укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Експерти товарознавчої експертизи Київської ТПП першими внесені до Реєстру системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА»

Президент Київської ТПП Микола Засульський урочисто вручив працівникам відділу експертизи товарів КТПП Свідоцтво від Торгово-промислової палати України, яке засвідчує, що вони є експертами з товарознавчої експертизи Київської торгово-промислової палати. Даний документ підтверджує високу кваліфікацію працівників та означає, що вони внесені у загальний електронний Реєстр Системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА».

Внесення до єдиного електронного Реєстру підтверджує довіру серед зарубіжних та українських замовників та посилює репутацію і імідж надійної послуги.

Нагадаємо, відділ експертизи товарів проводить:

  • Експертизи по виконанню умов контракту/договору, у тому числі для складання рекламаційних актів;
  • Експертизи з визначення кодів товару згідно з УКТЗЕД, ДКПП та іншими класифікаторами;
  • Експертизи по визначенню обсягу виходу продуктів переробки, що утворюються в результаті переробки товарів;
  • Попередню ідентифікацію певних груп товарів у галузі державного експортного контролю; 
  • Експертиза лісо- та пилопродукції.

Перевага незалежної експертизи полягає у тому, що акти експертиз, які оформлюються й видаються замовникові, мають статус офіційного документа доказового значення та можуть бути використані в суді.

Читайте також:На спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництваУ Міжнародному виставковому центрі Київська ТПП прийняла нових членівЗапрошуємо приєднатися до найбільшої профільної виставки GULFOOD 2019!Протидія кіберзагрозам починається з освітиКиївська ТПП продовжує розвивати партнерство і взаємовигідну співпрацю з Київським міським центром зайнятості«Щоб контакти переросли в контракти» - у Києві відбулося спільне засідання Міжнародного Трейд-клубу з українськими бізнесменамиМалий та середній бізнес показав інвестиційну привабливість закордонним партнерамДілові жінки. Запозичуємо успіх

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis