укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

В Університеті митної справи та фінансів обговорювали питання українського правового виміру

У травні 2019 року в Університеті митної справи та фінансів відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики».

Олег Борисович Грабовський – голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів митної України» та начальник відділу декларування Київської торгово-промислової палати виступив з вітальним словом і взяв участь у подальшій роботі конференції.

На конференції були присутні українські та іноземні науковці-юристи, працівники державних органів, у тому числі митних органів, приватних компаній.

Під час роботи конференції обговорювались питання верховенства права у регулюванні приватноправових відносин, у кримінальному провадженні та оперативно-розшуковій діяльності; розглядались проблеми здійснення адміністративних та митних процесів; аспекти суверенності держави і людини у контексті сучасних викликів іміжнародних інтеграційних процесів.

У межах конференції було проведено «круглий стіл» на тему «Підготовка кадрів для митних адміністрацій: традиції та сучасні підходи», під час роботи якого представники митних органів обговорювали проблемні аспекти відновлення та подальшого розвитку Державної митної служби України, можливості впливу громадськості на ці процеси. Також піднімались питання правового, кадрового забезпечення діяльності оновленої митної служби із залученням науковців і досвідчених фахівців у сфері митної справи. За результатами роботи учасниками «круглого столу» були ухвалені рекомендації з метою звернення до Міністерства фінансів України та Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Крім того були підписані угоди про співпрацю між Університетом митної справи та фінансів і Національним університетом державної фіскальної служби України, а також із Всеукраїнською громадською організацією «Спілка ветеранів митної служби України».

Читайте також:Преакселератор «Проектування та залучення інвестицій в інноваційні стартапи»Ювілейна зустріч Партнерства «Green Business»Україна на Gulfood-2020 виступає як експортний бренд з національним продуктомВерховна Рада розгляне пропозиції членів Київської ТПП!Чим може бути цікавий ринок Малайзії для українських підприємців?Відкрите засідання Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП зі Світланою Юлдашевою!До уваги членів палати, членів комітету сприяння малому і середньому бізнесу!Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуУ складі Київської торгово-промислової палати нові члени!5-річний рубіж пройдено: підбиваємо підсумки та визначаємо перспективи розвитку

Календар подій

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis