укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Об'єднані Арабські Емірати відкрили перспективи нарощування експортного потенціалу підприємств України

Провідні українські виробники харчової та сільськогосподарської продукції будуть розширювати підприємницькі зв’язки з Об’єднаними Арабськими Еміратами. Це вирішили під час брифінгу Gulfood Briefing in Kyiv, що відбувся у Київській торгово-промисловій палаті.

Учасники заходу підбили підсумки участі вітчизняних компаній у всесвітньовідомій виставці сільськогосподарської та харчової продукції, інгредієнтів, напоїв та обладнання «GULFOOD-2019», яка проходила у Дубаї.

«За результатами минулого року Україна різко розширила географію експорту своєї сільськогосподарської продукції: нашими виробниками було відкрито 85 нових ринків. Однак, щоб радикально наростити експортні поставки і підписати довгострокові контракти - вкрай важливо брати участь у  міжнародних виставках-форумах, на які з'їжджаються учасники продуктового ринку з усього світу», - повідомив Президент Київської ТПП Микола Засульський.

     У заході взяв учать Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ Салем Ахмед Аль-Каабі, директор ДУ «Офіс з просування експорту» Андрій Демчук, керівництво Київської ТПП, а також широке коло представників ділових фінансових кіл України і зарубіжних держав.

    Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів докладає серйозних зусиль, щоб економічне співробітництво з Україною стало ще більше динамічним і результативним. Салем Ахмед Аль-Каабі заявив, що обсяги торгівлі товарами та послугами за результатами 2018 року досягли показника в 1 млрд. дол. США: “Протягом останніх років еміратсько-українські відносини демонструють позитивну динаміку, досягли рівня стратегічного партнерства, проте їм необхідно поглиблюватися. Арабська сторона виявляє інтерес до збільшення поставок українських продуктів харчування, інгредієнтів, а також у супутніх послугах”.

Компанії-учасники виставки Gulfood отримали спеціальні дипломи від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської ТПП та Центру підтримки експорту КТПП. У свою чергу, Посол України в ОАЕ Юрій Полурез передав вітання учасникам заходу та відзначив досягнення експорту українських компаній:

“Зусилля урядів обох країн підтверджуються конкретними цифрами. Український агропромисловий експорт до ОАЕ стабільно зростає впродовж трьох років поспіль. В минулому році експорт агропромислової продукції становив майже 40% сукупного українського експорту до ОАЕ. Вітчизняні продукти цінуються в першу чергу за високу якість, помірну ціну та зручність каналів постачання.”

За результатами брифінгу Міністерство аграрної політики та продовольства України, Офіс з просування експорту України та Київська торгово-промислова палата домовились працювати на збільшення обсягів українського експорту та популяризацію бренду «Made in Ukraine» у світі.

Читайте також:Робоча зустріч бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНРСтабільність – ознака класу!Запрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Скарбниця найкращих бізнес-тренерів України поповнилася 13-ма новими фахівцямиВшанування пам’яті Петра Балабуєва – гордості міжнародної авіаціїВітаємо у великій родині торгово-промислової палати нові компанії!Комітет жінок-підприємниць при КТПП - майданчик для нетворкінгу і просування власного бізнесуІзраїльський досвід є прийнятним для імплементації на українських теренахУкраїнський ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні викликиНагальна потреба часу - створення Міністерства промисловості

Календар подій

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis