укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Протидія кіберзагрозам починається з освіти

Міністерство освіти та науки України разом із Google Україна організували круглий стіл "Кібербезпека в освітній сфері", участь у якому взяв віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко. Захід був приурочений до всесвітнього Дня безпечного інтернету.

У залі колегії Міністерства освіти і науки України 7 лютого зібралися представники освітньої сфери, громадських організацій, закордонних представництв в Україні, влади, а також науковці. Присутні розглянули питання протидії кіберзагрозам для установ освітньої сфери, екосистеми безпечного Інтернету для дітей та підлітків, рівень кібербезпеки в Україні, кіберзахист сайтів державного сектору та інші проблеми, що присвячені безпеці у мережі. Компанія Google ознайомила з новим ресурсом «Protect Your Election», спрямованим на безпеку політичних виборів.

Детальніше тут.

Володимир Коляденко доповів про державно-приватне партнерство в освітній сфері та підбив підсумки Місяця кібербезпеки, до якого цього року вперше долучилася Україна. За його словами, Міністерство освіти та науки України повинне об’єднувати зусилля з підприємствами у напрямку взаємовигідного співробітництва для забезпечення високої якості професійної підготовки кадрів, залучення додаткових ресурсів для розвитку професійної освіти та її орієнтації на сучасні технологічні умови.

Детальніше у презентації

Довідка: День безпечного Інтернету щороку організовується мережами Insafe та INHOPE за підтримки Єврокомісії (Брюссель) Спрямована переважно на молодь та дітей, подія має на меті просування цифрової безпеки та грамотного використання цифрових технологій. У 2018 році до події приєдналися більш як 140 країн, й в ЄС запустили хештег #SaferInternet4EU. Вперше День безпечного інтернету був проведений у 2004 році.

Читайте також:Південно-Африканська Республіка чекає пропозицій від українських експортерівКиївська ТПП сприяє поглибленню українсько-малазійських бізнес-відносинОсвоєння нових форм співробітництва з ДВНЗ "Університет банківської справи"Взаємне прагнення до розширення співпраці: у Київській ТПП відбулась зустріч з почесним президентом ТПП ЛейпцигаПід час офіційного візиту Президента України до Туреччини підписали договір щодо розвитку ділової співпраці між двома країнамиНовий подих для «Слова о полку Ігоревім» від художника Володимира ПоловцяКиївська торгово-промислова палата активно приділяє увагу суспільній діяльностіДень працівників торгівлі у стінах Київського національного торговельно-економічного університетуЗапрошуємо на конференцію «Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки»Знайомимо вас з новими членами Київської ТПП!

Календар подій

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis