укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо нових членів Київської торгово-промислової палати!

На виїзному засіданні Президії Київської ТПП, що відбулось 17 квітня на базі Науково-технологічного алмазного концерну «Алкон», прийняли 13 нових членів – підприємств.

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков разом з директором Інституту надтвердих матеріалів ім В.М. Бакуля Володимиром Туркевичем офіційно вручили представникам компаній реєстраційні свідоцтва та членські квитки.

«Сьогодні свято, тому що прийшли нові члени. Це означає, що вони показали свою довіру до організації, хочуть бачити своє майбутнє з цією організацією і бути її активною частиною. Для мене, як для керівника ТТП важливо, що новий бізнес довіряє торгово-промисловій палаті», - зауважив Геннадій Чижиков. Він також закликав нових членів не чекати, а приходити в ТПП з новими ідеями: «Я хотів би, щоб думка кожного члена Палати була почута. Давайте формувати амбітні цілі разом. ТПП є вашою організацією, яка має знаходитися на відстані руки».

Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський підкреслив, що нові члени відображають спектр нашої економіки, а їх діяльність різнопланова: від виробничих компаній до юридичних і торгових послуг. «Всі свої знання і потужності Палата спрямовує на розвиток економіки в тому регіоні, де вона працює. Це наше головне завдання, і ми будемо працювати в силу наших можливостей», - зазначив Микола Васильович.

Нові члени Палати:

 1. ТОВ «ЕМРО» - консультації, консалтинг, просування і виведення товарів виробників на Амазон, Лістинг;
 2. ПП «В. Г. Морський сервіс» - Ремонт і технічне обслуговування суден, човнів;
 3. ТОВ «КДІТ» - Торгівля машинами, промисловим устаткуванням та ін.;
 4. ТОВ «Орган з сертифікації «Промстандарт»» - Сертифікація і оцінка відповідності продукції і послуг;
 5. ТОВ «ІКБ-7» - Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування;
 6. ТОВ «Богуш Тайм» - Бізнес навчання, планувальник BogushBook;
 7. ТОВ «Вавілон Компані» - Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі;
 8. ТОВ «ЕКО ХОУМ» - Лісопильне та стругальне виробництво, обробка деревини, виготовлення клеєного бруса та конструкцій, будівництво дерев’яних будинків;
 9. Громадська спілка «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» - Суспільно-громадська діяльність;
 10. ТОВ «ЕКОДЕВЕЛОП» - Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах; проектування, будівництво і супровід високоефективних біогазових комплексів з утилізації органічних відходів з можливим подальшим перетворенням біогазу в електричну і теплову енергію.
 11. Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Астерс» - Правова допомога, надання юридичних послуг;
 12. ТОВ «Лізингова торгова компанія «Електрум» - Торгівля електроенергією.

Підкреслив переваги діяльності торгово-промислової палати директор компанії – нового члена КТПП «Екодевелоп» Сергій Шпак: «ТПП в Україні - це впливова, ефективна і проактивна організація, найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном. Завдяки цьому Палата створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях».

Тепер нові члени Київської торгово-промислової палати можуть користуватися усіма послугами, яка надає Палата, а також можуть отримати підтримку у впровадженні нових методів ведення бізнесу в складних економічних умовах, у встановленні ділових контактів між українськими та зарубіжними організаціями, в освоєнні нових форм співробітництва тощо.

Читайте також:Грантів вистачить всім: жінкам-підприємницям розповіли про грантові можливості для розвитку бізнесуЗапрошуємо керівників та енергоменеджерів підприємств взяти участь у презентації тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП)»Кабмін схвалив стратегію експорту сільгосппродукції до 2026 рокуЗапрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Випуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 37Інформація Київської міської державної адміністрації стосовно розроблення Київської міської цільової програми розвитку промисловості на 2019-2022 рокиУрочисте відкриття власного офісу Компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту БориспільПредставники харчової галузі розглянули системи управління безпеки харчових продуктівВосени вперше в Україні відбудеться Міжнародний місячник кібербезпекиБізнес вимагає від влади сучасного економічного курсу

Календар подій

Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis