укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Благодійність як окремий напрямок стратегії розвитку компанії

Представники бізнесу розуміють, що не можуть існувати поза суспільством. Вони все частіше долучаються до вирішення соціальних проблем і виокремлюють переваги соціальної проактивної позиції. Благодійність стала для них окремим напрямком стратегії розвитку та можливістю позитивно впливати на суспільство.

Адже участь у благодійних проектах покращує репутацію компанії, демонструє її надійність, а постійна підтримка довготривалих програм стає показником стабільності та сталого фінансового благополуччя. Саме про це говорили на засіданні Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП BUSINESSWOMENKYIV 12 червня.

На заході зібрались членкині Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП, власниці та менеджери бізнесу, жінки-підприємниці м. Києва. Тему зустрічі «Бізнес і благодійність – межі немає» розкрили відомі запрошені гості:

Ірина Іванчик -  співзасновниця благодійного фонду «Повір у себе», Голова оргкомітету Другого благодійного вечора «Анна Київська. Нове Тисячоліття», що проводиться на підтримку Центру Анна Київська, який єднає Україну з Європою у культурній, науковій та освітній сферах.

Світлана Мозгова - директор департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій агропромхолдингу «Астарта-Київ», голова правління благодійного фонду «Повір у себе». 

Ірина Іванчик розповіла про взаємодію бізнесу з благодійними фондами та чому почала займатись благодійністю:

«В якийсь момент ми з чоловіком зрозуміли, що готові не тільки будувати і розвивати сім'ю та наші компанії, але й через благодійні проекти змінювати світ навколо нас. І ще ми дуже любимо вчитися і продовжуємо в тій чи іншій формі робити це й зараз. Цим і зумовлена ​​спеціалізація наших благодійних проектів».

Світлана Мозгова поділилася досвідом співпраці з регіонами та розповіла про корпоративну соціальну відповідальність бізнесу. "АСТАРТА" обрала для себе ключові напрямки допомоги: медицина, освіта, охорона довкілля, розбудова села й інфраструктури. Аграрна компанія, зокрема, фінансує ремонт сільських шкіл, медичних закладів тощо. Проте найбільша цінність компанії, переконує пані Світлана, – люди.

На засіданні розглядались також організаційні питання Комітету жінок-підприємниць. Було обрано нову голову Комітету – першого віце-президента Київської торгово-промислової палати Людмилу Сізікову. Попереду багато перспектив для розвитку, адже потенціал активної роботи комітету надзвичано високий. 

Читайте також:Бізнесвумен з Німеччини Корнелія Янель поділилась секретами успіху з жінками-підприємницямиІнновації в малому та середньому бізнесі: створення і просуванняВітчизняне жіноче підприємництво розвивається в світовому трендіУкраїнські індустріальні дніПитання підприємців міста Києва повинні вирішуватись разом з київської владоюВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 40Підприємці ознайомились із тонкощами ефективного управління платоспроможністю бізнесуУ Київській ТПП роз’яснили основні вимоги харчового законодавства УкраїниКиївська ТПП посилює співпрацю з міжнародними партнерськими палатами60% компаній малого і середнього бізнесу закриваються після однієї успішної кібератаки

Календар подій

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis