укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо нових членів Київської ТПП!

24 травня під час виїзного засідання Президії Київської ТПП на підприємстві з іноземною інвестицією “Ост- Вест Експрес” було прийнято 13 нових членів - підприємств.

Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський відзначив: «Ми робимо виїзні засідання на підприємствах для того, щоб нові члени палати побачили, що у нас в Україні є потужна економіка, яка тримає на своїх руках всю країну».

Підприємство з іноземною інвестицією “Ост- Вест Експрес” гостинно прийняло команду Київської торгово-промислової палати. Генеральний директор компанії Володимир Шпільфойгель провів оглядову екскурсію на промислових майданчиках компанії та познайомив з особливостями складської логістики. Підприємство з іноземною інвестицією “Ост- Вест Експрес”  надає повний комплекс логістичних послуг, враховуючи митно-брокерське обслуговування, комплексну організацію складських послуг, міжнародні перевезення. Генеральний директор уточнив, що компанії уже 25 років, там працює близько 250 робітників та підприємство обслуговує приблизно 300 фірм, які є їх постійними клієнтами.

Серед підприємств, які пропонувалися для прийняття в члени Київської ТПП, стала Асоціація “Німецько – українська промислово – торговельна палата”. Президент асоціації Александер Маркус підкреслив уже довгу та плідну співпрацю з Київською торгово-промисловою палатою. Чверть століття тому Уряд України та Уряд Німеччини дійшли згоди щодо відкриття бюро Делегата німецької економіки в Україні. Обмін вербальними нотами відбувся в червні 1993 року. У жовтні 2016 року була заснована Німецько-Українська промислово-торговельна палата, яка продовжувала виконувати завдання Делегації та підняла її на новий рівень як членська організація. Нещодавно вони відсвяткували своє 25-річчя. З ювілеєм українсько-німецького економічного та торговельного співробітництва вітав Микола Засульський, який був присутній на офіційному святкуванні.

Німецько-українська промислово-торговельна палата відсвяткувала 25-річчя

Микола Засульський звернувся до нових членів Палати: «Ви вступаєте в дружню сім’ю торгово-промислової палати України. Це майже 11 тисяч членів палати, які розташовані на території від Півдня до Півночі, від Заходу до Сходу України. Дякуємо вам за довіру, адже головна мета торгово-промислових палат – це створення умов для розвитку економіки в тому регіоні, де вона знаходиться».

Компанії, які вступили до родини Київської ТПП, представляють палітру нашої економіки:

 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Товари українського виробництва» - Підприємство створило інтернет-портал utmart.com.ua Для продажів з допомогою мережі Інтернет товарів широкого вжитку по всій Україні. На платформв продаються всі товари, але пріоритет надається товарам виробленим в нашій державі.
 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІВА АГРО ТЕК» - Оптова торгівля одноразовою упаковкою зі спіненого полістиролу (ланч-бокси, тарілка – піддон, супниці). Оптова торгівля харчовою стрейч – плівкою. Оптова торгівля мінеральними добривами. Митно – брокерські послуги.
 3. Асоціація «Німецько – українська промислово – торговельна палата» - Діяльність організацій, промисловців і підприємств.
 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «РОСЕР» - Організація комерційної, консультативної, виробничо-господарської, наукової та іншої діяльності, спрямованої на надання послуг, виробництво промислової продукції і товарів народного споживання, їх  реалізації, а також здійснення зовнішньоекономічної діяльності.
 5. Товариство з обмеженою відповідальністю «ВП «Емко»» - Комплексне забезпечення об’єктів будівництва електротехнічною продукцією, ввідно-розподільчі пристрої, щити  обліку, трансформаторні підстанції.
 6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Есаймент» - Фінансовий лізинг, надання коштів у позику, в.т. числі на умовах фінансового кредиту. Фінансовий консалтинг.
 7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Р.І.М.І.» - Готельна діяльність. Favor Park Hotel, Favor Sport Hotel.
 8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська аудиторська служба» - Обов’язковий та добровільний аудит.
 9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ваш текстиль» - Експорт текстильних виробів; імпорт сировини і готової продукції; оптова та роздрібна торгівля сировиною і текстильними виробами.
 10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Зелений парк» - Виробництво паперу та картону.
 11. Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНТЕЛЄВРАЗ» - Консалтинг в сфері комерційної діяльності. Злиття та поглинання компаній. Супровід угод з агроактивами.
 12. Товариство з обмеженою відповідальністю «АРСЕНАЛ ЦЕНТР» - Виробництво покрівельних, фасадних матеріалів з тонколистової сталі, сендвіч-панелей, водостоків.
 13. Приватна організація «Центр позашкільної освіти «Знавець» - Групові та індивідуальні навчальницькі послуги з вивчення англійської мови.

Довідка: Компанія з іноземною інвестицією «Ост-Вест Експрес» працює в Україні з 1994 року і на сьогоднішній день є одним з лідерів в сфері вирішення інтегрованих логістичних задач. Основний напрямок діяльності Компанії - надання повного комплексу логістичних послуг, враховуючи митно-брокерське обслуговування, комплексну організацію складських послуг, міжнародні перевезення. У кожному індивідуальному випадку наші експерти розроблять і впровадять саме таку схему співпраці, яка оптимальна для кожного Клієнта з точки зору термінів, ціни і зручності.

ПІІ «Ост-Вест Експрес» - дійсний член Асоціації митних брокерів України, Торгово-промислової палати міста Києва. Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та зв'язку компанію «Ост-Вест Експрес» нагороджено Дипломом «Лідер транспортної галузі України» і Знаком Пошани. За даними Державного комітету статистики, компанія увійшла в число лідерів в області «Складське господарство». ПІІ «Ост-Вест Експрес» внесено до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

Фахівці «Ост-Вест Експрес» контролюють переміщення кожного вантажу в режимі реального часу.

Читайте також:Преакселератор «Проектування та залучення інвестицій в інноваційні стартапи»Ювілейна зустріч Партнерства «Green Business»Україна на Gulfood-2020 виступає як експортний бренд з національним продуктомВерховна Рада розгляне пропозиції членів Київської ТПП!Чим може бути цікавий ринок Малайзії для українських підприємців?Відкрите засідання Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП зі Світланою Юлдашевою!До уваги членів палати, членів комітету сприяння малому і середньому бізнесу!Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуУ складі Київської торгово-промислової палати нові члени!5-річний рубіж пройдено: підбиваємо підсумки та визначаємо перспективи розвитку

Календар подій

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis