укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Об'єднані Арабські Емірати відкрили перспективи нарощування експортного потенціалу підприємств України

Провідні українські виробники харчової та сільськогосподарської продукції будуть розширювати підприємницькі зв’язки з Об’єднаними Арабськими Еміратами. Це вирішили під час брифінгу Gulfood Briefing in Kyiv, що відбувся у Київській торгово-промисловій палаті.

Учасники заходу підбили підсумки участі вітчизняних компаній у всесвітньовідомій виставці сільськогосподарської та харчової продукції, інгредієнтів, напоїв та обладнання «GULFOOD-2019», яка проходила у Дубаї.

«За результатами минулого року Україна різко розширила географію експорту своєї сільськогосподарської продукції: нашими виробниками було відкрито 85 нових ринків. Однак, щоб радикально наростити експортні поставки і підписати довгострокові контракти - вкрай важливо брати участь у  міжнародних виставках-форумах, на які з'їжджаються учасники продуктового ринку з усього світу», - повідомив Президент Київської ТПП Микола Засульський.

     У заході взяв учать Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ Салем Ахмед Аль-Каабі, директор ДУ «Офіс з просування експорту» Андрій Демчук, керівництво Київської ТПП, а також широке коло представників ділових фінансових кіл України і зарубіжних держав.

    Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів докладає серйозних зусиль, щоб економічне співробітництво з Україною стало ще більше динамічним і результативним. Салем Ахмед Аль-Каабі заявив, що обсяги торгівлі товарами та послугами за результатами 2018 року досягли показника в 1 млрд. дол. США: “Протягом останніх років еміратсько-українські відносини демонструють позитивну динаміку, досягли рівня стратегічного партнерства, проте їм необхідно поглиблюватися. Арабська сторона виявляє інтерес до збільшення поставок українських продуктів харчування, інгредієнтів, а також у супутніх послугах”.

Компанії-учасники виставки Gulfood отримали спеціальні дипломи від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської ТПП та Центру підтримки експорту КТПП. У свою чергу, Посол України в ОАЕ Юрій Полурез передав вітання учасникам заходу та відзначив досягнення експорту українських компаній:

“Зусилля урядів обох країн підтверджуються конкретними цифрами. Український агропромисловий експорт до ОАЕ стабільно зростає впродовж трьох років поспіль. В минулому році експорт агропромислової продукції становив майже 40% сукупного українського експорту до ОАЕ. Вітчизняні продукти цінуються в першу чергу за високу якість, помірну ціну та зручність каналів постачання.”

За результатами брифінгу Міністерство аграрної політики та продовольства України, Офіс з просування експорту України та Київська торгово-промислова палата домовились працювати на збільшення обсягів українського експорту та популяризацію бренду «Made in Ukraine» у світі.

Читайте також:Запрошуємо вас на круглий стіл для обговорення законодавчих ініціатив (законопроекти №1210, 1073 і 1053-1)Місяць кібербезпеки в УкраїніКурс підвищення кваліфікації бізнес-тренерів у сфері управління фінансамиБІЗНЕС - ФОРУМ “Інноваційні енергоефективні технології та обладнання”Жінки-підприємниці будуть обмінюватися досвідом з КанадоюТоргово-промислова палата активно лобіює інтереси українського бізнесу в Європейському СоюзіВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 38Прапор Київської торгово-промислової палати замайорів на Говерлі в День НезалежностіНовий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринку

Календар подій

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis