укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ділові жінки мотивують на досягнення й розвиток

У Комітеті жінок-підприємниць завжди тепла і привітна атмосфера. 15 травня у Київський торгово-промисловій палаті у гостях була Наталя Колодницька (Нетовкіна) - власниця одного з провідних Ювелірних Домів України, - крутий ювелір, творець ТМ ZARINA.

На зустріч з нею прийшли більше 30 підприємниць - членів Київської торгово-промислової палати і не тільки, і гості-бізнес-вумен, і активні громадські діячі, і представниці мистецтва, і міськадміністрації нашої столиці, і куратори успішних міжнародних проектів, і бізнес-тренери, ... і просто красиві жінки.

Наталія Колодницька (Нетовкіна) поділилися секретами свого успіху, а бізнес та сімейний медіатор, Голова Правління Ліги Медіаторів України, власник агентства медіації Uwin Agency Анна Зубачова розповіла про тонкощі конструктивного партнерства.

Спікери говорили про сучасний ювелірний бізнес в Україні, про складнощі при відкритті ювелірного підприємства, які документи на дозвіл необхідно готувати, скільки інвестицій потрібно мати для відкриття ювелірного підприємства, наскільки заповнений ювелірний ринок України, а також обговорили питання збереження партнерства в бізнесі, нові підходи в цьому і нові інструменти. Людмила Сізікова, перший віце-президент Київської ТПП, керівник Центру медіації КТПП, член Президії Третейської Палати України, сертифікований бізнес медіатор, виступила з темою «Медіація: не втрачати у бізнес партнерстві». Вона окреслила процес медіації, як способу досудового врегулювання спорів і конфліктів в бізнесі, назвала інструменти медіації та секрети успіхів практичних прикладів успішних медіацій.

Зустрічі членкинь Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП із відомими й успішними власницями бізнесу, який став гордістю нашої держави, вже стали доброю традицією. Наші сучасниці змінюють наш світ на краще, мотивують на досягнення й розвиток.

Приходьте на нові зустрічі! Попереду багато цікавого!

Читайте також:XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМБізнесвумен з Німеччини Корнелія Янель поділилась секретами успіху з жінками-підприємницямиІнновації в малому та середньому бізнесі: створення і просуванняВітчизняне жіноче підприємництво розвивається в світовому трендіУкраїнські індустріальні дніПитання підприємців міста Києва повинні вирішуватись разом з київської владоюВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 40Підприємці ознайомились із тонкощами ефективного управління платоспроможністю бізнесуУ Київській ТПП роз’яснили основні вимоги харчового законодавства УкраїниКиївська ТПП посилює співпрацю з міжнародними партнерськими палатами

Календар подій

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis