укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП продовжує розвивати партнерство і взаємовигідну співпрацю з Київським міським центром зайнятості

29 січня відбулася робоча зустріч керівництва Київської ТПП та представників Київського міського центру зайнятості. Під час зустрічі запропоновано партнерство і взаємовигідну співпрацю та презентовано комплекс послуг для роботодавців – ключових партнерів державної служби зайнятості.

Київський міський центр зайнятості представляли начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Людмила Сульженко, заступник директора Людмила Мушинська та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Майя Шурко. Від Київської ТПП участь брали перший віце-президент Людмила Сізікова, віце-президент Володимир Коляденко, віце-президент Віталій Майстренко, начальник відділу взаємодії з членами КТПП, підприємствами та організаціями Микола Рудя та начальник Центру бізнес-освіти Ірина Феофанова.

Сторони домовились:

  • Продовжувати розвивати взаємовигідне та довгострокове співробітництво, спрямоване на досягнення мети та завдань, зазначених в  Меморандумі. (2018р.)
  • Обмінюватися актуальною  інформацією щодо потреб та послуг в частині зайнятості населення. Зокрема інформування роботодавців, членів ТПП про інновації в послугах служби зайнятості.
  • Підбір персоналу  на засадах рекрутингу та шляхом проведення ярмарок вакансій.
  • Розміщення  вакансії на сайті www.dcz.gov.ua та в друкованих ЗМІ
  • Здійснення професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві
  •  Отримання  компенсації суми єдиного внеску за працевлаштування безробітних, на нові робочі місця
  • Отримання компенсації суми заробітної плати за працевлаштованих безробітних, з числа внутрішньо переміщених осіб.
  • Проведення для фахівців кадрових/рекрутингових служб підприємств, організацій, установ  групових заходів (семінарів, тренінгів). Зокрема семінар-тренінг «Рекрутинг. Психологічні аспекти».
  • Надання експрес-консультацій роботодавцям щодо формування кадрової політики підприємства «Особливості підбору персоналу. Плюси та мінуси сучасного кандидата».

Читайте також:На спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництваУ Міжнародному виставковому центрі Київська ТПП прийняла нових членівЗапрошуємо приєднатися до найбільшої профільної виставки GULFOOD 2019!Протидія кіберзагрозам починається з освітиЕксперти товарознавчої експертизи Київської ТПП першими внесені до Реєстру системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА»«Щоб контакти переросли в контракти» - у Києві відбулося спільне засідання Міжнародного Трейд-клубу з українськими бізнесменамиМалий та середній бізнес показав інвестиційну привабливість закордонним партнерамДілові жінки. Запозичуємо успіх

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis