укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Новий електронний інформаційний бюлетень №35 Київської ТПП

У новому інформаційному бюлетені представлені новини Київської ТПП, комерційні пропозиції та анонси корисних для підприємців подій на найближчий час.
Бюлетень доступний за посиланням https://drive.google.com/file/d/1E37iHpVKQCILlFMBmiZuvopV1iNsQO5_/view?usp=sharing
На сторінках дайджесту опубліковані найважливіші події Київської торгово-промислової палати за січень-лютий 2019 року. 27 лютого відбулася виставка муніципальної модернізації MUNI EXPO 2019, у якій взяла участь українська делегація на чолі з мером Києва Віталієм Кличко, представниками місцевого самоврядування 11 українських міст, віце-президентом Київської ТПП Володимиром Коляденко, ізраїльськими колегами – мерами міст, урядовцями, дипкорпусом, бізнесом. Також більше 100 експортерів представляли 32 українські компанії на національному стенді, який традиційно організований Центром підтримки експорту при Київський торгово-промисловій палаті на найбільшій впливовій щорічній виставці харчової промисловості й напоїв Gulfood.

В новому випуску власники, керівники і фахівці малого та середнього бізнесу дізнаються про заходи Палати, на яких розглядали питання про нові напрямки співробітництва з ОАЕ, прискорення чесько-української співпраці, співпрацю з Київським міським центром зайнятості, протидію кіберзагрозам та рецензування висновків судових експертів.
31 січня У Київській торгово-промисловій палаті близько 100 українських бізнесменів у форматі В2В-переговорів презентували свою продукцію 20-ти торговим представникам зарубіжних амбасад та 27-ми міжнародним організаціям з метою отримати можливості для експорту й інвестицій у розвиток виробництва та подальшої взаємовигідної співпраці. 
Окрім цього, в дайджесті можна дізнатись, що на спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у Києві, Україна та Словенія визначили перспективи економічного співробітництва, у Міжнародному виставковому центрі Київська ТПП прийняла нових членів, Київська торгово-промислова палата стала майданчиком для обміну досвідом та комунікації німецьких та українських підприємниць та Університет банківської справи гостинно прийняв делегацію Київської ТПП.
Читачі у інформаційному бюлетені можуть ознайомитися з календарем міжнародних виставок та заходів на 2019 рік. Адже у планах Палати організація національних стендів на міжнародних виставках у Дубаї, Амстердамі, Гаазі, Кельні, Шанхаї та Барселоні, також організаційна підтримка участі у 47 міжнародних виставках в різних куточках світу.

Читайте також:Команда Київської торгово-промислової палати щиросердно вітає вас з великими національними святами — Днем прапора та Днем Незалежності України!Новий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринкуПівденно-Африканська Республіка чекає пропозицій від українських експортерівКиївська ТПП сприяє поглибленню українсько-малазійських бізнес-відносинОсвоєння нових форм співробітництва з ДВНЗ "Університет банківської справи"Взаємне прагнення до розширення співпраці: у Київській ТПП відбулась зустріч з почесним президентом ТПП ЛейпцигаПід час офіційного візиту Президента України до Туреччини підписали договір щодо розвитку ділової співпраці між двома країнамиНовий подих для «Слова о полку Ігоревім» від художника Володимира ПоловцяКиївська торгово-промислова палата активно приділяє увагу суспільній діяльності

Календар подій

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis