укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Експерти товарознавчої експертизи Київської ТПП першими внесені до Реєстру системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА»

Президент Київської ТПП Микола Засульський урочисто вручив працівникам відділу експертизи товарів КТПП Свідоцтво від Торгово-промислової палати України, яке засвідчує, що вони є експертами з товарознавчої експертизи Київської торгово-промислової палати. Даний документ підтверджує високу кваліфікацію працівників та означає, що вони внесені у загальний електронний Реєстр Системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА».

Внесення до єдиного електронного Реєстру підтверджує довіру серед зарубіжних та українських замовників та посилює репутацію і імідж надійної послуги.

Нагадаємо, відділ експертизи товарів проводить:

  • Експертизи по виконанню умов контракту/договору, у тому числі для складання рекламаційних актів;
  • Експертизи з визначення кодів товару згідно з УКТЗЕД, ДКПП та іншими класифікаторами;
  • Експертизи по визначенню обсягу виходу продуктів переробки, що утворюються в результаті переробки товарів;
  • Попередню ідентифікацію певних груп товарів у галузі державного експортного контролю; 
  • Експертиза лісо- та пилопродукції.

Перевага незалежної експертизи полягає у тому, що акти експертиз, які оформлюються й видаються замовникові, мають статус офіційного документа доказового значення та можуть бути використані в суді.

Читайте також:Вітаємо нових членів Київської торгово-промислової палати!Сучасні виклики перед торгово-промисловою палатою – об’єднати науку з виробництвомЗапрошуємо на бізнес-тренінг "Прийняття фінансових рішень в управлінні бізнесом"Запрошуємо на бізнес-конференцію «Партнерство в бізнесі»Центр медіації КТПП починає публікацію циклу статей експерта Френка К. ЛейніКожне підприємство і вся Україна – «кадровий магніт»Українським виробникам пояснили переваги Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем та розказали про перспективи ринкуКиїв зайняв шосту позицію в Європі у рейтингу ефективності бюджетних інвестицій10 новин для бізнесу про які варто знатиІноземні експерти визначили інструменти ефективного розвитку альтернативного вирішення спорів в Україні

Календар подій

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis