укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київський національний торговельно-економічний університет влаштував теплий прийом президії Київської ТПП

21 березня відбувся візит до Київського національного торговельно-економічного університету. Його ректор, Анатолій Антонович Мазаракі, влаштував теплий прийом та провів оглядову екскурсію по університету з можливістю зануритись в атмосферу навчального процесу.

Представники і гості Палати були задоволені професійною дискусією щодо подальших перспектив розвитку університету та можливістю ознайомитись з його Стратегічним планом. Керівники Київської ТПП переконані, що така відкритість діалогу об’єднає торгово-промислову палату і Київський національний торговельно-економічний університет в конструктивній роботі, стане запорукою взаєморозуміння в спільній діяльності.

Університет робить значний внесок у розвиток системи торгівлі  та економіки міста. Це один із найавторитетніших навчальних закладів України, атестований за найвищим IV рівнем акредитації. Університет є лідером у реформуванні вищої освіти країни, впровадженні новітніх навчальних технологій, має потужний науковий потенціал. Вектор університетської науки спрямований на розробку фундаментальних і прикладних актуальних проблем соціально-економічного розвитку України.

У рамках засідання президії Київська торгово-промислова палата прийняла до своїх лав 15 нових членів. Діяльність компаній демонструє спектр всієї економіки, який зараз присутній на ринку.

Вітаємо!

 1. ТОВ «Київський БКК» - Виробництво високоякісних кондитерських виробів.
 2. ТОВ «Ель-Сел Груп» - Продаж лазерного обладнання, лазерний розкрій листового металу, сервісне обслуговування лазерного обладнання; Со2 лазерні верстати для гравіювання і різання; оптоволоконні верстати; послуги з лазерного різання.
 3. Приватне підприємство «Рекламно-інформаційна агенція «МедіаКомпас» - Видавнича діяльність, виготовлення видавничої продукції, розповсюдження видавничої продукції.
 4. ТОВ «Аудиторська компанія «Кроу Україна» - Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту.
 5. ФОП «Ромашко Алла Анатоліївна» (представник ТОВ «Escambium S.R.E.», Італія) - Організація виставкових заходів та конференцій.
 6. ФОП Янкул Віктор Олександрович - Виробництво в’яленого м’яса різних найменувань: Коппа ді Парма, чорізо, панчетта, суджук, бастурма за оригінальною рецептурою. Виробництво копченого м’яса: ковбаса, ребра,  куряче філе та інше за допомогою дерев’яної коптильні гарячого копченя, побудованої за власним проектом.
 7. ФОП Долготович Тетяна Олегівна - Консультування з питань комерційної діяльності. Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки. Надання інших допоміжних комерційних послуг.
 8. ТОВ «Торговий дім «Стратег» - Дитячі та дорослі настільні ігри, іграшки для дітей.
 9. ТОВ «Каліпсо Тур Юа» - Надання послуг в сфері туризму.
 10. ТОВ «Міжнародний  Експрес» - Кур’єрська та поштова діяльність.
 11. ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ФУДС ГРУП» - Експорт продуктів харчування.
 12. Приватне підприємство «Аліна-Стиль» - Виробництво жіночого, чоловічого та дитячого одягу, текстилю, білизни
 13. ТОВ «КиївСтратПро» - Консультування з питань експорту-імпорту, посередництво у торгівлі, пошук ринків збуту та нових партнерів. Медіа-просування бренду та продукції компанії, формування позитивного іміджу, протидія інформаційним атакам.
 14. ТОВ «ТЕНГАРДЗ Україна» - Консалтингова компанія з кібербезпеки. Послуги з управління кіберризиками: до, під час та після кіберінциндентів.
 15. ФОП Новіков Ілля Сергійович - Проведення стратегічних сесій з метою формування планів організаційного розвитку підприємства, стратегічного маркетингу

Нові члени Палати домовились із керівництвом Київського національного торговельно-економічного університету про взаємодію, надання експертних послуг та підвищення кваліфікації співробітників підприємств.

Читайте також:Преакселератор «Проектування та залучення інвестицій в інноваційні стартапи»Ювілейна зустріч Партнерства «Green Business»Україна на Gulfood-2020 виступає як експортний бренд з національним продуктомВерховна Рада розгляне пропозиції членів Київської ТПП!Чим може бути цікавий ринок Малайзії для українських підприємців?Відкрите засідання Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП зі Світланою Юлдашевою!До уваги членів палати, членів комітету сприяння малому і середньому бізнесу!Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуУ складі Київської торгово-промислової палати нові члени!5-річний рубіж пройдено: підбиваємо підсумки та визначаємо перспективи розвитку

Календар подій

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis