укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Протидія кіберзагрозам починається з освіти

Міністерство освіти та науки України разом із Google Україна організували круглий стіл "Кібербезпека в освітній сфері", участь у якому взяв віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко. Захід був приурочений до всесвітнього Дня безпечного інтернету.

У залі колегії Міністерства освіти і науки України 7 лютого зібралися представники освітньої сфери, громадських організацій, закордонних представництв в Україні, влади, а також науковці. Присутні розглянули питання протидії кіберзагрозам для установ освітньої сфери, екосистеми безпечного Інтернету для дітей та підлітків, рівень кібербезпеки в Україні, кіберзахист сайтів державного сектору та інші проблеми, що присвячені безпеці у мережі. Компанія Google ознайомила з новим ресурсом «Protect Your Election», спрямованим на безпеку політичних виборів.

Детальніше тут.

Володимир Коляденко доповів про державно-приватне партнерство в освітній сфері та підбив підсумки Місяця кібербезпеки, до якого цього року вперше долучилася Україна. За його словами, Міністерство освіти та науки України повинне об’єднувати зусилля з підприємствами у напрямку взаємовигідного співробітництва для забезпечення високої якості професійної підготовки кадрів, залучення додаткових ресурсів для розвитку професійної освіти та її орієнтації на сучасні технологічні умови.

Детальніше у презентації

Довідка: День безпечного Інтернету щороку організовується мережами Insafe та INHOPE за підтримки Єврокомісії (Брюссель) Спрямована переважно на молодь та дітей, подія має на меті просування цифрової безпеки та грамотного використання цифрових технологій. У 2018 році до події приєдналися більш як 140 країн, й в ЄС запустили хештег #SaferInternet4EU. Вперше День безпечного інтернету був проведений у 2004 році.

Читайте також:Вітаємо нових членів Київської торгово-промислової палати!Сучасні виклики перед торгово-промисловою палатою – об’єднати науку з виробництвомЗапрошуємо на бізнес-тренінг "Прийняття фінансових рішень в управлінні бізнесом"Запрошуємо на бізнес-конференцію «Партнерство в бізнесі»Центр медіації КТПП починає публікацію циклу статей експерта Френка К. ЛейніКожне підприємство і вся Україна – «кадровий магніт»Українським виробникам пояснили переваги Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем та розказали про перспективи ринкуКиїв зайняв шосту позицію в Європі у рейтингу ефективності бюджетних інвестицій10 новин для бізнесу про які варто знатиІноземні експерти визначили інструменти ефективного розвитку альтернативного вирішення спорів в Україні

Календар подій

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis