укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Україна – потенційний ринок для розширення китайського бізнесу

Під таким гаслом у Київській торгово-промисловій палаті 30 липня відбувся Українсько-Китайський бізнес-форум, який організував Клуб експортерів України та Асоціація експортерів та імпортерів.

Метою заходу було ознайомити китайських бізнесменів з потенційними цікавими галузями української економіки для подальшого налагодження співпраці та інвестицій. Адже Китай є одним із головних торгових партнерів України з найбільшим товарообігом. Під час форуму учасники особливу  увагу приділили українському бізнес-законодавству, митній та податковій політиці, захисту бізнесу та інвестицій.

Радник з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні пан Лю Цзюнь повідомив, що глибинні перетворення, які зараз відбуваються в українській економіці, є головним чинником розбудови українського ринку. «Україна за останні 5 років дуже змінилася і її ринок стає привабливішим для китайських партнерів та інвесторів. Показником цього є зростання товарообігу між двома країнами, який становить 10 мільярдів доларів», - поділився пан Лю Цзюнь.

Володимир Коляденко, віце-президент Київської торгово-промислової палати, зазначив, що потенціал нашої країни надзвичайно великий, але Україна не використовує всі можливості та інструменти, які є у неї в розпорядженні. «У першу чергу, потрібно скоротити сировинну складову в структурі нашого експорту. А головне - збільшити високотехнологічну складову з використанням можливостей України в авіакосмічній сфері, у сфері проектування і будівництва електростанцій в Китаї, машинобудуванні і в сфері інформаційно-комунікаційних технологій».

На форумі учасникам презентували концепцію побудови електронного Шовкового шляху, зокрема його першу частину онлайн B-2-B платформу ESILKNET. У її створенні Україна зараз бере активну участь. Найближчим часом буде представлена пілотна версія ESILKNET для 5 країн: Китаю, Казахстану, України, Росії та Польщі. 

Після офіційної частини форуму відбувся практикум, під час якого учасники вивчали реалії роботи китайського інвестора в Україні, розглядали питання банків та банківської діяльності в Україні, купівлі нерухомості, земельних ділянок, прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав, судової системи в Україні та міжнародний арбітраж, зовнішньоекономічної діяльності і роботи китайських бізнесменів з Європейським Союзом за допомогою України.

Читайте також:Команда Київської торгово-промислової палати щиросердно вітає вас з великими національними святами — Днем прапора та Днем Незалежності України!Новий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринкуПівденно-Африканська Республіка чекає пропозицій від українських експортерівКиївська ТПП сприяє поглибленню українсько-малазійських бізнес-відносинОсвоєння нових форм співробітництва з ДВНЗ "Університет банківської справи"Взаємне прагнення до розширення співпраці: у Київській ТПП відбулась зустріч з почесним президентом ТПП ЛейпцигаПід час офіційного візиту Президента України до Туреччини підписали договір щодо розвитку ділової співпраці між двома країнамиНовий подих для «Слова о полку Ігоревім» від художника Володимира ПоловцяКиївська торгово-промислова палата активно приділяє увагу суспільній діяльності

Календар подій

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis