укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

В Університеті митної справи та фінансів обговорювали питання українського правового виміру

У травні 2019 року в Університеті митної справи та фінансів відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики».

Олег Борисович Грабовський – голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів митної України» та начальник відділу декларування Київської торгово-промислової палати виступив з вітальним словом і взяв участь у подальшій роботі конференції.

На конференції були присутні українські та іноземні науковці-юристи, працівники державних органів, у тому числі митних органів, приватних компаній.

Під час роботи конференції обговорювались питання верховенства права у регулюванні приватноправових відносин, у кримінальному провадженні та оперативно-розшуковій діяльності; розглядались проблеми здійснення адміністративних та митних процесів; аспекти суверенності держави і людини у контексті сучасних викликів іміжнародних інтеграційних процесів.

У межах конференції було проведено «круглий стіл» на тему «Підготовка кадрів для митних адміністрацій: традиції та сучасні підходи», під час роботи якого представники митних органів обговорювали проблемні аспекти відновлення та подальшого розвитку Державної митної служби України, можливості впливу громадськості на ці процеси. Також піднімались питання правового, кадрового забезпечення діяльності оновленої митної служби із залученням науковців і досвідчених фахівців у сфері митної справи. За результатами роботи учасниками «круглого столу» були ухвалені рекомендації з метою звернення до Міністерства фінансів України та Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Крім того були підписані угоди про співпрацю між Університетом митної справи та фінансів і Національним університетом державної фіскальної служби України, а також із Всеукраїнською громадською організацією «Спілка ветеранів митної служби України».

Читайте також:Запрошуємо вас на круглий стіл для обговорення законодавчих ініціатив (законопроекти №1210, 1073 і 1053-1)Місяць кібербезпеки в УкраїніКурс підвищення кваліфікації бізнес-тренерів у сфері управління фінансамиБІЗНЕС - ФОРУМ “Інноваційні енергоефективні технології та обладнання”Жінки-підприємниці будуть обмінюватися досвідом з КанадоюТоргово-промислова палата активно лобіює інтереси українського бізнесу в Європейському СоюзіВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 38Прапор Київської торгово-промислової палати замайорів на Говерлі в День НезалежностіНовий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринку

Календар подій

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis