укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Поліпшення бізнес-клімату для вітчизняного виробника через співпрацю з місцевою владою

19 червня 2019 року на території АБ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської» відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств і наукових установ Голосіївського району міста Києва, участь в якому взяв президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.

19 червня 2019 року на території АБ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської »відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств і наукових установ Голосіївського району міста Києва, участь в якому взяв президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.
Для сприяння розвитку економіки Києва та Голосіївського району, створення сприятливих умов для господарської діяльності підприємств і захисту інтересів вітчизняних виробників, між Голосіївської районної державної адміністрацією та Київською торгово-промисловою палатою було підписано Меморандум про співпрацю.
 «Підписання Меморандуму про співпрацю з Голосіївської РДА об'єднає наші зусилля для спільного просування і захисту інтересів промисловців і підприємців, представників малого та середнього бізнесу в Києві і за його межами, у встановленні та налагодженні відносин з органами державної влади, і надання якісних послуг в питаннях бізнес -Консультація і бізнес-навчань », - прокоментував Микола Засульський.
Сторони сподіваються, що даний меморандум сприятиме виконанню Міської цільової програми розвитку промисловості на 2019-2022 роки, проект якої знаходиться на розгляді в КМДА майже 9 місяців. Програма передбачає фінансування КМДА комплексних стендів міста на міжнародних виставках, надання часткової компенсації витрат на участь промисловим підприємствам-експортерам у виставках за кордоном, створення і розвиток кластерних об'єднань і надання преференцій дипломантам міських конкурсів і т. П.
На засіданні Ради директорів промислових підприємств і наукових установ Голосіївського району були присутні секретар Київської міської ради - В. Прокопів, голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації - А. Настасенко, заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації - А. Баган, перший віце -президент Національної академії наук України - А. Наумовець, віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців - С. Зімін, голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва - А. Осадчий, заступник начальника управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА - Н. Ковалишина, директор Голосіївського районного філії Київського міського центру зайнятості - Д. Шульга, начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про працю Головного управління Держпраці в Київській області - В. Губський, керівники промислових підприємств та наукових установ Го лосеевского району.
Під час засідання директор АТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. Ковальської »Віктор Дмитренко ознайомив присутніх з роботою підприємства.
Про підсумки роботи промислово-наукового комплексу Голосіївського району в I кварталі 2019 доповіла начальник відділу економіки Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації В. Німчук. Секретар Київської міської ради В. Прокопів зазначив, що в минулому році реалізовано промислової продукції більш ніж 195 млрд гривень, а це 23% бюджету Києва.
Присутнім також були дали роз'яснення щодо змін і новацій у наданні послуг роботодавцям і проінформували про проведення перевірок на підприємствах, установах та організаціях додержання законодавства з питань праці.

Для сприяння розвитку економіки Києва та Голосіївського району, створення сприятливих умов для господарської діяльності підприємств і захисту інтересів вітчизняних виробників, між Голосіївською районною державною адміністрацією та Київською торгово-промисловою палатою було підписано Меморандум про співпрацю. 

«Підписання Меморандуму про співпрацю з Голосіївською РДА об'єднає наші зусилля для спільного просування і захисту інтересів промисловців і підприємців, представників малого та середнього бізнесу в Києві і за його межами, у встановленні та налагодженні відносин з органами державної влади, і надання якісних послуг в питаннях бізнес-консультації і бізнес-навчань», - прокоментував Микола Засульський.

Сторони сподіваються, що даний меморандум сприятиме виконанню Міської цільової програми розвитку промисловості на 2019-2022 роки, проект якої знаходиться на розгляді в КМДА майже 9 місяців. Програма передбачає фінансування КМДА комплексних стендів міста на міжнародних виставках, надання часткової компенсації витрат на участь промисловим підприємствам-експортерам у виставках за кордоном, створення і розвиток кластерних об'єднань і надання преференцій дипломантам міських конкурсів тощо.

На засіданні Ради директорів промислових підприємств і наукових установ Голосіївського району були присутні секретар Київської міської ради - В. Прокопів, голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації - А. Настасенко, заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації - А. Баган, перший віце -президент Національної академії наук України - А. Наумовець, віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців - С. Зімін, голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва - А. Осадчий, заступник начальника управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА - Н. Ковалишина, директор Голосіївської районної філії Київського міського центру зайнятості - Д. Шульга, начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про працю Головного управління Держпраці в Київській області - В. Губський, керівники промислових підприємств та наукових установ Голосіївського району.

Під час засідання директор АТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. Ковальської» Віктор Дмитренко ознайомив присутніх з роботою підприємства. Про підсумки роботи промислово-наукового комплексу Голосіївського району в I кварталі 2019 доповіла начальник відділу економіки Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації В. Німчук. Секретар Київської міської ради В. Прокопів зазначив, що в минулому році реалізовано промислової продукції більш ніж 195 млрд гривень, а це 23% бюджету Києва. Присутнім також дали роз'яснення щодо змін і новацій у наданні послуг роботодавцям і проінформували про проведення перевірок на підприємствах, установах та організаціях додержання законодавства з питань праці.

Читайте також:Виїзне засідання комітету жінок-підприємниць Київської ТПП на компанію ТОВ «РЕМОС»Робоча зустріч бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНРСтабільність – ознака класу!Запрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Скарбниця найкращих бізнес-тренерів України поповнилася 13-ма новими фахівцямиВшанування пам’яті Петра Балабуєва – гордості міжнародної авіаціїВітаємо у великій родині торгово-промислової палати нові компанії!Комітет жінок-підприємниць при КТПП - майданчик для нетворкінгу і просування власного бізнесуІзраїльський досвід є прийнятним для імплементації на українських теренахУкраїнський ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики

Календар подій

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis