укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Восени вперше в Україні відбудеться Міжнародний місячник кібербезпеки

Це питання розглянули на засіданні Президії торгово-промислової палати України, що відбулось 20 червня.

Голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко повідомив про подальші кроки у розвитку кібербезпеки в Україні.

 «Ми продовжуємо нашу роботу з кібербезпеки. Про те, що актуальність питань інформаційної безпеки тільки зростає, свідчить остання статистика. Прямі збитки від кібератак за 2018 рік сягають близько 900 млрд доларів, а за прогнозованими оцінками в 2019 році виростуть на порядок більше», - зазначив Володимир Коляденко.

За його словами, торгово-промислова палата своєчасно реагує на нові виклики, адже наразі створено Антикризовий  центр кіберзахисту бізнесу, підписано меморандум про співробітництво з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації, проведено Місячник кібербезпеки.

Зусиллями Комітету з електронних комунікацій, Антикризового центру, провідних компаній з кібернетики спільно з органами влади розроблена дорожня карта реалізації положень «Меморандуму про співробітництво у сфері забезпечення кіберзахисту між торгово-промисловою палатою України та державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України» на 2019-2020 роки.

«Дорожня карта структурує і систематизує нашу спільну роботу і ставить в якості головного пріоритету створення платформи державно-приватної взаємодії у сфері кібербезпеки, яка виступить майданчиком для діалогу експертного середовища, бізнесу та влади», - прокоментував Володимир Коляденко.

На засіданні Президії торгово-промислової палати України повідомили, що зараз активно готується проведення Місячника кібербезпеки в Україні міжнародного характеру. Адже II-й форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес», що запланований на жовтень цього року вже включений до програм Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат, а зацікавленість виявили австрійці, американці та Ізраїль.

Окрім інших заходів з посилення кібербезпеки також планується проведення 1-шої спеціалізованої виставки з кібербезпеки.

Нагадаємо, у 2018 році Україна приєдналася до європейської традиції проведення Місяця кібербезпеки

Читайте також:XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМБізнесвумен з Німеччини Корнелія Янель поділилась секретами успіху з жінками-підприємницямиІнновації в малому та середньому бізнесі: створення і просуванняВітчизняне жіноче підприємництво розвивається в світовому трендіУкраїнські індустріальні дніПитання підприємців міста Києва повинні вирішуватись разом з київської владоюВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 40Підприємці ознайомились із тонкощами ефективного управління платоспроможністю бізнесуУ Київській ТПП роз’яснили основні вимоги харчового законодавства УкраїниКиївська ТПП посилює співпрацю з міжнародними партнерськими палатами

Календар подій

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis