укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Знайомимо вас з новими членами Київської ТПП!

Статус члена Київської торгово-промислової палати отримали 11 підприємств! 22 липня відбулось офіційне вручення членських квитків.  

Київська торгово-промислова палата є тим самим місцем, де підприємницька ініціатива і активна позиція завжди є і будуть затребуваними. Вступ до ТПП – це перепустка до світу ефективного бізнесу.

Нові члени відтепер можуть розраховувати на доступ до інформаційних ресурсів, досвід високопрофесійних експертів, захист прав та інтересів у галузі господарської діяльності, розширення контактів із зарубіжними партнерами, участь у реалізації спеціальних програм з підтримки малого та середнього бізнесу, підвищення якості своїх послуг.

Для того, щоб нові члени Київської ТПП краще розуміли її структуру і можливості, керівники ТПП розповіли про широкий спектр послуг, які палата надає підприємцям. Скористуватися ними можуть усі бізнесмени, однак перевага є у членів ТПП – це знижка 10 %. Окрім цього, вони можуть брати активну участь в роботі профільних комітетів, конференцій, семінарів, тренінгів, загальноукраїнських і міжнародних виставках тощо.

Вітаємо в рядах Київської торгово-промислової палати нових членів!

 1. ТОВ «ФЬЮЧЕФУД» - виробництво чипсів з насіння льону.
 2. ТОВ «Якабу Трейд» - гуртова та роздрібна торгівля книгами. Yakaboo.ua — найбільший в Україні інтернет -  магазин книг, подарунків і дитячих товарів.
 3. ТОВ «Східно – Європейський Експрес» - поштова та кур’єрська діяльність, митно – брокерська діяльність, зовнішньо – економічна діяльність, обробка та зберігання міжнародних експрес – відправлень, складське господарство, транспортне оброблення вантажів, вантажний автомобільний транспорт, допоміжна діяльність у сфері транспорту, оброблення даних, розміщення інформації на веб – узлах і пов’язана з ним діяльність.
 4. ТОВ «Углерод - Україна» - наукова діяльність, інжинірингові послуги, технічні випробування та дослідження, виробництво хімічної продукції.
 5. ТОВ «АТЛАС КОРПОРЕЙШН» - супровід проекту починаючи з виготовлення металоконструкцій до введення готової установки в експлуатацію, виготовлення металоконструкцій, ремонт устаткування.
 6. ТОВ «КОМПАНІЯ «АКТИВ АЛЬЯНС» - надання послуг, виконання робіт, виробництво та продаж продукції для сфери обслуговування трубопровідного транспорту, нафто- та газовидобувної промисловості.
 7. ТОВ «КИЇВТЕХМЕТ» - виробництво комплектуючих з металу шляхом лазерної різки, гнуття, зварювання , фарбування тощо для підприємств машинобудівного комплексу, виробників промислового обладнання, рітейлу, будівельної галузі.
 8. ТОВ «КОМПАНІЯ «СІОН» - патентно-правові послуги, юридичні послуги, захист бізнесу, представництво в судах та інших державних установах.
 9. ФОП САВЕНКО Вікторія Ігорівна - інформаційні послуги. Консультування з питань комерційної діяльності й керування.
 10. ФОП ТИМОШЕНКО Юлія Сергіївна - комп'ютерне програмування.
 11. ТОВ «УКРРЕСУРС» - оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Читайте також:Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарівВітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттюSchneider Electric відкриває доступ до знань та експертизи

Календар подій

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis