укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Запрошуємо на тренінг "Бізнес-планування в Excel: від ідеї до реалізації"

Тренінг «Бізнес-планування в Excel: від ідеї до реалізації» в рамках ініціативи EU4business за підтримки ЄБРР.
Коли: 11 червня 2019 р., 9:00 – 17:00
Місце: Київська ТПП, вул. Б. Хмельницького, 55, 2 поверх
Тренер: Терехова Яна
Учасники: представники МСБ

Цілі та результати

  • Розібратися з основними вихідними даними, які потрібні для попереднього розрахунку бізнес — ідеї
  • Навчитися самостійно виробляти угруповання витрат і прогнозувати грошові потоки на 36 місяців (3 роки), визначати суму необхідного капіталу як власного так і позикового.
  • Ознайомитись з видами фінансування бізнесу.

Програма 

Які саме навички та вміння опанують учасники під час заходу?

зрозуміють економічну сутність та технологію розрахунку основних фінансових показників, які необхідні інвестору для прийняття рішення;

навчиться складати виробничо-організаційне та фінансове обґрунтування бізнес-плану, а також отримають навички розрахунків ключових фінансових показників;

зможуть давати оцінку фінансових наслідків прийняття управлінських рішень.

В чому полягатиме практична цінність заходу?

Навчання протягом заходу проходитиме у форматі практикуму, а це означає, що учасники працюватимуть як індивідуально, так і в групах. Тренером використовуються практичні завдання, кейси для закріплення матеріалу, завдяки чому слухачі не тільки дізнаються про порядок дій при розробці бізнес-плану, але й одразу відпрацюють отримані навички.

Що з опанованого учасники зможуть застосувати одразу у своєму бізнесі?

Навички, що учасники отримають протягом тренінгу, є практичними і можуть бути застосовані безпосередньо при плануванні та прогнозуванні витрат, їх обліку, а також у процесі ціноутворення.

Яких результатів бізнес учасників зможе досягти впродовж 6 місяців після тренінгу за умови використання набутих навичок?

Підвищення ефективності господарської діяльності підприємства. Набуті навички сприятимуть побудові продуктивної системи управлінського обліку в компанії та більш раціональному досягненню поставлених цілей в бізнесі. Більш того, тренінг допоможе зрозуміти основні принципи фінансових технологій і інструментарію бюджетування для ефективного управління підприємством.

Профіль тренера:
Яна Терехова - керуючий партнер «School for Financial Managers»; бізнес тренер; економіст; підприємець; практикуючий консультант з управлінського обліку; спікер з питань управління фінансами, управлінського обліку і фінансового планування (бюджетування); практикуючий консультант EBC*L level A.

З 2014 року займається проведенням циклів вебінарів із фінансово-економічних питань для власників малого та середнього бізнесу.

Внесок 1590 з ПДВ

Реєстрація за посиланням https://form.jotformeu.com/91272331881355

Центр бізнес-освіти Київської ТПП,

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55

Тел.: +380 (44) 235-82-96, +380 (50) 411-14-15  

e-mail: lesya.z@kcci.org.ua

веб: http://training-center.kiev.ua

Facebook: https://www.facebook.com/trainingpalata

Читайте також:Страхування транспортування термочутливих вантажів є найбільш складним видом страхових послугЕкономічний форум у Вітебську зібрав учасників з 22 країнДілові жінки мотивують на досягнення й розвитокУ Київській торгово-промисловій палаті відбудеться Саміт «Київського клубу» партнерських торгових палатЗапрошуємо підприємців на семінар "Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»Комітет підтримки експорту та інвестицій сформував першочергові заходи для забезпечення діяльності ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”Представники фармацевтичної галузі визначали ринки збуту та особливості транспортування продукції фармацевтичних підприємствВипуск інформаційного бюлетеня № 36Партнерський німецько-український проект KVPUkraine продовжує співпрацю з торгово-промисловими палатамиМіжнародна премія European Women Expert Awards!

Календар подій

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis