укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо нових членів Київської торгово-промислової палати!

На виїзному засіданні Президії Київської ТПП, що відбулось 17 квітня на базі Науково-технологічного алмазного концерну «Алкон», прийняли 13 нових членів – підприємств.

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков разом з директором Інституту надтвердих матеріалів ім В.М. Бакуля Володимиром Туркевичем офіційно вручили представникам компаній реєстраційні свідоцтва та членські квитки.

«Сьогодні свято, тому що прийшли нові члени. Це означає, що вони показали свою довіру до організації, хочуть бачити своє майбутнє з цією організацією і бути її активною частиною. Для мене, як для керівника ТТП важливо, що новий бізнес довіряє торгово-промисловій палаті», - зауважив Геннадій Чижиков. Він також закликав нових членів не чекати, а приходити в ТПП з новими ідеями: «Я хотів би, щоб думка кожного члена Палати була почута. Давайте формувати амбітні цілі разом. ТПП є вашою організацією, яка має знаходитися на відстані руки».

Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський підкреслив, що нові члени відображають спектр нашої економіки, а їх діяльність різнопланова: від виробничих компаній до юридичних і торгових послуг. «Всі свої знання і потужності Палата спрямовує на розвиток економіки в тому регіоні, де вона працює. Це наше головне завдання, і ми будемо працювати в силу наших можливостей», - зазначив Микола Васильович.

Нові члени Палати:

 1. ТОВ «ЕМРО» - консультації, консалтинг, просування і виведення товарів виробників на Амазон, Лістинг;
 2. ПП «В. Г. Морський сервіс» - Ремонт і технічне обслуговування суден, човнів;
 3. ТОВ «КДІТ» - Торгівля машинами, промисловим устаткуванням та ін.;
 4. ТОВ «Орган з сертифікації «Промстандарт»» - Сертифікація і оцінка відповідності продукції і послуг;
 5. ТОВ «ІКБ-7» - Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування;
 6. ТОВ «Богуш Тайм» - Бізнес навчання, планувальник BogushBook;
 7. ТОВ «Вавілон Компані» - Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі;
 8. ТОВ «ЕКО ХОУМ» - Лісопильне та стругальне виробництво, обробка деревини, виготовлення клеєного бруса та конструкцій, будівництво дерев’яних будинків;
 9. Громадська спілка «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» - Суспільно-громадська діяльність;
 10. ТОВ «ЕКОДЕВЕЛОП» - Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; проектування, будівництво і супровід високоефективних біогазових комплексів з утилізації органічних відходів з можливим подальшим перетворенням біогазу в електричну і теплову енергію.
 11. Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Астерс» - Правова допомога, надання юридичних послуг;
 12. ТОВ «Лізингова торгова компанія «Електрум» - Торгівля електроенергією.

Підкреслив переваги діяльності торгово-промислової палати директор компанії – нового члена КТПП «Екодевелоп» Сергій Шпак: «ТПП в Україні - це впливова, ефективна і проактивна організація, найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном. Завдяки цьому Палата створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях».

Тепер нові члени Київської торгово-промислової палати можуть користуватися усіма послугами, яка надає Палата, а також можуть отримати підтримку у впровадженні нових методів ведення бізнесу в складних економічних умовах, у встановленні ділових контактів між українськими та зарубіжними організаціями, в освоєнні нових форм співробітництва тощо.

Читайте також:Преакселератор «Проектування та залучення інвестицій в інноваційні стартапи»Ювілейна зустріч Партнерства «Green Business»Україна на Gulfood-2020 виступає як експортний бренд з національним продуктомВерховна Рада розгляне пропозиції членів Київської ТПП!Чим може бути цікавий ринок Малайзії для українських підприємців?Відкрите засідання Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП зі Світланою Юлдашевою!До уваги членів палати, членів комітету сприяння малому і середньому бізнесу!Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуУ складі Київської торгово-промислової палати нові члени!5-річний рубіж пройдено: підбиваємо підсумки та визначаємо перспективи розвитку

Календар подій

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis