укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

«Литва – наш промоутер у Європі»

Такий висновок про діловий візит до Литви зробив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський, який наприкінці квітня очолив українську делегацію до цієї країни.

Діловий візит українських компаній відбувся у рамках реалізації угоди між Київською ТПП та Торгівельно-промисловою ремісничою палатою (ТПРП) м. Вільнюса.

На запрошення Вільнюської торгово-промислової палати більше десятка компаній – членів Київської ТПП, що спеціалізуються на виробництві косметики, харчових продуктів, текстилі – робочому одязі, сонячній енергії та холодильного обладнання, кілька днів працювали із литовськими колегами, обмінювалися досвідом та знаходили шляхи виходу на ринок країн ЄС.

Зараз Україна і Литва розвивають стратегічне партнерство та формують спільне бізнес-середовище, у якому комфортно буде особливо малому та середньому бізнесу. Відносини між нашими державами завжди характеризувалися продуктивним партнерством: спільне минуле, схожі суспільно-політичні умови на початку розвитку самостійної держави та орієнтація на євроінтеграцію. У зв’язку з цим співробітництво між Київською та Вільнюською торгово-промисловими палатами тільки посилюється.

«Литва - це промоутер нашої держави в Європі. Той шлях, який Україні ще доведеться пройти, Литва вже успішно завершила», - поділився враженнями Микола Засульський.

У рамках бізнес-місії представники київських компаній провели В2В зустрічі та установили ділові контакти з трьома десятками литовських компаній, а також безпосередньо відвідали підприємства та ознайомились з технологіями, виробництвом.

У Посольстві України в Литовській Республіці відбулася зустріч із послом Володимиром Яценьківським, під час якої сторони обговорили можливості розвитку співпраці.

«Вільнюська торгово-промислова палата - активний діловий партнер України. Ми постійно організовуємо місії литовських компаній, ділимося досвідом, необхідним українському бізнесу для розвитку ділових відносин у Європейському Союзі. Ми сподіваємося, що тісні ділові відносини між нашими країнами посилять позиції на європейському ринку», - відзначив Сигітас Леонавічус, президент Вільнюської торгово-промислової палати, голова Литовської ради з питань торгівлі та бізнесу.

Читайте також:Запрошуємо вас на круглий стіл для обговорення законодавчих ініціатив (законопроекти №1210, 1073 і 1053-1)Місяць кібербезпеки в УкраїніКурс підвищення кваліфікації бізнес-тренерів у сфері управління фінансамиБІЗНЕС - ФОРУМ “Інноваційні енергоефективні технології та обладнання”Жінки-підприємниці будуть обмінюватися досвідом з КанадоюТоргово-промислова палата активно лобіює інтереси українського бізнесу в Європейському СоюзіВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 38Прапор Київської торгово-промислової палати замайорів на Говерлі в День НезалежностіНовий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринку

Календар подій

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis