укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ділові жінки мотивують на досягнення й розвиток

У Комітеті жінок-підприємниць завжди тепла і привітна атмосфера. 15 травня у Київський торгово-промисловій палаті у гостях була Наталя Колодницька (Нетовкіна) - власниця одного з провідних Ювелірних Домів України, - крутий ювелір, творець ТМ ZARINA.

На зустріч з нею прийшли більше 30 підприємниць - членів Київської торгово-промислової палати і не тільки, і гості-бізнес-вумен, і активні громадські діячі, і представниці мистецтва, і міськадміністрації нашої столиці, і куратори успішних міжнародних проектів, і бізнес-тренери, ... і просто красиві жінки.

Наталія Колодницька (Нетовкіна) поділилися секретами свого успіху, а бізнес та сімейний медіатор, Голова Правління Ліги Медіаторів України, власник агентства медіації Uwin Agency Анна Зубачова розповіла про тонкощі конструктивного партнерства.

Спікери говорили про сучасний ювелірний бізнес в Україні, про складнощі при відкритті ювелірного підприємства, які документи на дозвіл необхідно готувати, скільки інвестицій потрібно мати для відкриття ювелірного підприємства, наскільки заповнений ювелірний ринок України, а також обговорили питання збереження партнерства в бізнесі, нові підходи в цьому і нові інструменти. Людмила Сізікова, перший віце-президент Київської ТПП, керівник Центру медіації КТПП, член Президії Третейської Палати України, сертифікований бізнес медіатор, виступила з темою «Медіація: не втрачати у бізнес партнерстві». Вона окреслила процес медіації, як способу досудового врегулювання спорів і конфліктів в бізнесі, назвала інструменти медіації та секрети успіхів практичних прикладів успішних медіацій.

Зустрічі членкинь Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП із відомими й успішними власницями бізнесу, який став гордістю нашої держави, вже стали доброю традицією. Наші сучасниці змінюють наш світ на краще, мотивують на досягнення й розвиток.

Приходьте на нові зустрічі! Попереду багато цікавого!

Читайте також:Грантів вистачить всім: жінкам-підприємницям розповіли про грантові можливості для розвитку бізнесуЗапрошуємо керівників та енергоменеджерів підприємств взяти участь у презентації тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП)»Кабмін схвалив стратегію експорту сільгосппродукції до 2026 рокуЗапрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Випуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 37Інформація Київської міської державної адміністрації стосовно розроблення Київської міської цільової програми розвитку промисловості на 2019-2022 рокиУрочисте відкриття власного офісу Компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту БориспільПредставники харчової галузі розглянули системи управління безпеки харчових продуктівВосени вперше в Україні відбудеться Міжнародний місячник кібербезпекиБізнес вимагає від влади сучасного економічного курсу

Календар подій

Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis