укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Протидія кіберзагрозам починається з освіти

Міністерство освіти та науки України разом із Google Україна організували круглий стіл "Кібербезпека в освітній сфері", участь у якому взяв віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко. Захід був приурочений до всесвітнього Дня безпечного інтернету.

У залі колегії Міністерства освіти і науки України 7 лютого зібралися представники освітньої сфери, громадських організацій, закордонних представництв в Україні, влади, а також науковці. Присутні розглянули питання протидії кіберзагрозам для установ освітньої сфери, екосистеми безпечного Інтернету для дітей та підлітків, рівень кібербезпеки в Україні, кіберзахист сайтів державного сектору та інші проблеми, що присвячені безпеці у мережі. Компанія Google ознайомила з новим ресурсом «Protect Your Election», спрямованим на безпеку політичних виборів.

Детальніше тут.

Володимир Коляденко доповів про державно-приватне партнерство в освітній сфері та підбив підсумки Місяця кібербезпеки, до якого цього року вперше долучилася Україна. За його словами, Міністерство освіти та науки України повинне об’єднувати зусилля з підприємствами у напрямку взаємовигідного співробітництва для забезпечення високої якості професійної підготовки кадрів, залучення додаткових ресурсів для розвитку професійної освіти та її орієнтації на сучасні технологічні умови.

Детальніше у презентації

Довідка: День безпечного Інтернету щороку організовується мережами Insafe та INHOPE за підтримки Єврокомісії (Брюссель) Спрямована переважно на молодь та дітей, подія має на меті просування цифрової безпеки та грамотного використання цифрових технологій. У 2018 році до події приєдналися більш як 140 країн, й в ЄС запустили хештег #SaferInternet4EU. Вперше День безпечного інтернету був проведений у 2004 році.

Читайте також:На спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництваУ Міжнародному виставковому центрі Київська ТПП прийняла нових членівЗапрошуємо приєднатися до найбільшої профільної виставки GULFOOD 2019!Експерти товарознавчої експертизи Київської ТПП першими внесені до Реєстру системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА»Київська ТПП продовжує розвивати партнерство і взаємовигідну співпрацю з Київським міським центром зайнятості«Щоб контакти переросли в контракти» - у Києві відбулося спільне засідання Міжнародного Трейд-клубу з українськими бізнесменамиМалий та середній бізнес показав інвестиційну привабливість закордонним партнерамДілові жінки. Запозичуємо успіх

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis