укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Знайомимо вас з новими членами Київської ТПП!

Статус члена Київської торгово-промислової палати отримали 11 підприємств! 22 липня відбулось офіційне вручення членських квитків.  

Київська торгово-промислова палата є тим самим місцем, де підприємницька ініціатива і активна позиція завжди є і будуть затребуваними. Вступ до ТПП – це перепустка до світу ефективного бізнесу.

Нові члени відтепер можуть розраховувати на доступ до інформаційних ресурсів, досвід високопрофесійних експертів, захист прав та інтересів у галузі господарської діяльності, розширення контактів із зарубіжними партнерами, участь у реалізації спеціальних програм з підтримки малого та середнього бізнесу, підвищення якості своїх послуг.

Для того, щоб нові члени Київської ТПП краще розуміли її структуру і можливості, керівники ТПП розповіли про широкий спектр послуг, які палата надає підприємцям. Скористуватися ними можуть усі бізнесмени, однак перевага є у членів ТПП – це знижка 10 %. Окрім цього, вони можуть брати активну участь в роботі профільних комітетів, конференцій, семінарів, тренінгів, загальноукраїнських і міжнародних виставках тощо.

Вітаємо в рядах Київської торгово-промислової палати нових членів!

 1. ТОВ «ФЬЮЧЕФУД» - виробництво чипсів з насіння льону.
 2. ТОВ «Якабу Трейд» - гуртова та роздрібна торгівля книгами. Yakaboo.ua — найбільший в Україні інтернет -  магазин книг, подарунків і дитячих товарів.
 3. ТОВ «Східно – Європейський Експрес» - поштова та кур’єрська діяльність, митно – брокерська діяльність, зовнішньо – економічна діяльність, обробка та зберігання міжнародних експрес – відправлень, складське господарство, транспортне оброблення вантажів, вантажний автомобільний транспорт, допоміжна діяльність у сфері транспорту, оброблення даних, розміщення інформації на веб – узлах і пов’язана з ним діяльність.
 4. ТОВ «Углерод - Україна» - наукова діяльність, інжинірингові послуги, технічні випробування та дослідження, виробництво хімічної продукції.
 5. ТОВ «АТЛАС КОРПОРЕЙШН» - супровід проекту починаючи з виготовлення металоконструкцій до введення готової установки в експлуатацію, виготовлення металоконструкцій, ремонт устаткування.
 6. ТОВ «КОМПАНІЯ «АКТИВ АЛЬЯНС» - надання послуг, виконання робіт, виробництво та продаж продукції для сфери обслуговування трубопровідного транспорту, нафто- та газовидобувної промисловості.
 7. ТОВ «КИЇВТЕХМЕТ» - виробництво комплектуючих з металу шляхом лазерної різки, гнуття, зварювання , фарбування тощо для підприємств машинобудівного комплексу, виробників промислового обладнання, рітейлу, будівельної галузі.
 8. ТОВ «КОМПАНІЯ «СІОН» - патентно-правові послуги, юридичні послуги, захист бізнесу, представництво в судах та інших державних установах.
 9. ФОП САВЕНКО Вікторія Ігорівна - інформаційні послуги. Консультування з питань комерційної діяльності й керування.
 10. ФОП ТИМОШЕНКО Юлія Сергіївна - комп'ютерне програмування.
 11. ТОВ «УКРРЕСУРС» - оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Читайте також:Команда Київської торгово-промислової палати щиросердно вітає вас з великими національними святами — Днем прапора та Днем Незалежності України!Новий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринкуПівденно-Африканська Республіка чекає пропозицій від українських експортерівКиївська ТПП сприяє поглибленню українсько-малазійських бізнес-відносинОсвоєння нових форм співробітництва з ДВНЗ "Університет банківської справи"Взаємне прагнення до розширення співпраці: у Київській ТПП відбулась зустріч з почесним президентом ТПП ЛейпцигаПід час офіційного візиту Президента України до Туреччини підписали договір щодо розвитку ділової співпраці між двома країнамиНовий подих для «Слова о полку Ігоревім» від художника Володимира ПоловцяКиївська торгово-промислова палата активно приділяє увагу суспільній діяльності

Календар подій

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis