укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП продовжує розвивати партнерство і взаємовигідну співпрацю з Київським міським центром зайнятості

29 січня відбулася робоча зустріч керівництва Київської ТПП та представників Київського міського центру зайнятості. Під час зустрічі запропоновано партнерство і взаємовигідну співпрацю та презентовано комплекс послуг для роботодавців – ключових партнерів державної служби зайнятості.

Київський міський центр зайнятості представляли начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Людмила Сульженко, заступник директора Людмила Мушинська та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Майя Шурко. Від Київської ТПП участь брали перший віце-президент Людмила Сізікова, віце-президент Володимир Коляденко, віце-президент Віталій Майстренко, начальник відділу взаємодії з членами КТПП, підприємствами та організаціями Микола Рудя та начальник Центру бізнес-освіти Ірина Феофанова.

Сторони домовились:

  • Продовжувати розвивати взаємовигідне та довгострокове співробітництво, спрямоване на досягнення мети та завдань, зазначених в  Меморандумі. (2018р.)
  • Обмінюватися актуальною  інформацією щодо потреб та послуг в частині зайнятості населення. Зокрема інформування роботодавців, членів ТПП про інновації в послугах служби зайнятості.
  • Підбір персоналу  на засадах рекрутингу та шляхом проведення ярмарок вакансій.
  • Розміщення  вакансії на сайті www.dcz.gov.ua та в друкованих ЗМІ
  • Здійснення професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві
  •  Отримання  компенсації суми єдиного внеску за працевлаштування безробітних, на нові робочі місця
  • Отримання компенсації суми заробітної плати за працевлаштованих безробітних, з числа внутрішньо переміщених осіб.
  • Проведення для фахівців кадрових/рекрутингових служб підприємств, організацій, установ  групових заходів (семінарів, тренінгів). Зокрема семінар-тренінг «Рекрутинг. Психологічні аспекти».
  • Надання експрес-консультацій роботодавцям щодо формування кадрової політики підприємства «Особливості підбору персоналу. Плюси та мінуси сучасного кандидата».

Читайте також:Південно-Африканська Республіка чекає пропозицій від українських експортерівКиївська ТПП сприяє поглибленню українсько-малазійських бізнес-відносинОсвоєння нових форм співробітництва з ДВНЗ "Університет банківської справи"Взаємне прагнення до розширення співпраці: у Київській ТПП відбулась зустріч з почесним президентом ТПП ЛейпцигаПід час офіційного візиту Президента України до Туреччини підписали договір щодо розвитку ділової співпраці між двома країнамиНовий подих для «Слова о полку Ігоревім» від художника Володимира ПоловцяКиївська торгово-промислова палата активно приділяє увагу суспільній діяльностіДень працівників торгівлі у стінах Київського національного торговельно-економічного університетуЗапрошуємо на конференцію «Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки»Знайомимо вас з новими членами Київської ТПП!

Календар подій

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis