укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

В Університеті митної справи та фінансів обговорювали питання українського правового виміру

У травні 2019 року в Університеті митної справи та фінансів відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики».

Олег Борисович Грабовський – голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів митної України» та начальник відділу декларування Київської торгово-промислової палати виступив з вітальним словом і взяв участь у подальшій роботі конференції.

На конференції були присутні українські та іноземні науковці-юристи, працівники державних органів, у тому числі митних органів, приватних компаній.

Під час роботи конференції обговорювались питання верховенства права у регулюванні приватноправових відносин, у кримінальному провадженні та оперативно-розшуковій діяльності; розглядались проблеми здійснення адміністративних та митних процесів; аспекти суверенності держави і людини у контексті сучасних викликів іміжнародних інтеграційних процесів.

У межах конференції було проведено «круглий стіл» на тему «Підготовка кадрів для митних адміністрацій: традиції та сучасні підходи», під час роботи якого представники митних органів обговорювали проблемні аспекти відновлення та подальшого розвитку Державної митної служби України, можливості впливу громадськості на ці процеси. Також піднімались питання правового, кадрового забезпечення діяльності оновленої митної служби із залученням науковців і досвідчених фахівців у сфері митної справи. За результатами роботи учасниками «круглого столу» були ухвалені рекомендації з метою звернення до Міністерства фінансів України та Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Крім того були підписані угоди про співпрацю між Університетом митної справи та фінансів і Національним університетом державної фіскальної служби України, а також із Всеукраїнською громадською організацією «Спілка ветеранів митної служби України».

Читайте також:Грантів вистачить всім: жінкам-підприємницям розповіли про грантові можливості для розвитку бізнесуЗапрошуємо керівників та енергоменеджерів підприємств взяти участь у презентації тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП)»Кабмін схвалив стратегію експорту сільгосппродукції до 2026 рокуЗапрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Випуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 37Інформація Київської міської державної адміністрації стосовно розроблення Київської міської цільової програми розвитку промисловості на 2019-2022 рокиУрочисте відкриття власного офісу Компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту БориспільПредставники харчової галузі розглянули системи управління безпеки харчових продуктівВосени вперше в Україні відбудеться Міжнародний місячник кібербезпекиБізнес вимагає від влади сучасного економічного курсу

Календар подій

Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis