укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Урочисте відкриття власного офісу Компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту Бориспіль

26 червня 2019 року відбулось урочисте відкриття власного офісу члена Київської ТПП компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту Бориспіль. Це стало логічним продовженням стратегічного курсу міжнародного логістичного оператора на розвиток і активізацію вантажних авіаперевезень. Такі послуги компанія надавала і раніше, але тепер у неї з’явилася реальна можливість контролювати всі етапи підготовки вантажів до перевезень, оперативно спілкуватися з усіма службами аеропорту, представниками різних авіакомпаній і партнерами-генагентами. А головне – швидко опрацьовувати додаткові запити клієнтів, самостійно готувати вантажі до відправлень і миттєво реагувати на нештатні ситуації.

Серед почесних гостей були присутні - Віталій МАЙСТРЕНКО, віце-президент Київської торгово-промислової палати; пан Лю ДЗЮНЬ, радник з торгово-економічних питань посольства Китайської народної республіки в Україні, Руслан ОСИПЕНКО, виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації, Василь ШВЕЦЬ, заступник виконавчого директора Китайської Торгової Асоціації, топ-менеджери ZAMMLER  GROUP.

На презентації нового офісу були присутні також клієнти, партнери компанії і журналісти.

Відкриваючи урочистості Лариса МЕЛЬНИЧУК, Директор з розвитку ZAMMLER, подякувала всім клієнтам і партнерам за багаторічну підтримку і розказала про подальші плани компанії з розвитку вантажних авіаперевезень. В першу чергу, це – розширення географії доставок з наданням кращих тарифів і забезпеченням більш коротких термінів виконання. Маршрути плануються здійснювати в усі країни світу, та насамперед, в США, Китай, Арабські Емірати,  Індію, Німеччину і всі країни Європи.

Олег РАЧОВ, один із співзасновників ZAMMLER GROUP і СЕО ZAMMLER POLSKA, у привітальному слові згадав слова Уінстона Черчилля про те, що успіх – не є остаточним, поразки не є фатальними, головне – це мужність продовжувати розпочате. Цей вислів найкраще відповідає філософії компанії ZAMMLER, яка за 12 років з невеликої фірми перетворилася на міжнародного логістичного провайдера з представництвами в Польщі, Україні і Китаї, 12-ма офісам, 6-ма складськими комплексами у Києві, Одесі і Дніпрі, штатом більше, ніж 500 працівників, і власним автопарком з 65 сучасних вантажівок.

Андрій КРИВОРОТОВ, директор департаменту з авіаційних перевезень ZAMMLER GROUP, та Олексій КЕНДА, т.в.о. начальника вантажного терміналу аеропорту Бориспіль, провели чудову екскурсію за лаштунками аеропорту. Для безперебійної роботи такого величезного господарства потрібні неабиякі ресурси і навички. І хоча основний трафік сьогодні складається з пасажиропотоку, над розширенням вантажної складової в аеропорті вже активно працюють. Так, на наступний рік заплановано початок будівництва нового вантажного терміналу на 10000 кв.м і впровадження сучасних систем автоматизації.

Під час екскурсії гості ZAMMLER мали можливість з перших вуст дізнатися про всі етапи обробки експортних і імпортних авіа відправлень, про системи забезпечення температурного режиму і загальної безпеки, про особливості виконання вантажоперевезень різними авіалініями. І не лише дізнатися, а й побачити на власні очі, як проходить завантаження вантажного літака турецьких авіаліній Airbus A330-200F, який серед інших відправлень приймав на борт 5 т української черешні для Гонконгу.        

Вразила всіх і суперсучасна пожежна машина, яку продемонстрували гостям у всій красі. На щастя, її надпотужні можливості досі використовувалися тільки під час навчальних тривог, що проводяться у Борисполі щодня.   

В планах компанії на цей рік, за словами Олега РАЧОВА, накреслено дві цілі. Одна – посилення напрямку вантажних авіаперевезень, для чого на роботу був запрошений Андрій КРИВОРОТОВ і створений офіс у Борисполі. А  друга – відкриття офісу в Німеччині. Цей проект вже в реалізації і виходить на завершальну стадію.

Більш детально про особливості надання послуг вантажних авіаперевезень і нові можливості комбінації авто- і авіа доставки, які пропонуватиме своїм клієнтам ZAMMLER, розказав Андрій КРИВОРОТОВ. Готуючись до посилення напрямку авіаперевезень  ZAMMLER, крім відкриття офісу у Борисполі, пройшов сертифікацію в Державній авіаційній Адміністрації і отримав сертифікат на право продажу повітряних авіаційних перевезень, які будуть здійснюватися у партнерстві з австрійською компанією «Карго Партнер».

Зі словами привітання на адресу ZAMMLER і побажаннями успіхів і активного співробітництва у розвитку вантажної авіалогістики виступили Олексій ПЕНКАУСКАС, генеральний директор «FF Cargo Service Україна», Геннадій Якубович, керуючий директор Glode Air Cargo та пан Лю Дзюнь, радник з торгово-економічних питань Посольства Китайської народної республіки в Україні.

Читайте також:Ближче знайомимося із тренерами!Нові можливості від Центру бізнес-медіації Київської ТПП!Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»У Києві офіційно зареєстрували громадську спілку «МІЖНАРОДНИЙ КИЇВСЬКИЙ КЛУБ ПАРТНЕРСЬКИХ ПАЛАТ»Тренінг Центру медіації Київської торгово-промислової палати: «Переговори – ефективний шлях до контракту»Форс-мажор! Мега-тема в бізнес-середовищі під час дії карантину!Влада презентує оновлену Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у КиєвіThe Chamber Review – новий on-line журнал Київської ТППКиївській торгово-промисловій палаті виповнилося 25 років з дня заснування!Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарів

Календар подій

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis