укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

На часі «smart city» в усьому світі

27 лютого в Тель-Авіві стартувала найбільша виставка муніципальної модернізації MUNI EXPO 2019, у якій взяла участь українська делегація на чолі з мером Києва Віталієм Кличко, представниками місцевого самоврядування 11 українських міст, віце-президентом Київської ТПП Володимиром Коляденко, ізраїльськими колегами – мерами міст, урядовцями, дипкорпусом, бізнесом.

Захід був присвячений міським інноваціям і «розумним містам» (smart city). Їх презентували понад 130 компаній, що опікуються технологічними розробками з Ізраїлю та інших країн світу.

У рамках виставки відбувся Ізраїльсько-Український саміт The Israeli Ukrainian Muni Summit, з демонстрацією кращих практик безпеки та інноваційних рішень для «розумних міст», а також В2В - перемовини.

Майданчиком для демонстрації інновацій та ділових контактів стала щорічна масштабна конференція з муніципальних інновацій MUNI WORLD 2019. Центральною темою конференції MUNI WORLD стала безпека у містах (urban security).

«Поспілкувавшись із іноземними колегами, хочу зазанчити, що Київ сьогодні впроваджує найпередовіші технології Smart City. Багато «розумних» проектів уже втілені і працюють у нашому місті. Це і відкритий бюджет, і контроль за роботою комунальної техніки, безконтактна оплата проїзду в метро, і єдиний електронний квиток, який ми сьогодні тестуємо. До речі, проект «Безпечна столиця» ми почали втілювати 4 роки тому, спираючись саме на досвід Ізраїлю, після того, як я ознайомився з цією системою в Тель-Авіві. Мені цікаві деякі представлені проекти. Вважаю, що вони будуть корисними для української столиці», – прокоментував Віталій Кличко.

Ключовим моментом стало підписання меморандумів про співпрацю між Асоціацією міст України та Федерацією місцевих органів влади Ізраїлю та про співробітництво між Асоціацією міст України та Торгово-промисловою палатою Ізраїль - Україна.

Читайте також:Страхування транспортування термочутливих вантажів є найбільш складним видом страхових послугЕкономічний форум у Вітебську зібрав учасників з 22 країнДілові жінки мотивують на досягнення й розвитокУ Київській торгово-промисловій палаті відбудеться Саміт «Київського клубу» партнерських торгових палатЗапрошуємо підприємців на семінар "Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»Комітет підтримки експорту та інвестицій сформував першочергові заходи для забезпечення діяльності ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”Представники фармацевтичної галузі визначали ринки збуту та особливості транспортування продукції фармацевтичних підприємствВипуск інформаційного бюлетеня № 36Партнерський німецько-український проект KVPUkraine продовжує співпрацю з торгово-промисловими палатамиМіжнародна премія European Women Expert Awards!

Календар подій

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis