укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київському центральному конструкторському бюро арматуробудування 55 років!

12 червня виповнилось 55 років з дня заснування однієї із найавторитетніших організацій в галузі арматуробудування. Сьогодні ПрАТ "Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування" – провідне в Україні і країнах СНД спеціалізоване підприємство, яке розробляє і виготовляє продукцію для об’єктів атомної енергетики, хімічної промисловості, нафтогазового комплексу і авіакосмічної галузі.

КЦКБА відзначає ювілей, за яким - досвід проектування і створення різних видів запірної, регулюючої, запобіжної й інших видів арматури, привідних пристроїв, малогабаритних пневмогідроагрегатів і засобів автоматики. На Київське ЦКБА покладено функції головного підприємства промислового арматуробудування  та стандартизації арматури в Україні.

На офіційне святкування були запрошені представники Солом’янської РДА, Ради директорів м. Києва, Київської торгово-промислової палати, фінансових установ та інвестори. Гості ознайомились з основними виробничими цехами у дії та побачили всі стадії виготовлення продукції: від конструкторських підрозділів до випробування готової апаратури.

Підприємство є одним з найуспішніших науково-технічних компаній столиці.

Основні напрями застосування виробленого підприємством устаткування - атомна і теплова енергетика, аерокосмічна галузь, оборонна промисловість, нафтогазовий комплекс.

Географія поставок не обмежується Україною. Устаткування розробки і виробництва КЦКБА багато років успішно експлуатується на атомних станціях та промислових об’єктах України, Росії, Фінляндії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Болгарії, Індії, Ірану, Китаю, Вірменії та інших країн.

В даний час триває освоєння нових видів продукції, розширюються номенклатурні ряди. Цей процес був би неможливий без масштабного технічного переозброєння і модернізації виробництва.

Для організації освоєння великих виробів створено новий цех, що дозволяє випускати великогабаритну арматуру з діаметром проходу 600 мм і вагою до 10 тонн, що дозволяє виготовляти значну частину такого обладнання для АЕС.

Випуск відповідальної продукції визначає політику підприємства в області якості, спрямовану на неухильне поліпшення процесів, підвищення рівня якості.

Все це забезпечується злагодженою роботою колективу професіоналів, інженерів, робітників і керівників КЦКБА.

Президент Микола Засульський привітав від імені колективу Палати працівників та ветеранів КЦКБА зі святом:

«Київська торгово-промислова палата завжди підтримувала підприємців, а особливо приємно вітати саме такий заслужений колектив. Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування забезпечує виконання замовлень для найсучасніших високотехнологічних ланцюгів авіакосмічної галузі, енергетики, особливо – атомної, нафтової, газової та хімічної промисловості. Апаратура вашого виробництва успішно працює в різних країнах світу - Індії Китаї, Росії, Чехії, Ірані, Бангладеш, а також у космосі!».

Наполеглива робота всього колективу зумовила підйом підприємства після економічного спаду, що спостерігався на початку 90-х років. За цей час на вимогу іноземних замовників на КЦКБА були введені система якості ISO 9000 та інші програми, враховані рекомендації МАГАТЕ і вимоги міжнародних стандартів. Сьогодні на підприємстві працюють понад 500 осіб, приблизно 40% з яких - науково-технічний персонал. Колектив постійно поповнюється молодими фахівцями. Цьому сприяло створення на базі підприємства філії кафедри гідрогазових систем Національного авіаційного університету.

З моменту заснування КЦКБА в ньому діє науково-технічна рада (НТР), до якої залучені представники всіх основних служб підприємства. На зборах ради розглядаються питання, пов'язані з життєдіяльністю підприємства: нові проекти, впровадження нових технологій, автоматизація виробничого процесу, впровадження САПР та ін.

Головою наглядової ради Київського ЦКБА є Юрій Миколайович Рикуніч,  авторитетний у промисловості та в галузі арматуробудування фахівець і керівник, відомий у всьому світі професіонал - арматуробудівник. Юрій Рикунич підтримує багаторічні партнерські зв’язки з Київською торгово-промисловою палатою. Підприємство - активний член палати з 2001 року, 5 разів було переможцем конкурсу “Кращий експортер року”, учасник міжнародних форумів та виставок!

Бажаємо Київському центральному конструкторському бюро арматуробудування нових наукових здобутків, творчих ідей, втілення найсміливіших задумів, міцного здоров’я, щастя і оптимізму!

Читайте також:Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониZAMMLER запрошує на Логістичний ONLINE МарафонВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхПеріод напіврозпаду: як продовжити подих своєї компаніїЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттюSchneider Electric відкриває доступ до знань та експертизи

Календар подій

Травень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis