:  https://www.facebook.com/BSCinKyiv/

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), акціонерами якого є 64 країни та дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.

В рамках ініціативи EU4Business ЄБРР допомагає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати їх консалтингових послуг.

Читайте також:Незалежна атестація з метою отримання підтвердження кваліфікації і сертифікату «Бізнес-тренер (ТПП)»Енергоефективність на підприємствах: можливості та рішенняЗасідання Комітету жінок-підприємницьСила земляцтва – в єдностіПосилення палати як голосу бізнесу – основна стратегічна ціль на 2020 рікКиївська торгово-промислова палата вітає нових членів!Члени Київської ТПП працюють над торговельно-економічним співробітництвом із ЯпонієюПобудова спільного бізнесу: німецькі підприємці цікавляться українським ринкомБізнес-тренери підвищили кваліфікацію у сфері управління фінансамиМіжнародний промисловий форум продемонстрував новітні промислові технології, обладнання та інструменти

Календар подій

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis